Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

to sme dvaja spokojní 8) ale teraz si tuším ty prevzal žezlo :)
j0man píše:...ale teraz si tuším ty prevzal žezlo :)
nevadiii...vsak o tom je tim, nemozme byt predsa vsetci na spi*i individualky, to by potom pre ostatnych prestalo byt zaujimave :lol: :lol:

ale inac, to prebudzanie sa nasich sipkovych ruzeniek a umelcov :roll: , sa mi velmi paci...len tak dalej :thumbsup:
:skodoradostny: Blue Angels - 6b
arek - 2b
j0man - 2b
norvic - 4b :hanba:
doktor - n


:pc: :pc: :pc:
gratulujem k takemu krasnemu vykonu :D ono nebyt kajca tak sme na tom rovnako :oops:
no akoze take vysledky...dnes natipujem naopak radsej.
nemal som cas tipovat chlapci,
arek píše:no akoze take vysledky...dnes natipujem naopak radsej.
:?: :?: :?: vsak ty si bol na to s jomanom este nedavno expert, co sa stalo :D
nerob zo somara debila :D
arek píše:nerob zo somara debila :D
by si chcel byt uspesny ako debil :?: :ho*no:

ale treba podpichnut, aj ked nie sme v jednej konferencii
niekedy mozeme dat zapas :thumbsup:
to som dnes dopadol :bitka3: :bitka3:
dufam, ze tato prestavka mi pride vhod :oops:

tak teda, prijemne sviatky vam prajem :frajer2:
nj, Pán Umelec :lol: my sme na to v BA experti :)

a tiež prajem šťastné a veselé :)
norvic píše:to som dnes dopadol :bitka3: :bitka3:
dufam, ze tato prestavka mi pride vhod :oops:

tak teda, prijemne sviatky vam prajem :frajer2:
asi ti prestavka nepomohla, tak ako nepomohla ani mne
to sme dnes dopadli :|
no nejak mi to vobec nejde....prepacte chalani.....a lepsie to chvilku asi ani nebude....som prec az do 2. januara, takze som natipoval dopredu...a to som si mohol rovno podat bingo :lol2:

tak si teda vsetci uzite silvestra :oslava: , a stastny novy rok vam vsetkym prajem :frajer2: .....
norvic píše:no nejak mi to vobec nejde....prepacte chalani.....a lepsie to chvilku asi ani nebude....som prec az do 2. januara, takze som natipoval dopredu...a to som si mohol rovno podat bingo :lol2:

tak si teda vsetci uzite silvestra :oslava: , a stastny novy rok vam vsetkym prajem :frajer2: .....
aj ja tebe prajem stastny novy rok :wink:
ja uz fakt neviem ako mam tipovat...mam uplne smolu. Vcera som natipoval naopak, ako som chcel, a aj tak to nevyslo... :cry:
po dlhšom čase som zaumelčil :cinka: :roll: takže vypadnem z TOP30, tie výsledky boli úplne zvrátené, vstup do nového roka som si predstavoval inak
aspoň, že ostatní ste to celkom podržali
dnes sme dopadli celkom ok. Dufam ze odteraz sa uz zacneme dotahovat na peloton. :twisted:
dnes sme traja zaumelcili :cry: :? :eek2: :thumbsdown: Doktor nas zachranil pred potupou.
joman zaumelcil uz druhy den za sebou, dobra haluz :lol:
caute banda umelcov... :lol:
tak som spat, no a teraz vsetkych drtime, nie? :roll:

nikto uz s nami nerata....mam rad takyto boj z uzadia, ked mozeme len prekvapit 8)
Dnes sme vsetci zatipovali skvele :thumbsup: (inak povedane, konecne boli normalne vysledky v NHL) Dokopy 20 bodov, super :clap: . Do konca uz len 10 kol, ideme horeeeeeeee

GO BLUE ANGELS GO
pripomina to zase zaver minuleho kola :D dufam ze zase v poslednom kole bude rodiel jeden bod :D :sad2:
janik píše:pripomina to zase zaver minuleho kola :D dufam ze zase v poslednom kole bude rodiel jeden bod :D :sad2:
mali by sme vytvorit zvlast temu na tipovanie rozdielu medzi FB a BA v poslednom kole....kto trafi, dostal by bonifikaciu 10 bodov:)))...ja tipujem, ze to tentoraz budu 2 body :frajer2: ....budeme pred vami a ustrazime si to :P :lol:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES