Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

vzdy sme byvali druhy tesne za eagles a teraz, ked uz eagles zanikli, tak sme hned prvi :cool: :D
Len tak dalej chlapi 8)

Este je tu aj tim Drexel Dragons :cool:

chlapi napiste a poslite mi na ss nejaku tu historiu nemusia byt ziadne fakty len aby ste nieco mali :wink:

arek píše:vzdy sme byvali druhy tesne za eagles a teraz, ked uz eagles zanikli, tak sme hned prvi :cool: :D
Len tak dalej chlapi 8)
Ale omyl Arek, Eagles nezanikli! Eagles sa premenovali na Drexel Dragons!
A to, ľe ste boli vzdy druhi za nami by malo osta» tak aj nadalej!

Derryl píše: ...A to, Äľe ste boli vzdy druhi za nami by malo osta» tak aj nadalej!
asi patris k mensine, ktora si mysli, ze by to tak malo ostat :D :roll: :lol:

Derryl píše:Ale omyl Arek, Eagles nezanikli! Eagles sa premenovali na Drexel Dragons!
aby ste aj tak neskoncili :D team eagles ma poskvrnenu minulost, ja by som sa k clenstvu velmi nepriznaval :wink:

doktor píše:
Derryl píše:Ale omyl Arek, Eagles nezanikli! Eagles sa premenovali na Drexel Dragons!
aby ste aj tak neskoncili :D team eagles ma poskvrnenu minulost, ja by som sa k clenstvu velmi nepriznaval :wink:
Tým je ocistený :lol: nemaj obavu doktore :D

Jedinym moznym ocistenim timu bolo jeho zaniknutie, takze Derryl, jedine by mohlo ist o reinkarnaciu Eagles-u, ale to silne pochybujem. :lol: :lol: A Blue Angels presiel mnohymi skuskami, co mu dalo silu a to nam teraz pomaha k takym skvelym vykonom.

Kele dnes som spravil "Uctovnictvo 2", priklady som spravil ale s teoriou som mal velky problem lebo som dostal neprijemne otazky. Na opravny termin z "uctovnictva 1" stale cakam :D myslim ze teoria bude tiez problem

ty vole chlapi, dnes sme riadne prepadli :cry: ....toto sa nam uz nemoze stat :!: ...treba bojovat dalej.... :roll:

doktor píše:Kele dnes som spravil "Uctovnictvo 2", priklady som spravil ale s teoriou som mal velky problem lebo som dostal neprijemne otazky. Na opravny termin z "uctovnictva 1" stale cakam :D myslim ze teoria bude tiez problem
Uf, to ti gratulujem. Hadam zmaknes aj U1, ked uz mas U2. To si pyta pivko na oslavu. :cool: :lol: :pivo2:

Trosku timovej statistiky....pre motivaciu :)

9.6: kelemantia 2b, doktor 1b
10.6: kelemantia 4b, manazer 2b
11.6: doktor 3b, kelemantia 2b
12.6: kelemantia 3b, doktor 2b
13.6: doktor 4b, kelemantia 2b
14.6: doktor, kelemantia po 4b
15.6: norvic 3b, arek, doktor po 2b
16.6: kelemantia, norvic po 2b
17.6: vsetci 1b
18.6: kelemantia, norvic po 3b
19.6: doktor, kelemantia po 3b
20.6: kelemantia, norvic po 2b
21.6: arek 5b, kelemantia 3b

Podiel bodov jednotlivych hracov vyjadreny v %:

arek - 3x - 8b - 11,76%
doktor - 8x - 20b - 29,41%
kelemantia - 12x - 31b - 45,59%
norvic - 5x - 11b - 16,18%
manazer - 1x - 2b - 2,94%
andy - nezatipoval ani raz

Blue Angels - 68b - 2. miesto v tabulke

U BA nechapem jednu vec. pomaly kazdy druhy den menite zostavu, kto vlastne je vo Vasom time, lebo ako ratam, tak ratam naratal som 6 mien a v pravidlach su 4 mena. Cize je to proti pravidlam a mali by sme Vas za to diskvalifikovat. :D

eman22 píše:U BA nechapem jednu vec. pomaly kazdy druhy den menite zostavu, kto vlastne je vo Vasom time, lebo ako ratam, tak ratam naratal som 6 mien a v pravidlach su 4 mena. Cize je to proti pravidlam a mali by sme Vas za to diskvalifikovat. :D
Je to dobry postreh Eman ale oni maju tolko hracov asi preto lebo dvaja vobec netipovali a potom vzali do timu dalsich dvoch ak sa nemylim!!!!
A diskvalifikovat ich nemusite!!Ked maju tak dobre odohratu sezonu!

eman22 píše:U BA nechapem jednu vec. pomaly kazdy druhy den menite zostavu, kto vlastne je vo Vasom time, lebo ako ratam, tak ratam naratal som 6 mien a v pravidlach su 4 mena. Cize je to proti pravidlam a mali by sme Vas za to diskvalifikovat. :D
Pravidlo znie:
4. V KTL Tipovacke sa ucastnia timy zlozene zo 4ch hracov ( v krajmom pripade stacia traja)....a ja pocitam ako pocitam, ale aktualne zlozenie timu: doktor, kelemantia, arek, norvic = 4 hraci :D
A inac, tim sa menil pocas sutaze len raz, ked sme nahradili manazera s andym, arekom a mnou....zaujimavejsie veci sa deju na poste GM timu, ked ako ja viem, tak tam oficialne nikto neni momentalne.... :roll:
eman, viem o co ti islo...naburat timovu pohodu, aby ste nas konecne mohli dobehnut v tabulke :P :D 8)

Ach jo. Od emana som ine cakat ani nemohol. :lol: :lol: Ale tymto nas nevyvedies z miery. Sme v tak skvelej pohode, ze to je az krasa spolupracovat v tejto zostave.
Norvic: uz konecne viem co mi stale chybalo. TVOJE VYHODNOTENIA!!! :D Je to super, ze sa to znova objavilo, dakujem.
GM-om sme vsetci spolu. :cool:

chlapi, klidek, nejako ste na neudrľanie čo sa mne vobec nelubi a navyse mate privelmi vela bodov :evil: Nechcete naspa» manaľera?

Derryl píše:chlapi, klidek, nejako ste na neudrÄľanie ÄŤo sa mne vobec nelubi a navyse mate privelmi vela bodov :evil: Nechcete naspa» manaÄľera?
Derryl, to je radost z hry. Proste brat to ako zabavu a nie ako sutaz. Ked si to zamenis, uz stracas nestrannost a tipovaciu pohodu. :wink:

Derryl píše:chlapi, klidek, nejako ste na neudrÄľanie ÄŤo sa mne vobec nelubi a navyse mate privelmi vela bodov :evil: Nechcete naspa» manaÄľera?
nuz, neviem co by vam to pomohlo, lebo oni viedli aj vo dvoch :roll: :wink: (kele a doktor)

Trosku timovej statistiky....pre motivaciu :)

9.6: kelemantia 2b, doktor 1b
10.6: kelemantia 4b, manazer 2b
11.6: doktor 3b, kelemantia 2b
12.6: kelemantia 3b, doktor 2b
13.6: doktor 4b, kelemantia 2b
14.6: doktor, kelemantia po 4b
15.6: norvic 3b, arek, doktor po 2b
16.6: kelemantia, norvic po 2b
17.6: vsetci 1b
18.6: kelemantia, norvic po 3b
19.6: doktor, kelemantia po 3b
20.6: kelemantia, norvic po 2b
21.6: arek 5b, kelemantia 3b
22.6: doktor 5b, arek, kelemantia, norvic po 4b
23.6: arek, kelemantia po 4b
24.6: arek, doktor, kelemantia po 1b
25.6: doktor 2b, arek, kelemantia po 1b
26.6: kelemantia, norvic po 3b
27.6: norvic 2b, doktor, kelemantia po 1b
30.6: kelemantia, norvic po 3b
1.7: kelemantia 3b


Podiel bodov jednotlivych hracov vyjadreny v %:

arek - 7x - 18b - 16,67%
doktor - 12x - 29b - 26,85%
kelemantia - 20x - 51b - 47,22%
norvic - 9x - 23b - 21,3%
manazer - 1x - 2b - 1,852%
andy - nezatipoval ani raz

Blue Angels - 108b - 1. miesto v tabulke

takze chalani, leto zacina uz aj pre mna....snazil som sa pomoct timu ako sa dalo, este aj o tyzden viac ako bolo povodne v mojom plane, ale ten koniec asi budete musiet vydrzat len v troch :( ....neverim, ze budem mat signal na net natipovat posledne dva zapasy, ale to uz musite zmaknut...verim vam :wink: ... majte sa a drzte sa :!: :!: :!:

norvic píše:takze chalani, leto zacina uz aj pre mna....snazil som sa pomoct timu ako sa dalo, este aj o tyzden viac ako bolo povodne v mojom plane, ale ten koniec asi budete musiet vydrzat len v troch :( ....neverim, ze budem mat signal na net natipovat posledne dva zapasy, ale to uz musite zmaknut...verim vam :wink: ... majte sa a drzte sa :!: :!: :!:
Norvic uz aj ty odchadzas? Tak si uzi leta a na jesen ta tu chcem vidiet opat.

norvic píše:takze chalani, leto zacina uz aj pre mna....snazil som sa pomoct timu ako sa dalo, este aj o tyzden viac ako bolo povodne v mojom plane, ale ten koniec asi budete musiet vydrzat len v troch :( ....neverim, ze budem mat signal na net natipovat posledne dva zapasy, ale to uz musite zmaknut...verim vam :wink: ... majte sa a drzte sa :!: :!: :!:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
To je sen. Vsak skus natipovat na nahodu aj posledne zapasy. Tak ako to spravil medik na 5.7. Inak ti prajem krasne leto a diky za to ze si pomohol BA k zisku titulu (dufam,ze ho uz nestratime).

Norvic, pripajam sa, nech sa ti dari kamo :cool:

Norvic :x uľ si mal by» na dovolenke!
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS