Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

wow :shock: ...tak vcera ste predviedli paradne vykony pri tych vysledkoch...excelent a Skorpion, klaniam sa vam :poklona2: :poklona2: :taptap:
Díky,díky za uznání :cool: Konečně jsem týmu výrazně pomohl.
Hlavně,dnes další velká porce zápasů tak musíme zabrat a udržet krok se špičkou konference.

:fan: :fan: Hodně ŠTĚSTI Blue Angels :fan: :fan:
Vdaka. Konecne sa trocha zadarilo. Zostava len to zopakovat :roll:

:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
Tak dnes sme si to prehodili. Norvic a Arekom pekne potiahli :good: :) Ked som videl tie p-cka za vysledkami, tak som vedel, ze som v p-cku aj ja :roll:
:good:
sme druhi v konferencii a prvi v nasej divizii :clap: ti furious dogs pekne slapu :shock:
nuz, ja som sa cudoval, ze po dnesnom vykone ktory nebol megadobry voci inym timom sme tak vysoko skocili, ale zjavne vsetky timy pred nami mali menej a viac mali prave timy zo spodu....takze fajn, akurat cela tabulka sa riadne vyrovnala :)

Tak chlapi, mali sme celkom uspesny vikend....snad nam to vydrzi dlhodobo!! :clap:
!!! Super !!! norvic i arek :cool: :cool: :cool:

Tento víkend to byla jízda vzhůru tabulkou :yahoo: :yahoo:

:clap: Jen tak dál Angels :clap:
nechapem preco som nenatipoval :? dnes je posledny den, musim to napravit :twisted:
no tak posledny den sme sa pekne predviedli...ale zaostali sme za druhym miestom o puhe dva bodiky :shock: , skoda toho....ale nevadi, aj bez toho to bolo podla mna celkom vydarene kolo.
Gratulujem Skorpimu k bodovanym miestam v individualke. Konecne aj ja som sa vysvihol trosku vyssie. Snad to uz bude iba lepsie a lepsie.
Bojujeme dalej anjeli!!! :box:
Vdaka norvic. Gratulacia aj tebe! Toto kolo uz bolo lepsie, ale este pojdeme vyssie! :povzbudzovanie: :fan:
Fuuuha, norvic sa hecol. 20 bodov je vykon kola! :taptap:
to smrdi dopingom :D ale nie, norvic skvely vykon :poklona:
mne cela tato sezona nejako nejde :modrina:
:-O to som ako dal? :oslava:
kurnik, chlapi...dnes to vidim ale na nulu...po hodoch prichadza hlavybol, tak dufam, ze ste pripraveny zastupit :lol:

ale nie, dolezite je, ze nam neuslo to celo hned zo zaciatku a drzime krok...dufam, ze budeme mat vyrovnane vykony pocas celeho kola :box:
Skvělí výkon norvic :thumbsup2: :thumbsup2: :taptap: :taptap:
Takto můžeš válet každý víkend :yes: jsi fakt borec !!! :cool:
tak dnes som pre zmenu skoro chytil nulu :lol: ...zabava to je s mojimi vykonmi..
ale co sa mi paci, je to ako slapeme...dnes skvely vykon arek :clap: ...a skorpi sa tiez pekne pridal
Mame to velmi nadejne rozohrane...sice je len zaciatok, ale ako sa vravi, vianoce su raz do roka a ja pevne verim, ze pre nas prichadzaju v tomto kole :cinka:
arek dneska velmi dobrý výkon :yes: :good:
I Skorpion zaslouží uznání :cool:
Máme zaděláno na super umístění v tomto kole tak se držte kamarádi !!!

:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: !!! DO BOJE ANGELS !!! :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
dnes trochu slabsi vykon oproti ostatnym timom, ale napriek tomu sme sa dostali na 2. miesto :good:
skvele to mame rozbehnute, musime vydrzat :clap:
no hej, dnes to nebolo bohvieco...byci nam utiekli...ale nevadi, treba sa znova vzchopit a casu este dost na ich dobehnutie
skvely vykon skorpion a norvic :thumbsup: dnes sme patrili medzi najlepsich a sme s5 na 2. miesto konferencie :cool:
:clap: Blahopřeji spoluhráčům :yes: Vaše vynikající výsledky tento vikend !!! Nám zajišťují skvělé druhé místo v tabulce naší konference. :thumbsup:
:yahoo: Je To Bezvadné :yahoo:
Hlavně vydržet a udržet !!! Hodně štěstí andělé :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
Norvic sa rozbehol paradne. Len tak dalej :good:
Skorpion píše:Norvic sa rozbehol paradne. Len tak dalej :good:
Norvic, keďže je senčan a sme si blízki, tak by mal ísť k EI. Tam by mu bolo podľa mňa lepšie. Som rád, že dobre reprezentuje naše mesto :D
jedem, jedem, jedem chlapi..zatial je to vynikajuce :cinka:
Vidno to aj na tom, ze az traja sme velmi vysoko aj v individualke. K tradicne dobremu Skorpionovi sme sa pridali toto kolo aj ja s arekom a hned je to vidno aj v timovej tabulke. Samozrejme, netreba zabudnut, ze aj excelent odvadza skvelu takticku pracu a velmi casto nas zachranil prave on. Takze hrr do nich anjeli. :box:

A ozaj yzy, z anjelov sa diabli nestavaju, ani ked pochadzaju z jedneho mesta. :D
norvic dnes sme tomu ale dali :oops: :oops: , hlavne ja som nemal daleko od shotoutu :hanba:
nastastie prave teraz, ked sme to velmi potrebovali, skvele zatipoval excelent :good: :cool: , ktoreho doplnil ako vzdy vyborny skorpion :yes:
pozitivne je, ze sme dobehli mighty bulls, horsie je, ze mustangs dnes zahviezdili a katapultovali sa na 1.miesto. Takze sme treti, ale mame slusny naskok pred nasimi prenasledovatelmi :frajer2:
treba ist trpezlivo vpred..mustangs nemozu mat stale tolko stastia...dufam :D
a ku nam, no pekne nam zabrala dnes druha dvojica Skorpion-excelent..pekne chalani :cool:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS