Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

dnes 25 b, dobry vykon :clap: . Boli aj lepsi, ale nevadi. Na 5. bodovane miesto stracame uz len 6 bodikov :cinka:
no timovo to zacina vyzerat nadejne :clap: ....i ked dnes som ja uplne pohorel :eek2:

posledny tyzden, treba zapnut na vyssie obratky :frajer2:
teraz sme trochu stratili. :( Dnes sa bude hrat vela zapasov, musime to dotiahnut :!:
PS: konecne aspon akotak bodujem pre tim uz aj ja.
no dnes v podstate priemerny vykon stacil.....super vykony mali len timy z vychodnej konferencie
ale na to 5. miesto mame, takze bojujeme :box:
ale skoro kazdy den aj dvoch umelcov vo svojich radoch :lol: :lol:
no presne, dnes mi vela nechybalo k nule :eek2:
posledne kolo a my sme zase tesne za FB :x :x :x ...sice to uz nie je len o bodik, ale stale tesne za sebou....uz nam nejde o nic, len o prestiz, takze treba ich zdolat....podme, podme, podme :box: :box: :box:
8) tieto nase suboje tuto sezonu budu legendarne :D mozno sa takto stretneme aj vo finale PO :dance:
haha trhli sme ich o bod :yahoo: . Aspon to tesi, kedze sme skoncili na nebodovanom 6.mieste :( . V buducom kole musime povinne byt v prvej trojke, aby sa nam nestratila vidina PO :box: :!: :!:
a tim zostava pokope aj nadalej v tejto zostave.
pekne areek :clap: ...suboj s FB vysiel zase raz nam....v minisubojoch s nimi vyhravame uz 3-1 :roll: ....aspon slaba utecha v tomto nevydarenom kole :? .... prepacte chalani, vobec mi to neslo tak ako som si to predstavoval, mal som velke vypadky....ale potrebujeme sa pozbierat. Tesi ma, ze sa vyrovnal tim, kazdy vedel potiahnut tim, len by bolo dobre trosku zlepsit nase vykony. A hlavne zachytit uvod kola, to sa nam nepodarilo uz 2x za sebou :| ....takze hlavy hore a hrrr do nich, anjeli
sice toto sem moc nepatri, ale j0man ako umelec sa nezaprie, vid :arrow:
NAJSILNEJSIA ZOSTAVA
Čontofalský
Krajčík, Varga, Valachovič, M.Petráš
Hlinka
Pinte, Karhan, Ujlaky
Fabuš, Šebo

tréner: Adamec
:lol3: :box:
nj, moja ideálna zostava repre, čo som písal na prf :) samozrejme som to myslel ironicky :)
no chlapi, zatial sa drzime v zadu, ale nie je to tragicke. Hadam sa podvihneme, teda nie hadam, ale urcite 8) .
doktor dnes zaumelcil :D a ja skoro tiez :oops:
no sme sice vzadu, ale s malickym bodovym odstupom....zatial je to lepsi zaciatok, ako posledne dve kola :lol:
dnes ste sa nezapreli, ako umelci fakt :D
Joe S. píše:dnes ste sa nezapreli, ako umelci fakt :D
:ble: :ble: :ble:

Inac, kazdy clen BA vlastni titul Mgr. art., len si to nepiseme do nicku, ale po spravnosti by ste nas mali oslovovat

Mgr. art. J0man
Mgr. art. doktor
Mgr. art. arek
Mgr. art. norvic


:D :lol:
taketo dni by sa uz nemali opakovat :eek2: . Chce to nejaky impulz :box:
arek píše:taketo dni by sa uz nemali opakovat :eek2: . Chce to nejaky impulz :box:
:yahoo: viem aj aky, 4 nuly na konte :frajer2:
za 4 nuly by sa nejaky bonus mal davat...to neni totiz take lahke, ale my to dokazeme ako sa poznam :lol: :lol: :lol:

ale teraz vazne, BA by sa malo zdvihnut a nie byt len na posmech tu ostatnym timom :frajer2:
hehe vidim ze mimoriadne oblubena rubrika Umelec kola si najde aj v 5 kole svojich clenov z BA :cool:

ale ako som bol byval spominal, uz aj moje meno sa zapisalo do analov UK :hanba:

:arrow: http://ktl.hokejforum.com/view.php?naze ... 2008010009
norvic ty hovado :lol2:

j0man, 25. novembra 2007 píše:ľudia ja som umelec, všetky zápasy som tipol presne naopak :shock: :bitka3:
:dance:
sranda musi byt :D ... aspon budes nesmrtelny na tomto fore tymto ocenenim :roll:

tato tvoja hlaska bude mottom vsetkych umelcov :lol:
ja to mozem otototo stale to pada naopak ako to tipujem :cry:
to podla mna nieje taka tragedia arek, ostatny clenovia timu na tom mozu zalozit timovu taktiku... tipovat opacne ako ty :lol: :lol:
janik píše:to podla mna nieje taka tragedia arek, ostatny clenovia timu na tom mozu zalozit timovu taktiku... tipovat opacne ako ty :lol: :lol:
ved sa ty len netes, po poslednom kole budeme aj tak o bod pred FB :cinka: :lol: :frajer2:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES