Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ktovie ci stastie :) zatial tipujes dost dobre, co si vsimam :thumbsup:
a nedari sa a nedari :( Soccio casto netipuje...
Dufam ze s prichodom Skorpiona sa vratime tam kam patrime :clap:
arek píše:a nedari sa a nedari :( Soccio casto netipuje...
Dufam ze s prichodom Skorpiona sa vratime tam kam patrime :clap:
áno netipujem pretože nestíham akosi...a za to sa ospravedlňujem kvoli škole a domácnosti.....takže hoši bolo tu s vami dobre a dúfam že vám to výjde a stanete sa mistrami :clap:
dakujeme Soccio :good:

takze na toto kolo treba rychlo zabudnut, proste nam nevyslo....a teraz hor sa do noveho kola aj so Skorpionom, a teraz uz treba byt na bodovanej priecke :!: :!: :!: :cinka:

:wawe: GO Angels GO :groupwave: :wawe:
WildCelt píše:
  • Cistic sprch a vystroja - kandidati :!: Chester / NHLfanAVS
    najvacsi umelec z timov konferencie Dark Riders po 4. kole
dado gratulujem, dostal si sa do All Stars nominacie :lol:
ha. Takze prva noc nam vysla :yahoo: ja so skorpim plny pocet bodov a steelerov sme dali bez problemov. Dufam ze to takto pojde aj nadalej :yes:

nezabudnite ze dnes aj ked sa nehra ziadny zapas KTL, tak odtipovat tie dva zapasy sa oplati kvoli individualnej tipovacke :)
arek odpis mi prosim ta na ss (2 boli) co som ti poslal ohladom all-star, aby sa mohli co najskor oznamit zlozenia timov, dik
No dnes to bolo tesne - vsetko o gol :roll: .
tak dnes opat vyhra :) . Sice len po predlzeni, ale aj taka sa rata. Skorpi zatial ti to ide skvele :good:

v noci zavitame do mesta zralokov :box: ...lietadlo odlieta o 22:00 tak nie ze zase zmeskate :D
Ako novacik neviem ci trafim k lietadlu. Nech na mna cakaju 3 letusky :D
financne moznosti nasho klubu su takmer neobmedzene a preto dokazeme nasim hracom zabezpecit vsetok luxus :frajer2:

mozu byt?

Obrázek
Mooooze byt :clap: Len neviem ci ma potom dostanes z lietadla :D
Obrázek no a u nas vas bude uz cakat tim tejto GIRL .... takze tato info ti s neho asi pomoze :D :lol: :lol:
Clovek uz aj zabudne na hokej :D . Nabokov_SJS, ak budete mat takyto tym, s radostou podlahnem (sorry arek) :D
takze kontumacie ze zabudnete vystupit z litadla sa nemusime bat... to ma ukludnilo :lol: :lol2: :D :good: :thumbsup:
:lol: :lol: :lol:

skorpi som zvedavy na tvoj dnesny vykon :D rano uvidime ci si si v noci uzival alebo hral hokej :D a potom sa to prejavi na tvojom plate :frajer2:
ejha, sefko je prisny. Treba makat :cinka: :D
a co si si myslel, ze budes v nasom time len zenske obhanat??? Na to je tu GM :yes: :razzi:
so zralokmi prehra, nevadi. Skorpi je z nas zatial najlepsi, zial nam ostatnym sa moc nedari. Hlavne z mojich vykonov som mimo :? :sleep3:

tuto noc odveta so zralokmi, hadam to uz bude lepsie hosi :good:
No dnesna noc asi tiez nic moc. Ako som to narychlo spocital, tak by to moholo byt 22 bodov... Zralokov som neratal.
super dado...paci sa mi takyto pristup :yes: . Dufame, ze sa ti zacne darit a prelomis tu smolu :good:
tak nakoniec to bolo iba 20 bodov a prehra :( . Jomco ani netipoval. Ale aspon ze sme vydolovali aspon bod za predlzenie.

caka nas tazky dvojzapas so Strong Crocodiles, ktorym sa momentalne dost dari.

skorpi gratulujem k prvemu miesto v individualnom hodnoteni :clap: :clap: :clap: my sme uplne nulovi a nie sme ani v 50tke :thumbsdown: neviem co sa deje :eek2:
chlapci dobri ste ale skorpi sa vam v time moc neujal, nezapada medzi vas, co takto ho vymenit do kentu? :smile03:
svolco ty si obchodny manazer kentu? :D mal by si precistit hlavu :-P :oslava:
no som taky troska skaut v tejto druhej konferencii hladam talenty a taak :smile03:
no dobre zajtra snad precistime obaja :oslava:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG