Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Steven, gratulacia k nominacii!
arek píše:mne sa oproti vam chalani v poslednych tyzdnoch vobec nedari :cry:
Arek, neboj sa, nenecham ta v tom sameho. Klesam k tebe :D :hroza:
71 . norvic :haha3:
72 . Skorpion :haha3:
73. arek :haha3:

ale sa vam dari v tej individualke :skodoradostny2:
mozme si to dovolit. Mame Stevena! :beee:
Ivan píše:71 . norvic :haha3:
72 . Skorpion :haha3:
73. arek :haha3:

ale sa vam dari v tej individualke :skodoradostny2:
vam to ide zase v tabulke timov, este par bodikov a budete presne tam kde patrite - presne dole na poslednom mieste :-P :D
Ivan píše:71 . norvic :haha3:
72 . Skorpion :haha3:
73. arek :haha3:
som jednooky medzi slepimi :yahoo: :hroza:
Ivan píše:71 . norvic :haha3:
72 . Skorpion :haha3:
73. arek :haha3:

ale sa vam dari v tej individualke :skodoradostny2:
norvic píše:
arek píše:... dnes to musime zahrat takticky, a potom uz naplno zautocime :clap:
tak nasa slavna taktika na dnesok
norvic píše:2
2
1
Skorpion píše:2
2
1
arek píše:2
2
1
Steven píše:2
2
1
:hroza:

:skodoradostny: :pivo_uslo: :skodoradostny2:
sa cudujes :D
ivan ivan, jak sa ja tesim na tohtorocne PO, snad vas dostaneme za supera :twisted:
ale kludne sa smejte, timovo sa nam aj tak stale dari :ejha:
wildo zajtra uz budeme pred vami :razzi:
norvic, skorpi, keby sa hralo All stars umelcov, tak sme tam :clap:
No HA-HA. Ved mi vam este ukazeme! :cinka: :cinka: :cinka: :hit:
tak, tak....my sa este len setrime na finale, zatial Steven staci sam na ostatnych :frajer2:
kokso, ta tabulka nasej konferencia je taka nadupana, ze staci jeden den a mozeme byt na prvom mieste. 6 bodov naskok maju Killeri, tak dotoho, sfukneme vsetkych a ideme konecne na vytuzene prvenstvo :winner1: :hufi:
Kedze su tu vianoce tak: Stastne a Vesele Vianoce :groupwave: :fan:
Steven, v All Star zapase si potvrdil, ze mas neuveritelnu formu teraz :wave: ...dufam, ze po pauze si udrzis vysoky standard :clap: (a este viac dufam, ze ostatni sa k tebe pridame :cinka: )

stastne a vesele anjeli :)
norvic píše:Steven, v All Star zapase si potvrdil, ze mas neuveritelnu formu teraz :wave: ...dufam, ze po pauze si udrzis vysoky standard :clap: (a este viac dufam, ze ostatni sa k tebe pridame :cinka: )

stastne a vesele anjeli :)
Vdaka norvic, len skoda, ze nasa konferencia sa tam tak trocha strapnila :D

Uzime si par dni volna, a potom sa vraciame do kolotoca, nezabudnite ze stracame fakt malo a mame nato skoncit ovela vyssie :!: :wink:
stastne, vesele a anjelske, chalani :clap: ObrázekObrázek
Tak vsetko najlepsie do noveho roka kolegovia :oslava: , ak ide o tabulka tak sa stale drzime na prvom mieste, skvele skvele a este raz skvele, len to treba udrzat! :clap:
ja som idiot :hroza: cely den som tu bol a zabudol som natipovat. Ale zvladli ste to super aj bezo mna. Este to udrzat dva dni!
parada :clap: konecne sa postastilo a prve miesto je na svete :cinka:
ako na Novy rok, tak po cely rok :clap:
Steven, toto kolo ale bolo od zaciatku tvoje, ty si nas hlavne tahal a toto vitazstvo patri tebe. My ostatni sme sa zviezli tak trosicku. :frajer2: Ale o tom je tim, verim, ze toto kolo zaberieme aj ostatni a hlavne v tom poslednom finalovom v aprili uplne vsetci. :cinka:

takze ako sa vravi:
hrrr do nich anjeli!
Gratulujem anjeli :) a ponukam vam vyhodny obchod: vymenim zvysok mojho timu za Stevena, co vy na to ? :D
normalne sme to vyhrali! Som myslel, ze to dokazime v poslednych zapasoch, ako vzdy :D Steven, dobra praca, suveren individualky! :wave:
dobra praca chalani :good: :clap: toto kolo nam vyslo a odmeny vas neminu :pivo_uslo:

ivan :hmm: lakava ponuka, ale nie :fucker: :skodoradostny2:
jejda, to tradicne stastie v zapasovom kole nas opustilo :scare:
nase vysledky vobec nie su zle, ale vzdy hrame s timom, ktory sa vytiahne akurat proti nam :bitka3:
musime zlepsit obranu :cinka:
:sleep2: budicek :bitka3: :bac: v tomto kole sme nevyhrali este ani jeden zapas a dnes sme prehrali s FB, ktori tipovali vo dvojici :oops:
:lol3: :lol3: :groupwave:
:hroza:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS