Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

dnes som si zapisal moju prvu nulu v tomto kole :oops: uz som myslel ze do dotiahnem do konca bez nuly. No nevadi.
Hlavne ze sme porazili EI :clap: a sme na delenom prvom mieste s MB, co je super :clap: . Teraz nas caka posledny zapas kola a to s Ice Cats, ktorym chyba medik, ale aj tak su silni, tak podme chlapi zabojovat :cinka: :clap:

GO ANGELS GO
dnesna noc bude nocou padlych anjelov :smile03:
ale co by, to skor macky budu z neba padat :lol:
z mojej strany totalna bieda a prisiel som o vitazstvo v jednotlivcoch :cry: a v tabulke skoncili pred nami aj IC aj MB :cry:
ale to nevadi!!! Kazdopadne aj toto je skvely vysledok a mame skvele nasliapnute do playoff :!: :!: :!: V buducom koleto natreme cicinkam aj byckom. :hit:

dado a Soccio, predlzil som vam zmluvy o jedno kolo.
Jomanovi zmluva tiez plati este jedno kolo.
ste dnes riadne zamantacili :lol:

Pome chlapi snazme sa viac pretoze nie sme na bodovanych prieckach!!! :box:
ja nechápem, ako mohli 4 tímy natipovať ešte horšie :lol: hlavne Killer Hornets :D
kua ja som zabudol natipovat :bitka3: :doh: ja som demen*
aa arecku, nerob si z toho tazku hlavu, nachadzate sa predsa v nasej konferencii, cize je to absolutne v poriadku :cool: snad to este niekedy zopakujes :fucker:
chlapi super ze ste to zvladli tak skvele aj bezo mna :good: skvely vykon Soccio :clap: :clap: :clap: Uz sme na bodovanej priecke :frajer2:

cepi: chces pastny suboj? :box: zachvilu vas zostrelime z prvej priecky
dííky arek....pfu som si odčinil ten skoro"shotoutík"....proste som :cinka:
ja hlvaaaaa....zabudol som natipovať oomg
pome chlapiiii....musime zabrat :cinka:
je pred nami posledny hraci den tohto kola....4 body strata na bodovane miesto....5 zapasov. To sa da dohnat!!!
Vela stastia :yes:
jooooooo zvladli sme to :cool: perfektnym vykonom sme sa dostali aspon na posledne bodovane miesto, odkial sme odsunuli EI :clap: :clap: :clap: . Som spokojny ze sme to zvladli aspon takto :yes: , ale v buducom kole by to mohlo byt lepsie. Ale po tych problemoch v uvode kola, ked mi neslo HF a celkovo som nenatipoval asi 3 alebo 4 krat a este sa tusim aj Socciovi stalo ze nenatipoval niekedy, je to dobre :thumbsup:
fuuu, tak to bola ina lavina :cool: great finish! ehm, pani z EI z Vas musia mat dost :x
no tak ten koniec sa vam fakt riadne podaril.......a este nedavno som dakde cital ze niekdo od vas pisal ze skoda ze nemozete zasiahnut medzi boje EI a FB :D
Nabokov_SJS píše:a este nedavno som dakde cital ze niekdo od vas pisal ze skoda ze nemozete zasiahnut medzi boje EI a FB :D
ja som to pisal v teme EI :D zaver nam proste vysiel :frajer2: . Je vidiet ze v plnom pocte vieme zahrat skvele...fakt skoda toho uvodu kola ked sme mali mensie technicke problemy.
j0man píše:2
1
1
1
1
Soccio píše:2
1
1
1
1
obaja po 4 bodiky, ach jaj :lol:
ajajaaj...akosi mi koncom minulého a začiatkom tohto kola nejde karta....kks musíím asi začať trošku viac :cinka: a potom už snád poriadne začnem :box: súperov...inak asi spravíte so mnou toto... :bitka3: :D
dado sme radi ze mame v time taku hviezdu :cool:

:!: NOVINKA :!: : po skonceni tohto kola nastane mala zmena v zlozeni timu, myslim si, ze sa mame na co tesit :frajer2:
Obrázek :smile03:
arek píše:dado sme radi ze mame v time taku hviezdu :cool:

:!: NOVINKA :!: : po skonceni tohto kola nastane mala zmena v zlozeni timu, myslim si, ze sa mame na co tesit :frajer2:
no ja mám tiež taký pocit lebo mi fakt nejde nejak a ani na tipovanie akosi nemám čas v poslednej dobe
nejako nam to nejde v poslednej dobe... :(

Oznamim to teda uz aj oficialne: OD BUDUCEHO KOLA SKORPION NAHRADI V NASOM TIME SOCCIA :!:

myslim si ze skvela posila :clap:

Soccio, tebe dakujeme za to ze si nam pocas 2 kol pomohol :frajer2:
Treba rychlo vyuzit zakial mam novackovske stastie :D
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS