Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

uz skoro pol roka ziadny prispevok v tejto teme :D fuuu to boli ale dlheee dovolenky :cool: norvicovi sa vsak stale mali a predlzil si ju o dalsich par dni :ejha:

tak anjeli coskoro nam zacina nova sezona. V time nastanu iste zmeny. Excelent nas zial opusta :-( , hlavny dovod je asi to, ze sa mu u nas vobec nedarilo. Takze jeho odchod bude dobrym riesenim pre obe strany. Uz mesiac sa vsak neukazal na fore, snad je v poriadku a bude tipovat aj v novej sezone. Novym clenom timu sa stava Steven, ktory uz ako prvy stihol aj podpisat zmluvu :yes:
Takze vitaj steven :wawe: a nech sa ti v nasom modrom drese dari :clap:

Ocakavam, ze skorpi coskoro tiez podpise zmluvu a norvic hned, ako sa vrati z dovolenky.

V novej sezone aj s novymi bannermi :good: po takmer neuveritelnych 4 rokoch menime bannery :!: Tie nove su priam velekrasne a podla mna opat patria medzi najkrajsie v KTL :cool:
Obrázek
do svojich podpisov si dajte tieto kody:
norvic :arrow:

Kód: Vybrat vše

http://hokejforum.com/images/KTL/BA/norvic.png
skorpion :arrow:

Kód: Vybrat vše

http://hokejforum.com/images/KTL/BA/skorpion.png
steven :arrow:

Kód: Vybrat vše

http://hokejforum.com/images/KTL/BA/steven.png
Ciel do novej sezony je jasny :winner1: posledne tri rocniky sme koncili po prvom kole playoff, snad sa to uz nikdy nezopakuje :bac:
Dakujem za privitanie arek, a zaroven vitam dalsich teraz uz kolegov Skorpiho a norvica :serus: ... Hadam sa nam bude darit a odomna sa uz odlepi ta moja smola. V priprave som ako vestec, ktory vidi v carovnej guly vsetky vysledky a v sezone sa nejako to vsetko vytrati. Hadam sa to opakovat nebude a bude nam to spolocne slapat :thumbsup:
Nemal byt nahodou Steven GM MB ? :sad2:
kajo píše:Nemal byt nahodou Steven GM MB ? :sad2:
to pisali v Novom Case? :biglol:
Steven vitaj do timu. Verim, ze sa bude darit.

Posledne play-off bolo katastrofalne, teraz to musi byt lepsie :povzbudzovanie: . Jedinym a jednoznacny cielom pre mna a dufam, ze aj pre vsetkych, je vitazstvo v KTL!

Chvalim loga - velmi pekne!
arek píše:
kajo píše:Nemal byt nahodou Steven GM MB ? :sad2:
to pisali v Novom Case? :biglol:
Vo Fifiku :yes:
Nezbývá mi nic jiného než se rozloučit.Byli jste všichni super parta :good: Přeji vám hodně štěstí v nové sezoně KTL.S pozdravem Exo.
diky exo, nech sa dari v dalsom tipovani!
kalimera spoluhraci....toto leto som trosku pomenil letnu pripravu, doprial som si viac oddychu, slasti a sampanskeho (vdaka ti majitel za sponzoring :good: ) tak dufam, ze budem lepsie pripraveny na sezonu ako predosle roky. :cinka:
arek, to osviezenie bannerov je super. :cool:
vitaj Steven, nech sa ti dari...a Skorpi, tebe nech sa dari aspon tak ako vlani..takze
HRRR DO NICH ANJELI! :wawe: :wawe: :wawe:
skvely uvod :frajer2: skorpi a norvic, vidiet, ze letnu pripravu ste nepodcenili :cool:
arek píše:skvely uvod :frajer2: skorpi a norvic, vidiet, ze letnu pripravu ste nepodcenili :cool:
Taktiez gratulujem k vykonom. Ja som sa v nejak extra skvelom svetle neukazal :/, snad nabuduce :thumbsup: ANJELI :wawe:
Vdaka! Samozrejme to bola nahoda, ale bodaj by takych bolo co najviac :)
wow, tak to je zaciatok...skorpion predviedol svoj standard :D a dnes sa k nemu pridal arek, vyborne sefe :clap: ..ja som pre zmenu takmer zaumelcil :thumbsdown: Steven sa este zahrieva, ale verim, ze to bude dobre. :)
Snad je toto predzvest skvelej sezony. :frajer2:
norvic píše:wow, tak to je zaciatok...skorpion predviedol svoj standard :D a dnes sa k nemu pridal arek, vyborne sefe :clap: ..ja som pre zmenu takmer zaumelcil :thumbsdown: Steven sa este zahrieva, ale verim, ze to bude dobre. :)
Snad je toto predzvest skvelej sezony. :frajer2:
To sa ale predvadzam :hroza: :scare:
dnes to klaplo na vybornu :clap: prevalcovali sme konkurenciu, ako sa patri :yes: steven zatial pokukuje viac po dievcatach v hladisku, ako po puku :D
arek píše:dnes to klaplo na vybornu :clap: prevalcovali sme konkurenciu, ako sa patri :yes: steven zatial pokukuje viac po dievcatach v hladisku, ako po puku :D
Steven prestan pozerat po tych zenach. Slubujem, ze ak das dnes plny pocet, tak ti jednu poslem do satne :D
Skorpion píše:
arek píše:dnes to klaplo na vybornu :clap: prevalcovali sme konkurenciu, ako sa patri :yes: steven zatial pokukuje viac po dievcatach v hladisku, ako po puku :D
Steven prestan pozerat po tych zenach. Slubujem, ze ak das dnes plny pocet, tak ti jednu poslem do satne :D
Ak mam povedat pravdu, tak zatial ma moje biedne vykony netrapia a to vobec, pretoze timu sa dari a to je hlavne! Skorpi to je skvela inspiracia :-O, ale pri mojej sucastnej forme je to malo pravdepodobne. Ked sa dari vam, nech sa vam dari dalej :D :thumbsup:
Zase prepadak, ja uz fakt neviem co viac mam robit preto, aby som uhadol dost tipov, ved to sa ani neda uhadnut, to je fakt hrozne :hroza: :scare: , fakt prepacte, je to sice priprava ale premna to je normalne dolezita sutaz v ktorej som chcel urcite pomoct timu ale ako vidim, je to nemozne :thumbsdown:
Dnes trocha slabsie, ale drzime sa, drzime! :good:

Steven, najdolezitejsie je nic nerobit a vsetko nechat na 6. zmysel ;) Kazdy chyti niekedy "cold streak".
pohoda steven, pozri sa, ja som mal tiez 2x prepadak a 1x som zahviezdil. Je to len o stasti. Ale to si teraz nevsimaj. Hlavne je, ze sme prvi a dolezity je timovy uspech :thumbsup: Kazdy chvilku taha pilku :yes:
Vidis Steven, dnes ti to vyslo :good: . Len tak dalej, stale sme prvi! :povzbudzovanie: :fan:
Skorpion píše:Vidis Steven, dnes ti to vyslo :good: . Len tak dalej, stale sme prvi! :povzbudzovanie: :fan:
Ale nas naskok je uz iba dvojbodovy a to je dost zle, dnes sa hraju iba 4 zapasy tak hadam nestratime dalsie body ale nejaky vacsi naskok ziskame. ANJELI :povzbudzovanie:
ja som blbec :doh: bol som vcera niekolkokrat na fore, ale aj tak som zabudol natipovat. Prepacte :oops: . HK nam uz dychaju na chrbat, nemozeme im dat sancu :!:
arek píše:ja som blbec :doh: bol som vcera niekolkokrat na fore, ale aj tak som zabudol natipovat. Prepacte :oops: . HK nam uz dychaju na chrbat, nemozeme im dat sancu :!:
v pohode, snad tvoja tajna misia do superovej kuchyne bola uspesna a v buducnosti vdaka nej ziskame viac bodov :D
dnes to treba hlavne takticky zvladnut :frajer2:
Nejak sme polavili! Musime maknut! :povzbudzovanie:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES