Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Vasne rozduchavat nemusis, staci ked rozduchas petrika :D Nech si chodi somrat a mudrovat do vlastnej satne :D Nabuduce ked ho uvidim vo dverach, tak po nom hodim Gatorade :jj:
norvic píše: Po konci kola vam mozem vyratat, ako by vyzerala tabulka s objektivnym systemom, teraz s tym nechcem rozduchavat vasne. :D
To ti reknu naprosto presne: cely zbytek KTL by nas nenavidel :lol:
:paperbag:
dnes v noci vsetky oci na falcons a ich bodovom vykone :ninja:
ked toto zas petrik uvidi :fifik:
skorpi dobra praca dnes s tym Gatorade :klobuk:
tak dnes sme mali opat strasnu smolu, s takym vykonom sme mali vyhrat. :bitka3:
Co uz, prve miesto vyzera byt uz daleko pri sucasnej forme Army men. Ale o druhe miesto este musime zabojovat.

hrrr do nich anjeli :box:
Tak sme vam to vratili :bee: :jupi:
prve miesto je tak trochu v :butt: , ale este stale je o co bojovat! :box:
:paperbag:
a tak ste sa snazili... :moj:
lietali sme po lade ako :flyer: a obcas niekto spravil aj vacsi ulet a'la :hfman: no nakoniec... :sorry:
no čo je čučky :hfman:
mali sme pocit, ze tie body do tabulky potrebujete viac ako my :lol2:
dnes to vidim na SO :paperbag: Uz len Ducks ma mozu zachranit
no tak nic, no...kolo som ukoncil "ako sa slusi a patri" - 0 :oslava:
za 2 kola mame 5 vitazov :bitka3:
pricom ani jeden z nich nema svoje druhe umiestnenie lepsie ako 7.miesto.. luckeri :bee:
ale mozeme si za to sami,toto kolo sme mali byt veru vyssie..
hm, to, ze si 1. miesto podelili v tomto kole az tri timy, nam veru nezahralo do karat. S dvoma dobrymi umiestneniami sme aj tak 6. a len s 2 bodovym naskokom na vrabciakov :nervozny: ale je to paradne vyrovnane. No nic, budeme musiet este poriadne zamakat :cinka:
Skorpi gratulujem k peknemu umiestneniu :serus:
Vdaka. Dlho nas tahal Norvic, na to tiez netreba zabudnut :good:

Myslim, ze prinesie aj tradicne zaverecne zhodnotenie :)
Tradicne zhodnotenie kola robi vzdy manazer, ja dodavam len podklady. :D

Nuz, ano, pri tej vitaznej serii, ked sme sa vystverali z posledneho miesta az na vrchol som mal zopar stastnych tipov, ale to bolo asi tak vsetko. Toto kolo som vas moc nepozdrzal chalani, ale budem trenovat viac, aby to bolo lepsie. :cinka:
Skorpion gratulujem aj ja, toto kolo si nas tahal hlavne ty. :good:

Tímové štatistiky 2. kola

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

Blue Angels
arek - 10 - 69 b - 20.60%
norvic - 8 - 71 b - 21.19%
Skorpion - 14 - 102 b - 30.45%
schwolco - 11 - 77 b - 22.99%
vdaka za stats kolego :salute: takze tu je moje zhodnotenie kola: hladajte si brigady, ziadne euro na viac nebude.
Trosku serioznejsie: ja som spokojny :yes: treba si ale priznat, ze zaver sme nezvladli a mozno nas to bude este velmi mrziet.
hlavne ja sa musim zlepsit :oops:

do toho anjeli :wave:
vyhodte ma niekto prosim z timu :hroza:
arek píše:vyhodte ma niekto prosim z timu :hroza:
veru, takto si na konci zapasu pokazit nadejny shutout, za to by si si zasluzil :spank:
:D
to je v pohode, mas iba 19b stratu na 1. miesto v individualke. Jeden lepsi den a si tam... :hop:
:paperbag: zas vyborne zaciname kolo
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS