Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

petrik píše:
norvic píše:statisticky mame velku sancu, raz totiz prehrat musia :frajer2:
statisticky je ta sanca rovnaka ako pri rulete ze po 4 cervenych po sebe uz padne cierna... ved raz uz padnut musi :D
zeby padla cierna? :jn:
norvic píše:
petrik píše:
norvic píše:statisticky mame velku sancu, raz totiz prehrat musia :frajer2:
statisticky je ta sanca rovnaka ako pri rulete ze po 4 cervenych po sebe uz padne cierna... ved raz uz padnut musi :D
zeby padla cierna? :jn:
A zo to vam patri dik :petrik:
AndyF píše:A zo to vam patri dik :petrik:
peniaze mozes poslat na moj ucet. Dakujem :yes:
ak to dobre pocitam, norvic dnes podal galakticky vykon, vyborne ho doplnil skorpi a zariadili nam dalsie vitazstvo :good:
ja s arekom sme si dnes isli obranu :D

edit: dokonca mame zarobene na dvojitu nulu (posledny zapas sa este hra)
tak nakoniec z toho nula nebola :D Norvic to tam nahadzal perfektne :good:
norvic :poklona: skorpi takisto vyborne :good:
svolco :tlap: z tolkychto zapasov vychytat takmer nulu, to je tragedia :hroza: v tabulke jednotlivcov sme uplne na konci, ale pozeram, ze v tejto exkluzivnej spolocnosti nas doplnuje minulorocny celkovy vitaz Minnesota1, ale aj kajo, redy, selly..
švolco píše:ja s arekom sme si dnes isli obranu :D
kazdy dobry tim vychadza zo zabezpecenej obrany :D

Tak nakoniec este arek bude mat pravdu, ked vravel po 3 prehrach, ze nam staci jedna upatlana vyhra a potom to pojde. Treba sa vsak udrzat co najdlhsie na vitaznej vlne... :box:
arek píše:v tabulke jednotlivcov sme uplne na konci, ale pozeram, ze v tejto exkluzivnej spolocnosti nas doplnuje minulorocny celkovy vitaz Minnesota1, ale aj kajo, redy, selly..
musite se nekdo zacit snazit protoze me se v te vybrane spolecnosti libi, zvlast kdyz jsem z vas nejlepsi :lol:
ja som si inak vzdy myslel, ze takto dolu byvaju len tiperi, kt. tipovali tak polku z toho co ostatni.. :lol2:
Dudovci dole :good:
nasleduju dalsi exmajstri Knights :box:
pekne Skorpion dnes :cool:
Aj ked DET nas zachranil. Kebyze to skonci remizou, tak sme v keli... :jn:
no hlavne, ze to vyslo a dalsie vitazstvo je doma :)
Obrázek dalsi majster dole..
dobra praca :good:
Norvic to tam hadze jedno za druhym :good: . Ja som si dnes trochu :sleep:
Skorpion píše:Norvic to tam hadze jedno za druhym :good: . Ja som si dnes trochu :sleep:
v pohode, dnes ta vsak potrebujeme v utoku :box:
vyzera to, ze blue flyers padli tiez :good: norvic nadalej slape :good:
dnes hrame s vami :box:

ale musia byt len 3 zapasy :hroza: my taktiku nezvladame, tak vam gratulujem k trom bodom :serus:
6 vyhier v rade. Bolo to napinave, keby ten posledny zapas Canucks skoncil inak ako ich vyhrou v riadnej hracej dobe, tak by sme prehrali. Norvic a svolco :poklona:
Dnes rozbehnuti kajovci :kajo: potiahnime to na sedmicku.
zda sa, ze Dragons, sice az po predlzeni, ale padli :cool:
kajo bojoval ako lev, ale arek so skorpim to dnes trafili skvele :good:
7 zapasovy winning streak :respekt: toto sa nam uz podarilo niekedy? Dnes este okusime silu novacikov Stars a potom ideme na odvety.
parada chalani :clap:
co nam, ale podarilo sa to vobec niekomu? :scare:
švolco píše:co nam, ale podarilo sa to vobec niekomu? :scare:
ano, timu Red Devils :) ak sa nemylim, tak sme tahali 13 zapasovy winning streak :frajer2:
jj, na cepikovcov este nemame...ta ich seria bola 2 ci 3 roky dozadu.
13 je dost :doh:
dnes zabrala druha formacia :good: AK som to dobre kukol, tak mame dalsiu vyhru!
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS