Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

švolco píše::lol3: :lol3: :groupwave:
:fucker:
tak nedari sa chalani, ale nic sa nedeje...tahame dlhu seriu prehier, tak sa musime snazit ju pretrhnut...dnes sa hra vela zapasov, tak mame proti hornets idealnu sancu. Steven, vsimol som si tvoju zaujimavu strategiu na dnes :D Norvic nezabudni natipovat, dnes startujeme uz o 19:00 :smile03:
ok sefe :good:

no tahame seriu prehier, ale tie prve dva zapasy sme pri hociakej inej konstelacii hviezd mohli s prehladom vyhrat
bojujeme dalej :box:
hrrr do nich anjeli :clap:
dufam, ze toto kolo si vyberieme vsetku smolu :hroza:
Uz to je snad treti zapas, ked sme mali tolko bodov, zeby sme porazili 80% timov a my sme akurat hrali s niekym z tych ostatnych 20. :scare:
Nic to, ideme dalej anjeli! :cinka:
hrrr do nich anjeli! :wave:
dnes vykon kola :thumbsup:
arek, hlavne tebe sa dari posledne dni...este chvilku vydrzat v tomto tempe :clap: :clap: :clap:
tak tak norvic, v tomto kole mame obaja dobru formu :good: konecne sme k dobrym bodovym ziskom zacali pridavat aj vitazstva, co sa uz pretavuje v tabulke. Najblizsiu noc hrame s FireBirds...co malo byt tradicne derby...ale kedze to uz traja tiperi FB vzdali, tak to zrejme budu lahka vyhra pre nas :-( Pred tyzdnom nas porazili vo dvojici, snad sa to nezopakuje :D

Do toho anjeli :clap:
tak som sa o jeden den zmylil s tymi FB. Hrame s nimi az dnes. Poslednu noc sme mali opat smolu na supera, podali sme slusny vykon (hlavne steven - fullhouse :good: ), ale WC boli zial lepsi. :-( Trochu sme v tabulke spadli, ale stale drzime uzky kontakt s poprednymi timami :clap:
tak dnes som zatiahol roletu :bitka3:
ale je to velmi tesne v tabulke, treba sa sustredit :cinka:
takzee hrrr do nich anjeli
Tolko zapasov a zatial ziadna remiza (este sa dva hraju) :hroza: To je uz vrchol smoly :-( Keby som mal na kazdy zapas tri tipy a dam 1 0 2, tak pri sucasnej smole by mi nevysiel ani jeden :sad2:
to co bolo dnes za vysledky :hroza: :sad2:
dnes tak isto :hroza:
posledne tri dni budu klucove, treba este zabojovat...hlavne si davajte pozor, lebo zapasy zacinaju skor
takze hrrr do nich anejli :box:
tomu vravim forma ako hrom :bitka3: ale my este zabojujeme :!: dnes je kopec zapasov, skusme to vyuzit :!: Anjeli :clap:
som oficialne nasr*ty :evil: to nie je mozne, aby som to takto ku...l :evil: :bitka3: Arek, nemohol by si, ako GM, ked natipujem, zmenit vsetky moje 1 na 2 a 2 na 1 :D
toto som isty cas praktizoval aj ja, ked sa mi nedarilo :D
najprv som seriozne natipoval a tesne pred odoslanim mojich tipov som vsetky zmenil naopak. Par dni to aj vychadzalo... :lol:
to ale musi zmenit niekto iny, ked to zmenim ja, tak to zmenim akurat na zle :D Proste komplexny matematicko-statisticky-psychologicky problem :12:
Skorpion píše:to ale musi zmenit niekto iny, ked to zmenim ja, tak to zmenim akurat na zle :D Proste komplexny matematicko-statisticky-psychologicky problem :12:
ja som to urobil dnes, pravdaže okrem tipu na Chicago :)
dnes vykon kola, super skorpion a steven :good:
ak dobre ratam, tak sme akurat zvladli predbehnut mighty bulls :clap: a tym sme sa dostali na nase tradicne piate miesto :oslava:
Nie je to bohvieco ale vzhladom na posledne kola si myslim, ze aj to je uspech.
Ale treba zabrat este viac, takze podme do nich anjeli!
som rad, že sa nám podarilo vybojovať piate miesto, mimochodom všetko najlepšie norvic :oslava:
vdaka steven :frajer2:
no uz som spat z oslav, teraz je rad na mne aby som zabral
takze hrrr do nich anjeli
:sleep3:
tak vstavame po mensom zimnom spanku, ktory sme si vybrali pocas tohto kola :D konecne sa nam podarilo dostat sa do prvej polovice tabulky, takze bojujeme anjeli :povzbudzovanie: predvedme superom drvivy finis :box:
no po dnesku to zatial drzime...este dva dni...bojujeme, ta tabulka je riadne napratana :box:
dokopali sme to na 5. miesto, co nie je zle. Gratulujem skorpimu a stevimu k vybornym umiestneniam v individualke :yes:
Pre mna osobne je dolezite, ze opat sa predstavime v playoff :clap: takze toto 8. kolo bude uz len taka oddychovka a potom to pride :wave:
Ohlund píše:Obrázek
....... BLUE ANGELS ....... ... 0 ..
......... arek ............ ... 0 ..
......... norvic .......... ... 0 ..
......... Skorpion ........ ... 0 ..
......... Steven .......... ... n ..
8 zapasov... :rofl: :rofl: :rofl:
kokos :bitka3: :hehe:
:hroza:

:v_hajzli:

myslim, ze sme utvorili neprekonatelny rekord KTL :D

:hanba:
do prcic... :doh:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES