Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

krasa chlapi :yahoo: mame dramu
siedmy zapas :nervozny: co viac si priat

zatial super seria :scare:

stale plati, co som pisal pred zaciatkom serie, mozeme len prekavapit a nech uz to dopadne akokolvek, myslim, ze mozeme byt so sezonou spokojny, aspon ja urcite budem

inak az teraz som si uvedomil, ze vy vlastne obhajujete titul a stale ste uradujuci sampioni :eek2: cize vsetci okrem mna uz titul mate, tak by ste mohli trosku zabrat, aby som ho mal aj ja :-D lebo ja s aktualnou kvalitou mojich tipov s tym asi moc nezmozem :facepalm:

tak vela stastia, DO NICH ANJELI :hfman:
WildCelt píše:
stř 21. dub 2021 18:30
inak az teraz som si uvedomil, ze vy vlastne obhajujete titul a stale ste uradujuci sampioni
je to tak. Ja som to nespominal, nechcel som na nas vyvijat zbytocny tlak :-D

Nezabudnite si dnes namocit klavesnicu do :ho*no: pre stastie a podme do nich :!: :clap:
tak skoda, obhajoba nebude. Mozeme ist na :golf: . Dnes by sme porazili vsetky timy, ktore hrali game 7, okrem FireBirds.
Finale nasej konferencie bude FireBirds - Hockey Kent, co je zasluzene vzhladom na ich dlhodobe vysledky zakladnej casti.

Vidime sa v dalsej sezone, dufam, ze v rovnakej zostave :ahoj:
:(

tak rozhodujuci zapas napinavy ako cela seria, tesnejsie to uz hadam ani nemohlo byt :ee: este som aj tlacil zapasy v noci, no nepomohlo, dotlacil som len to Chicago k tej senzacnej remize, na viac som sa nezmohol :-D

no co uz :golf: vidime sa buducu sezonu, ja budem rad pokracovat :wink2:
tak nedopadlo to nakoniec, škoda, trošku mrzí že sme nepoistilo ten MTL ale čo už, po vojne je každý generál... aký by sme boli vysmiaty ak by boli všetky zápasy X :wink2:
celkovo to bolo fajn, do ďalšej sezóny sa ešte rozmyslím, mám toho teraz veľa, tak uvidím...
velmi pekne Walt, o jeden bodik (zapas) ti to uslo :-/ skoda

snad to pomoze ako motivacia do dalsej sezony :wink2:
tak uvidíme, troška to rozdýcham a možno to ešte sezónu potiahnem...
každopádne dík, až na ten záver to bolo fajn :wink2:
:box: takze v rovnakej zostave, super, podme na to, co najviac presnych tipov :wink:
tak super, dúfam že to pofrčí a starí matadori ešte nepovedali posledné slovo v tejto lige :frajer:
konferenciu mame tazku. Je skoro rovnaka ako vlani, ale namiesto Grizzlies mame Evil Insiders, ktory vlani vyhrali opacnu konferenciu. A este Steelers namiesto Dangerous Dragons.
Boj o Playoff tak nebude vobec jednoduchy, ale verim, ze to opat dame :box:
Do toho anjeli :wave:
vstup do sezony nam vysiel pekne. Tipovali sme pravidelne, z 588 tipov sme nanatipovali len 9. Podme v tom pokracovat.

Wildovi gratulujem k TOP 10 :good:
na uvod velmi pekne umiestnenie, myslim, ze aj celkom zasluzene :thumbsup:

som velmi rad, ze sa mi k tomu podarilo vyraznejsie prispiet, ale vidim to tak, ze sme vsetci odtipovali celkom slusne kolo, boli dni kedy zabral kazdy z nas, ked to ostatnym moc nevyslo, len tak dalej :cinka:
jj pekne, gratulujem všetkým, kiež by nám to takto vydržalo až do finále :frajer: :jn:
Walt nás pěkně potahal v tomto kole, což potvrzuje i jeho umístění v individuálce. Gratulace. :good: Já se omlouvám za pár nenatipování :sorry: , naštěstí to naše výsledky, krom prvního dne, neovlivnilo.
dík hapy, ja som rád, že sme urvali prvé miesto ako team :oslava: :good:
krasa chlapi, dalsia radost vo mne :jupi: po 3. kolach sme na cele konferencie a navyse mame vitaza medzi jednotlivcami. V zapase hviezd budeme mat dokonca dvojnasobne zastupenie (Walt + WildCelt) :yahoo:
Do nich anjeli :!: :wave:
:cookies:
páni, chcem všetkým popriať krásné a pohodové Vianočné sviatky, :wine: :kajo:
nech sú pokojné a prežité v kruhu najbližších a samozrejme v zdraví :oslava: :jn:
no a do Nového roka a zvyšku sezóny si ešte poprajeme, nech sa darí zatiaľ...
ja dnes cestujem na Slovensko a prídem až na Silvestra, pokiaľ ide o tipovanie, tak hádam to z mobilu zvládnem bez závad :wink2:
50? :sok:
starneme...

vsetko najlepsie k jubileu!

(predpokladam ze tu sa to skor nestrati ako v topicu "vase sviatky")
petrik píše:
čtv 23. pro 2021 08:49
50? :sok:
starneme...

vsetko najlepsie k jubileu!

(predpokladam ze tu sa to skor nestrati ako v topicu "vase sviatky")
[/quote
petrik píše:
čtv 23. pro 2021 08:49
50? :sok:
starneme...

vsetko najlepsie k jubileu!

(predpokladam ze tu sa to skor nestrati ako v topicu "vase sviatky")
Dakujem petrík, ano je to tak, pre mna už len kombinacia recese a nostalgie, ale tak, na spestrenie dobré :wink2:
nejako som sa stratil v tom odkladani zapasov :oops: :slap:
WildCelt píše:
stř 29. pro 2021 11:46
nejako som sa stratil v tom odkladani zapasov
tento týždeň bol celý taký o ničom... nevadí, hádam to už pofrčí, teda dúfam :pray:
:oslava:

:dup:

to co bolo toto, asi by mal waltik s nami mladsimi spravit poriadky, vidiet, ze je najstarsi a najskusenejsi a v pohode si vie pokryt tipy aj na novy rok :giggle:
ešte by to chcelo, aby som tie tipy nemenil a nechal tak :hroza:
zmeniť remízu BOS-BUF bola nakoniec blbosť a že som neveril STL je do neba volajúce :slap:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO