Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

toto kolo by uz mohlo skoncit :|
hmm, je to katastrofa, jediný, čo nerobí hanbu je Skorpion :?
uf, piseme jednu prehru za druhou. Fakt by uz mohol byt koniec, vobec sa nam nedari :verysad: ja som totalne mimo formy :bitka3:
So mnou to ide tiez dole vodou :( To mam za to, ze doverujem tymom ako Canadiens a Flames :bitka3: . V poslednom case sa nam rozbehli remizy a kedze ja razim cestu: "0 ani za svet" obera ma to o body :evil:
no ked sa nedari v tipovacke, tak sa dari aspon nasemu logu v sutazi :|. Nemam slov, takto na dnes Blue Angels este asi neboli :(
arek píše:no ked sa nedari v tipovacke, tak sa dari aspon nasemu logu v sutazi :|. Nemam slov, takto na dnes Blue Angels este asi neboli :(
Dneska sme vam to riadne dali co?
no hej, androj zatipoval dobre...
Chlapci dneska vas hostime tak dufam ze ocenite nasu velku stedrost :frajer2: a na oplatku nam 3 body nechate doma a odidete zo ctou :D
nasu stedrost vyjadrime chlebom, solou a slivovicou pre vas Obrázek
verime, ze budete spokojni a tri body nam na oplatku nechate :lol: inak bude :fight:
No toho sa bojim nakolko Janik s Matom si automaticky beru tu slivovicu (dufam ze aspon litrovka :D ) co ich vacsinou odvali tak v polke druhej tretiny :? Do satne vacsinou nechu ist tak ich prepravujeme s canesom na striedacku aby mohli aspon :clap: :clap: Takze o tej spokojnosti sa nebojim no na mna s canesom by ste potrebovali nieco tvrdie ako slivovica :razzi:
fakt nechápem, čo sa to s nami deje, v našom tíme sú štyria tipéri schopní získavať veľa bodov a takto hráme...ja osobne si už ani nepamätám, kedy som mal naposledy taký veľký bodový záblesk, aké som zvykol mať aspoň 2-3x za sezónu
uf najradsej by som sa zakopal pod zem :hanba:
arek píše:uf najradsej by som sa zakopal pod zem :hanba:
neber to tak tragicky. :wink: Play off máte isté a lepšie ked si krízou prejdete toto kolo, ako v play off.Ste kvalitný tím a verím tomu, že sa v play off dostanete daleko.Budem vám v tom držať palce. :thumbsup:
dakujeme milos.

dnes sme konecne podali dobry vykon, ktorym by sme porazili vacsinu timov, ale mali sme smolu ze MB zahviezdili este viac :doh:
Arek dnes si zahviezdil. Len tak dalej :good:

Kolko tymov postupuje do play-off?
7 timov postupuje do playoff, a my pravdepodobne budeme medzi nimi :wink:

Inak spocital som body ktore v tomto kole timy ziskali. Cize keby sa nehralo zapasovym systemom, ale tym "klasickym", tak yb sme na tom boli o nieco lepsie, boli by sme predposledni :D

1.Ice Cats 368
2.Spiders 366
3.Evil Insiders 358
4.Strong Crocodiles 356
5.Mighty Bulls 351
------------------------------
6.FireBirds 350
7.Steelers C 348
8.Attack Sharks 346
9.Blue Angels 345
10.Prievidza Turtles 335
My chceme klasický sýstem nech sa to prevedie teraz hneď na klasický systém my ho chceme :D :groupwave:
skorpi ako krasne si zaklincoval toto kolo roletkou :D . Dado skvely vykon, pekne si sa s nasim timom rozlucil :good: . Na toto kolo ale treba zabudnut a hlavy hore pred dalsim :yes: , uz treba vysperkovat formu na play-off ktore je uz za par tyzdnov.

Zajtra oficialne oznamim zmenu v nasom time :)
V tomto kole som nadherne ukazal, ako sa da dostat z vrcholu az an dno :roll:
OKEJ TAKZE POSILOU DO NASHO TIMU NA BLIZIACE SA PLAY-OFF SA STAAAAAAAL......


.......KAJO....
:groupwave:

:wink: :frajer2:

no myslim, ze super posila, co poviete skorpi, joman? :smile03:

kajo vitam ta v nasom time a vela stastia, hadam sa spolu dostaneme daleko :clap: :good: , tu mas aj svoj dres :D

Přílohy

Vyborna posila :clap: . Dufam, ze sa mu bude aj nadalej darit ako doteraz :good:
Nazdar chalani,dik za privitanie a ozaj pekne dresy mame.. :thumbsup:

Byvam do stredy v skole,takze som sa nemohol ohlasit skor,kedze pristup na net sice mam,ale ako som aj spominal arekovi,nie je to bohvieco a ani casu nie je dost :(

Takze no,ako zacat...hadam si este vylepsime situaciu pred PO :cinka:
verim tomu ze to vylepsime. Dnes sme zacali priemerne, ale hadam sa to vystupnuje az do nadpriemernych vykonov :box:
Ale dnes sa moc nespoliehaj(te) na mna.Vzdy ked je vela zapasov,ja mam naopak malo bodov.To by som sa musel ozaj len "pomylit".Rozmyslal som aj nad zmenou tipov,ale to sa mi este nikdy nevyplatilo :bitka3:
NHLfanAVS nech sa dari!

Dnes (a v poslednej dobe stale) polovica zapasov remizi :x :nervy2: Asi budem davat uz len nuly.
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS