Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

dnes arek vyborne :good: . Mne to nejak nejde :-( . Ale od buduceho tyzdna by som mal ist znova do prace (vid. starsi prispevok), takze este to so mnou chvilu vydrzte :angel:
vdaka skorpi. :thumbsup: Vcera som chcel dat nuly na vsetky zapasy, skoda, ze som tak napokon neurobil, mali by sme o bod viac.
A skorpi, tak uz viem, preco sa mne vacsinou nedari....lebo vzdy tipujem z domu :D
Dnes proti WC povinne vitazstvo :roll:
uff arek, ako spravny sef si nas potiahol :wave: :wave: :wave: , ja som si myslel, ze vsetci mate tie jednotky a potom by to bolo zle nedobre :scare:

anjeli su spat, traste sa superi :box:
tak hrr do nich anjeli!
tak dnes som doslova zaumelcil :hroza:
dal som remizy presne na tie dva zapasy, kde neboli :lol2:
Ja to :censored: . Uz som sa nastval a praskol tam na dnes same nuly :roll: . Urcite nebude ziadna remiza :D
tak dnes sme utrpeli vyhru :D steven dakujeme :good: skorpi budeme sa za tvoje nuly modlit :modlenie:
arek píše:tak dnes sme utrpeli vyhru :D steven dakujeme :good: skorpi budeme sa za tvoje nuly modlit :modlenie:
Len tak dalej chlapi. Sme myslim na tretom mieste takze nech nam to vydrzi :good:
Steven perfektna trefa! :-O :good:
:shock: :shock: :-O :shock: :poklona: :poklona:
Vdaka borci :good: . Dnes sa tipuje individualne, len skoda, ze PMky som uz poslal, no nic. Zajtra to treba vydrzat a skoncit na tom druhom mieste. Prve to je uz trocha nerealne ale potom co nam vysiel dnesny den az takto tak je mozne vsetko :wave:

Na zaver snad iba ako norvic: tak hrr do nich anjeli!
Stivi,tak to tedy byl mistrovský zásah.... :shock: :good: ale už s tím zase šetři na jiná kola,my už si to 1.místo chceme udržet! :cinka:
Pardon kolegovia, ja este spim. Dnes sa normalne pocitaju body timu len sa nehraje zapas :hroza: Takze by sa patrilo vymysliet nejaku extra ucinnu paradnu a este neviem aku taktiku :D Hadam bude lepsie ako naposledy :hufi:

Vdaka Baffy :good:
:groupwave: Steven :groupwave:
dnes by si polovicu timov porazil iba sam, my sme to cele mohli odsledovat z lavicky :clap: :clap: :clap:
skorpi & steven... dnes ste dali na vlas rovnake tipy....ci nejaka tajna taktika, o ktorej neviem? :D
nie neboj sa, my ked vymyslame taktiku tak vzdy vymyslime nieco spolu, vid. minule :D
My mame vzdy taku super taktiku, ktorou zaskocime protivnika. V utoku sme traja a vsetci hrame prave kridlo :D
Nebolo to zle kolo, skoda toho jedneho bodu. Steven, gratulujem k prvemu miestu v individualke :taptap: . Moje strely tentoraz dost vyrazne minali ciel, ale v buducom kole to bude lepsie :cinka:
Skoda preskoda mohli sme nakoniec skoncit aj na tom druhom ale opat nam to nejak neprialo. Som sklamany ale pozitivom je, ze sme neskoncili 5 :D

Vdaka Skorpi :wink:
steven gratulujem k individualke :clap:
ani timovo to nebolo zle, mame stupajucu krivku vykonnosti :D

nuz dalsie kolo pred nami...
takzee hrrrr do nich anjeli!
Posledne dni nam to nejak nejde, v tabulke sme velmi nizko a je jasne, ze musime zlepsit vykony. Nechceme predsa vianocne sviatky presediet na poslednych miestac :thumbsdown: :D
Steven sa perfektne rozbehol :good: . Ja pre zmenu prezivam asi najvacsiu krizu od vstupu do KTL :-(
tie NHL vysledky su uplne mimo realitu :hroza:
ale Steven, ty si ako odtrhnuty z retaze...ako keby si sa dohadoval s hracmi, ako to skonci :good:
no ostatni sa musime vzchopit, lebo to nem dopadne dobre :scare:
dnes slusne, dostali sme sa na tretie miesto. Ale za nami je to napucene o 106. Tak treba par dni zabrat aby sme si upevnili poziciu alebo nieco viac?

Vdaka norvic a skorpi, hej treba uznat, ze teraz mam stastia az az. Tak nech to len tak ide dalej! :good:
steven gratulujem k nominacii na All Stars :clap: uzi si to :)

mne sa oproti vam chalani v poslednych tyzdnoch vobec nedari :cry:
arek píše:steven gratulujem k nominacii na All Stars :clap: uzi si to :)

mne sa oproti vam chalani v poslednych tyzdnoch vobec nedari :cry:
Vdaka arek, spravilo mi to radost pretoze som to necakal :thumbsup:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES