Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ja sa uz ani nepamatam :roll: ...ved od dnes si mozete vyskusat, az do konca kola, ako sa vam diva na nas chrbat :P :lol:
joman a norvic dnes skvele, dostali ste nas na 2.miesto :cool: . Na chacharov stracame 10 bodov, este dve kola...na prve miesto to uz nevidim, tak aspon druhe udrzme.
Inak norvic skvele ze si na 1. mieste v individual :clap: :thumbsup: .Drzim palce aby si to vyhral :)
dnes nas zachranili arek s doktorom.....ale FB sa zase dostali pred nas o bod :x :bitka3:

Dnes je posledny den a poriadna davka zapasov. Takze tipujte akoby vam islo o zivot. Musime ziskat aspon o dva body viac ako vtaci-ohnivaci :lol:

arek, diky....ale ja by som skor bral variantu, ze po dnesku by sme sa dostali aj pred chacharov a ja by som spadol v individualke hoci aj na 20. miesto :roll:
dnes sme to pokaslali. Teraz to treba napravit v poslednom kole. Verim ze pred FB sa dostaneme.

GO ANGELS GOOOO !!!

Obrázek
to sa nesmie stat, urobili ste to v prvom kole ale teraz si uz na vas dame pozor
:clap: :clap: :clap: sme druhiii :clap: :clap: :clap:

ja som posledne dve kola uplne pokafral, ale nastastie nas arek s doktorom podrzali....pekne chlapci, vdaka vam sme zase v posledny den predbehli ohnivakov.....pekneeee :biglol: :biglol:
norvic :biglol: :clap: :oslava:
gratulujem :) aj tímové hodnotenie je dobré :)
ja som si polepšil o 12 miest, 46. miesto je stále nič moc, ale lepšie ako nič, ak si znovu polepším o 12 miest, bude lepšie, hlavne musím viac prispievať do bodovania tímu, lebo mám suverénne najmenší prínos
Nakoniec sme to zvladli podla ocakavani :) . S touto sezonou som spokojny, aj oproti minulej sme sa zlepsili :thumbsup: .
Samozrejme gratulujem norvicovi k 1.miestu v individualke. Celu sezonu nas tahali hore prave jeho vykony. :clap:
J0manovi a doktorovi som dal zmluvy na 1 kolo. J0man bol v tomto kole uz lepsi, v buducom uz dufam ze pride jeho stara forma :clap:
Skoda, ze mne tie tri dni nesiel net. :( Podla % som mobol byt priblizne v TOP 15.

Zmluvy som uverejnil tu:
:arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=1 ... 773#p79773

Mimochodom, nas byvaly clen kelemantia isiel do timu BB, ktory je vo vychodnej konferencii, takze sa ho nemusime bat :D

Dufam ze som na nic nezabudol, drzim palce v dalsom kole pani.
:clap: good job
ľudia ja som umelec, všetky zápasy som tipol presne naopak :shock: :bitka3:
j0man píše:ľudia ja som umelec, všetky zápasy som tipol presne naopak :shock: :bitka3:
:lol: :lol: :lol: ty nas klubovy umelec. Vidim splnas nasu taktiku do bodky, a to je davat ostatnym naskok nech si uzivaju tam vpredu. :roll: Ale nemal by si tak ocividne, toto ti nikto neuveri, ze netrafis ani jeden zapas. :D
Ale po takom piatom kole by sme mohli uz ist naplno, nemyslite? :)
norvic, nahodou by som ho pochvalil, ze istil ostatne zapasy, keby vysli presne naopak :D
j0man lol, asi si utvoril novy rekord KTL, lebo tych zapasov bolo pomerne dost :haha:
Ale nevadi, mne sa tiez vobec nezadarilo, uplne sproste vysledky boli :evil:

edit: zapasov bolo 12 :D
j0man píše:ľudia ja som umelec, všetky zápasy som tipol presne naopak :shock: :bitka3:
to je riadna haluz Obrázek
hold ako sa vravi ked sa dari tak sa dari a ked sa sere tak sa sere :lol: :lol: asi ti nieje sudene byt anjel a radsej si mal ostat u ohnivakov :roll:
janik píše:asi ti nieje sudene byt anjel a radsej si mal ostat u ohnivakov :roll:
tiež mám ten pocit, ale teraz by ma nezobrali ani do môjho materského FF Debils :roll: :lol2:
niečo také sa stalo aj u nás na FutbalFóre (tam robím tipovačku ja), z osem zápasov dal chalan sedem X a jednu jednotku a bolo to presne naopak :D
kurna, dnes dalsi umelec...doktor...toto snad uz nie je mozne :shock:

mali by sme sa prebrat, lebo to s nami vyzera zle nedobre...bojovat chlapci :box:
Norvic ja uz som starsi pan, nestiham tzo vykryt uz :wink:
no...hmm....chcel by som napisat par riadkov, ale nejak tazko to ide

:cry: :cry: JE TO TAKE ZLE, ZE TO UZ ANI VTIPNE NENI :cry: :cry:

Neskutocne, ako sme zaspali zaciatok tohto kola. Jednoznacne posledni a to este s takou obrovskou stratou :shock:
Ani mne to nejde tak, aby som potiahol tim trosku vyssie, ale hlavne...traja tiperi BA sa hrcia na konci individualnej tabulky....nevidane cosi :?

Treba zabojovat chlapci....skuste taku taktiku tipovania, ze najprv date tipy ktore si myslite, a potom ich vsetky obratite :D :lol:
....teraz vazne....musime zdvihnut hlavy, inac sa na nas bude smiat cela KTL :bitka3:
no mame teda riadnu krizu. Ale tak raz to muselo zastihnut aj nas. A lepsie ked mame krizu teraz ako keby v playoff. No nie? :) A nejake bodiky sme nazbierali uz v prvych dvoch kolach, tak ked nam toto unikne, tak nam to hadam tak neublizi.
Minule som nenatipoval lebo som si myslel ze som natipoval :eek2:
tak dnes nam to celkom vyslo a trochu sme sa dotiahli. No stale sme posledni. Ale do konca kola je este poriadne daleko, treba pokracovat v dobrom trende :clap:
pekne nas tahaju doktor s arekom....za posledne dva dni, sme sa vdaka nim dotiahli trosku dopredu....len tak dalej... :cool:
snad sa zobudime uz aj my s jomanom coskoro :roll:
dnes sme dopadli celkom dobre, ale Spiders este lepsie, vzdialili sa nam :cry:

GO ANGELS GO :!: :!:
arek, tebe to v poslednom case ide....stary arek sa vracia :clap: :clap:

uz su na dostrel, treba pokracovat.....hrrr, na nich :clap: :clap: :clap:
diky. Dnes mi vyslo vsetko 8)

uz meskame iba jeden jediny bodik :!: . A napriklad od 3. miesta zaostavame o 11 bodov a mame za sebou iba 11 hracich dni, cize je to este v pohode hratelne :clap:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS