Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Kajovi to sype :thumbsup: . Tak nech to vydrzi. Na play-off mi je uplne jedno koho dostaneme, lebo nepoznam ani pravidla nasadzovania :oops: a ostatne tymy nesledujem :roll: . Ak budeme mat takuto formu, tak by sme nemali mat problemy skoro s nikym :povzbudzovanie:
Presne ako vravis/pises Skorpy,v takejto forme by sme mohli zdolat kazdeho.A ak sa vrati stara forma arekovi a jomanovi,mohli by sme to potiahnut dost daleko.. :smile03:
Mne je v podstate tiez jedno koho dostaneme.MB by som sa ale potesil :razzi:

Dik Skorpy,ty si tiez pocinas velmi dobre :frajer2:
kajo píše:Presne ako vravis/pises Skorpy,v takejto forme by sme mohli zdolat kazdeho.A ak sa vrati stara forma arekovi a jomanovi,mohli by sme to potiahnut dost daleko.. :smile03:
Mne je v podstate tiez jedno koho dostaneme.MB by som sa ale potesil :razzi:

Dik Skorpy,ty si tiez pocinas velmi dobre :frajer2:
Ja sa musím na kaja dotiahnuť, ale už nemám asi šancu, musím uznať, že si dobrý.
Vdaka.Ono ja si z toho moc nerobim,viem,ze taketo tipovanie NHL je ako na hojdacke a preto teraz mozem byt prvy a v dalsom kole 59.A pritom snaha je taka ista.
Z tohto dovodu uznavam tiperske kvality sellyho,Martina,Milosa,ci canesman-a,ktori dokazu bodovat pravidelne takmer kazde kolo :good:

A tebe sa tiez celkom dari.Na to,ze tipujes len druhe kolo
kajo len a len suhlasim s tym co si napisal :yes:

dnes som dal dobry shut-out. :oops: Ale stale sme na cele, a uz len 3 dni do konca, to uz musime udrzat :clap:
koniec kola sme bezpecne zvladli a teda sme dokazali triumfovat :clap: Ja som mal dnes zase nulu ale istil som to v pripade inych vysledkov v NHL :frajer2: :-P V play-off narazime na Mighty Bulls :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: , su to minulorocni finalisti ale tento rok su slabsi a rozhodne na nich mame :yes:
Dufam ze viete kde mate teraz tipovat - v nasom samostatnom topicu, su tam uz urobene aj rozpisy od wildcelta.

TAKZE VELA STASTIA ANJELI, ZAJTRA ZACINAME :clap: :clap: :clap:
arek píše:ale tento rok su slabsi a rozhodne na nich mame :yes:
:-O :-O :D :D :box:
gratulujem k historicky prvemu vitazstvu v kole :) uz bolo nacase veterani :D ved uz nevyhrali len zelenaci FC, HK, CW a AS
to bolo fakt len nase prve? :D Nevadi my utocime zozadu :frajer2:
Super,mame bykov :clap:

Tak uz len teraz ich klepnut,inak ma ... :bitka3:
Tak co kajo a j0man? Netipujete? Len ja s Arekom?
Ja urcite tipnem.Len stale som cakal na jomana,aby som sa mohol nejako takticky zariadit.Ale tak este do tej 11 pockam.
kua joman :x :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3:
arek,si macher :!:

Sam si nam zabezpecil vitazstvo :good:
uff takze napriek jomanovej absencii sme vyhrali :shock: este ze nikto z MB nedal ziadnu 0 :razzi: ....no zaujimavy zapas :D joman dufam ze dnes uz natipujes.
Tak ja som si myslel,ze sme v r*ti,ked som videl vysledky.Ako by to bolo,kebyze jeden od nich da remizu a mali by sme po 3 body? Kto by v takom pripade vyhral? Vyssie nasadeny tim ?
ano, vyssie nasadeny, cize my. Ked je zhoda tak rozhoduje sucet vsetkych 4 tiperov, ale ten by bol taktiez po 3 body, takze by rozhodlo nasadenie.
Aha,dik za ozrejmenie :)

A nevies,co je s jomanom? V trojici to daleko nedotiahneme..
ked som videl pri kazdom vysledku p-cko, myslel som, ze sme v p-cku, ale arek zachranil! :good: :clap:
pardon páni :oops: už som späť a v plnej zbroji, teda dúfam, lebo po úbohých výkonoch v zákl. časti by som mohol zabrať keď sa to najviac hodí :)
j0man píše:pardon páni :oops: už som späť a v plnej zbroji, teda dúfam, lebo po úbohých výkonoch v zákl. časti by som mohol zabrať keď sa to najviac hodí :)
Hlavne,ze sme vyhrali pri tvojej absencii.Arek to zvladol :frajer2:
ach jaj ti byckovia sa nejako rozbehli :doh: Dnes to bola hanba :oops: , hanba :oops: , hanba :oops: okrem vyborneho skorpiona :good: Teraz uz nemozeme prehrat lebo budu mat 2 matchbally :buchac:
Dik arek. Som zvedavy, ci mi podobna taktika vyjde aj dnes :roll2:
tak sme opat prehrali. Skorpi taktika ti takmer vysla :D Dnes je volny den, zajtra musime na nich nieco vymysliet, lebo inak sa rozlucime s toutou sezonou :rozlucka: :bye2:
co je s vama? volaki ste jalovi
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS