Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

do pi*i, dnes som mal len 2 body, neuveritelne strasny vykon :oops:

v poslednom case mame uplne nahovno vysledky :( ... Treba zabrat :evil: :?

dnes keke skvelych 11 bodov :cool: . Super, chvalim ta. My ostani trochu poslabsie :( . STale sme od spicy dost daleko, musim sa tam uz priblizit :twisted:

uff chlapci tak ja som sa vcera po dlhom case sundal, na vitaztvo v ktl som si sice nepripil ale ked toto uz nebude obrat k lepsiemu tak uz neviem :D

no dnes celkom slusny vykon, az na tu moju 0 :cry: . Chlapi chcel by som, aby sme skoncili aspon na 5.mieste, od ktoreho nas momentalne deli len 9 bodov co nie je vobec vela. My na to 5. miesto urcite mame, take treba sa trochu posnazit. Mali by sme ja na 1.miesto, ale tuto sezonu sme posrali (zase) :( . Dnes je velmi dolezite kolo, tak tipujte tak aby sme stupli hore 8)

no... pozeram ze sme trochu ustupili z nasho ciela skoncit na prvom mieste :) :?
skoda ze sa nedarilo...

norvic + doktor dnes ste podali perfekty vykon. A to este norvica ukratili o jeden bodik, ale to sa opravi ked dojdu kompetentni. Skoda ze dnes nezavahali aj Ice Cats, ale asponze zavahali Red Devils, cim sme sa posunili na 6.miesto :cool: . A keke asi zabudol natipovat :( , ale nevadi.

Priebezne statistiky PO

Bodovaní hráči jednotlivých dní:

11.3. : arek 6b, doktor, kelemantia po 4b
12.3. : arek, norvic po 4b
13.3. : doktor 10b, arek, norvic po 9b
14.3. : kelemantia 7b, arek 4b
15.3. : kelemantia, norvic po 7b
16.3. : kelemantia 11b, arek 6b
17.3. : arek, kelemantia po 13b
18.3. : arek 11b, norvic 3b
19.3. : doktor 4b, norvic 2b
20.3. : norvic 13b, doktor 10b
21.3. : vsetci po 8b
22.3. : doktor 10b, norvic 9b
23.3. : doktor, kelemantia po 5b
24.3. : norvic 17b, doktor 13b


arek - 8x - 61b - 26,41%
doktor - 8x - 64b - 27,71%
kelemantia - 7x - 55b - 23,81%
norvic - 9x - 72b - 31,17%


(meno-kolkokrat bodovany pre tim-zapocitane body-percentuálny podiel z timovych bodov (231b))


Priebežná tabuľka

Skupina o titul :

1. Evil Insiders - 255 bodov
2. Fire Birds - 252 bodov
3. Drexel Dragons - 246 bodov

4. Best Bibbers - 245 bodov
5. Ice Cats - 238 bodov
6. Blue Angels - 231 bodov
7. Red Devils - 230 bodov
8. Army Men - 171 bodov

Tak dnes celkom solidny vykon....Doktorovi to v poslednej dobe neskutocne ide...jeho body sa ratali za tim, uz 6x za sebou...skoda, ze arekovi trosku odisla forma. Pre kazdy pripad, podla mna by sme sa nemali vzdavat. 20b je vela, ale pri novom systeme bodovania to dobehnut nie je nemozne...treba bojovat....my na prvu trojicu mame :!: :!: :!:

doktor, norvic, dnes opat skveleeeeeeee :cool: ...ja som pri tolkkej praci vcera zabudol natipovat, a spomenul som si na to az vecer :( .
Dnes sa hra len jeden zapas, tak nezabudnite na taktiku, aby sme nepadli na hubu. Drzim palce.
GO BLUE ANGELS GOOO

tak dnes plny zasah, este ze sa manazment rozhodol aby norvic zmenil typ na 1 :cool:

tak tak, s norvicom sme to vecer rozoberali. Zatlieskajte norvicovi, bol to jeho napad :taptap: . A skvele to vyslo :) . Len stale ma stve moja "forma" :?

Arek nevadi, ty zaberies ked sa nam nebude darit a naopak :cool:

tak, keby to nahodou nebolo vyslo, tak by som si sypal popol na hlavu.....ale dobrim stastie praje :D
Dufam, ze to je zaciatok nasho tlaku :D

Podme chalani, my na to mame :!: :!: :!:

dnes opat skvely vykon, hlavne doktor :cool: . Ale ja mam mat namiesot 10 bodov az 12, uz som na to upozornil, tak to hadam niekto opravi. Pekne teraz slapeme chlapi. Uz sme na 5.mieste, a od 4. miesta nas deli len 9 bodov. Dufam ze sa coskoro zacneme priblizovat spi*i, este nic nie je stratene 8) .
Zaujimave je, ze v skupine o umiestnenie by sme s nasim ziskom bodov boli na 1.mieste :)

a este nieco, dnes som mohol mat dokonca az 14 bodov, ale tipy som kopiroval od Svaka, a ten tam nemal zapas TOR-CAR, na ktory by som dal jednotku :x. Nabuduce uz nebudem skopirovavat tipy od novacikov :evil:

arek píše: Zaujimave je, ze v skupine o umiestnenie by sme s nasim ziskom bodov boli na 1.mieste :)
preto je to len skupina o umiestnenie 8)

:!: :!: dakujeme doktor :taptap:

Dnes fantasticky.....a este sa pridal aj arek....skvele....dufam, ze ja teraz nezaspim na vavrinoch :roll:

nj, po pochvale sa mi prestalo darit, skoda ze keleho nikto nepodporil...
ale podme angels, hŕŕŕŕ na nich...

tak tak, skoda ze keleho nikto nenapodobnil. Ale nevadi, aj taketo nevydarene dni musia byt. Dnes sa hra dost zapasov, tak sa mozeme ukazat :)

:fan: :fan: BLUE ANGELS :fan: :fan:

no tak podarilo sa, celkom sme sa ukazali. Doktor opat skvele, a trochu som pomohol aj ja :) . Ziskali sme 20 bodov, skoda ze Red Devils ziskali 22, lebo nas za to predbehli. Ale mam pocit ze momentalne sa nam dari a onedlho by sme sa mohli vysvihnut aj na 4. miesto (skvela zemiakova medaila :D)

Priebezne statistiky PO

Bodovaní hráči jednotlivých dní:

11.3. : arek 6b, doktor, kelemantia po 4b
12.3. : arek, norvic po 4b
13.3. : doktor 10b, arek, norvic po 9b
14.3. : kelemantia 7b, arek 4b
15.3. : kelemantia, norvic po 7b
16.3. : kelemantia 11b, arek 6b
17.3. : arek, kelemantia po 13b
18.3. : arek 11b, norvic 3b
19.3. : doktor 4b, norvic 2b
20.3. : norvic 13b, doktor 10b
21.3. : vsetci po 8b
22.3. : doktor 10b, norvic 9b
23.3. : doktor, kelemantia po 5b
24.3. : norvic 17b, doktor 13b
25.3. : doktor 9b, norvic 8b
26.3. : doktor, norvic po 2b
27.3. : doktor 19b, arek 12b
28.3. : kelemantia 5b, arek, norvic po 2b
29.3. : doktor 12b, arek 8b


arek - 11x - 83b - 26,77%
doktor - 12x - 106b - 34,19%
kelemantia - 8x - 60b - 19,35%
norvic - 12x - 84b - 27,1%

(meno-kolkokrat bodovany pre tim-zapocitane body-percentuálny podiel z timovych bodov (310b))


Priebežná tabuľka

Skupina o titul :

1. Evil Insiders - 331 bodov
2. Fire Birds - 329 bodov
3. Best Bibbers - 328 bodov

4. Drexel Dragons - 315 bodov
5. Red Devils - 311 bodov
6. Blue Angels - 310 bodov
7. Ice Cats - 303 bodov
8. Army Men - 236 bodov

pekne chalani.....uz sa stverame smerom hore....nevadi, ze nas dnes predbehli RD.....ked to je cena za to, ze sa blizime k drakom, tak nech...Neskor ich aj tak predbehneme :roll:

Podme anjeli....

pochvala pre norvica a doktora. Skoda ze jedinym plusom dnesneho dna je to, ze sme si spravili naskok na Red Devils :(. Drakom to dnes vyslo a uz na nich stracame 10 b.

Dnes musime natipovat vysoko takticky, je jasne ze dvaja musia bodovat :D
Kele ma 1, ja X, podme chlapi nebojte sa niekto risknut aj 2 :cool:

chlapi, riskol som to, ja som dal tiez 1. Podla mna STL nema narok :) . Ak za mna pohorime, tak som vam vsetkym dlzny jedno pivo 8)
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES