Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

AZ BUDUCI MESIAC? Com ho nepustia pred zapasom s BB :oslava: :box:
zaplat mu kauciu a bude uz pred zapasom s BB :frajer2:
Kurna ale bol to moj vzor ..ked som bol maly a zacinal v KTL... :o :o :shock:
maro a uz si velky nebodaj? :lol3:
ked je remiza tak sa scitaju body vsetkych tiperov. A v tom vyhrali KH. My sme za to ziskali 1 bod (kedze sme prehrali az po "predlzeni") a KH 2 body.
vyzera ze sa opat budeme bit medzi sebou i ked vzajomny zapas sme prehrali a nemame moc formu tak sme vas predbehli :yahoo: bude to zaujimave este
janik tesim sa na nas vzajomny zapas, ktory hrame 20.11. :wink: . Skoda ze sa nestretneme v posledny hraci den, to by bolo zaujimave keby nas delil len bodik alebo dva :cool:

dado dnes skvely vykon :cool: :cool: :cool: vdaka tebe si odnasame tri body z tak namahaveho zapasu :frajer2:

joman sa nezaprel :lol:

soccio si este len zvyka na novy tim :smile03:
..
...
...........přicházíme k vám andělíčkové

´´´´´´´´Obrázek ....hrát s DD není pro slabé povahy
Tento zápas vysiela viacero televiznych spolocnosti
Blue Angels vs. Drexel Dragons Live Al Jazeera, Eurosport 2, MTV 1, RTL KLUB, Polsat Sport, TVE Internacional, Rai Sport

Je si z coho vybrať :lol3:
Kurzy podla stavkovej kancelarie BWIN 2 3,8 2,95
no co anjeli, pripraveni na nakladacku, ktoru dostanete dnes v noci? :box: :box: :box:
ano Joe, vieme o tom ze vasi fans su agresivni a teda po nasom vitazstve v zapase nam budu chciet dat nakladacku :frajer2:
kukol som výsledky taak no,zatial si nevedieme zle a samozrejme sa ja musím viac snažiť pre tento tím kedže som tu nováčik :D
tak tak Soccio, po buducom zapase platis veceru celemu timu :eat:

vyhrali sme nad pivkarmi, super, ale teraz sa uz treba sustredit na mafianov :frajer2:
hahah tak počkať...okej zaplatím :D ale len ked vyhráme :razzi:
a dúfam že ich prevalcujeme
ale stať sa môže čokolvek ale snád nám to výjde :yes:
Schwolco píše:inak j0man, co sa stalo s FF? :evil:
vymrelo to tam :cry: ako pozerám, pribudne tam tak jeden príspevok za týždeň, jedna etapa nášho života je na konci :verysad:
Soccio píše:hahah tak počkať...okej zaplatím :D ale len ked vyhráme :razzi:
a dúfam že ich prevalcujeme
ale stať sa môže čokolvek ale snád nám to výjde :yes:
Miro, Miro. :-P Tak ste nevyhrali, ale máte aspoň bod, ktorý ste uhrali v riadnom hracom čase. Mohol by si, ale kolegom s týmu zaplatiť tú večere aj, keď ste prehrali. :D Nemusíš predsa stále sušiť peniaze veď ich máš dosť, takže jedna večera neni problém. :-P :smile03:
NHLfanAVS píše::cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nepremenil som rozhodujuci samostatny najazd, podla mna brankar vybehol rychlejsie ako mohol... Dufam, ze da GM podnet na presetrenie celeho pripadu do Toronta.
No jistě :yes: to by měl !! Tohle už je fakt hrozný mě minule při nájezdu rozsvítili světla na rolbě přímo do ksichtu :shock:
ixo píše:
Soccio píše:hahah tak počkať...okej zaplatím :D ale len ked vyhráme :razzi:
a dúfam že ich prevalcujeme
ale stať sa môže čokolvek ale snád nám to výjde :yes:
Miro, Miro. :-P Tak ste nevyhrali, ale máte aspoň bod, ktorý ste uhrali v riadnom hracom čase. Mohol by si, ale kolegom s týmu zaplatiť tú večere aj, keď ste prehrali. :D Nemusíš predsa stále sušiť peniaze veď ich máš dosť, takže jedna večera neni problém. :-P :smile03:

jaj Rado Rado čo už teba netrápi,treba ti asi :bitka3: heh ale ne....no nerobí to problém jednu večeru zaplatiť :lol2: len vieš no...čo ak si zviknú :lol3: ale neee
aaa zapisujeme si vyhru nad minulorocnymi vitazmi KTL :frajer2:
hmm pamatate..vy starsii.ako ste sa len smaali..ze cem zalozit..pevnyy a dobry a kvalitny tim ala real..a vy ste sa le smali..
a vidite je v najlepsejsej 3 celej KTL historiiie :frajer2:
nepamatam :lol:

btw maro dnes s vami hrame, bude nasup :cool:
chlapi zijeme :!: :!: :!: s FB sme prehrali ale to mali stastie ze my sme zle natipovali co sa nam inak nestava :lol:
a do tretice nam to uz vyslo :good: pochutili sme si na krokodiloch. Super, aj v tomto kole by sme mali bodovat :frajer2:
inak Soccio, vela ti nechybalo k shotoutu z 12 zapasov :lol: to by mi bol vykon! :cool:

Chlapi, na prve miesto nam chyba iba bodik, tak podme zabrat :yes: . Dnes je volny den, ale natipujte aj tak.
areeecku..
aleeee my sme uplne niekde inde kde vy :frajer2: :frajer2: ..
uz vas budeme iba striasavat .. :biglol: :biglol:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO