Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Dnesnym paradnym vykonom sme sa dostali uz na druhu poziciu! Len tak dalej! :wawe:
Steven, ide ti to vyborne. Pocas Elite Trophy si trochu odddychoval :D , ale teraz zbieras body jedna radost :good:
parada :clap: zatial slapeme (skoro) ako svajciarske hodinky, k dokonalosti nam chyba par bodikov :) . Netreba ale zabudat, ze je len polovica kola a vsetko je este otvorene. Rozdiel medzi prvym a poslednym timom v nasej konferencii je iba 12 bodov :!: , co sa da za jednu sobotu v pohode zmazat.
Chester píše:zdravim Blue Angels,niekdajsieho velkeho rivala Firebirds a tesim sa na dalsie spolocne suboje tentokrat vo farbach maciek :thumbsup:
chester vitaj spat :clap: zaujimave, ze sa tak velmi tesis na vase prehry :razzi:
Dnes to z nasej strany bola slabota, ale musia byt aj take dni. Dnes sa hraje dost zapasov tak verme, ze sa vratime tam kam patrime! :wawe: :box:
tak dnes som teda riadne zaumelcil :eek2: :bitka3:
mal by som sa prebrat, lebo nebudu koncorocne premie :scare:
V tabulke sme na tom vyborne. Dnes to chce udrzat kontakt so spicou a v sobotu ich vsetkych predbehneme :clap: Nezabudnite si nabrusit korcule, aj ty norvic, neodflakni to ako vcera :!: :biglol: skorpi ty nezabudni aj na chranic na zuby :lol:
Neviem ako u vas ale dnes to vyzera umna poriadne biedne tie vysledky su dnes strasne! :|
to su zasa vysledky :hroza:

Na dnes som si zvolil taktiku nastrelovania na zadny mantinel. :ja_neviem:
Napriek dnesnemu nie zlemu vykonu sme v tabulke klesli na stvrte miesto, co je premna sklamanie. Bol by som poteseny a urcite aj vy keby sme skoncili do toho tretieho. Ale nebudme skromni, stale je sanca aj na prvu priecku! Tak dotoho ANJELI :!: :povzbudzovanie:
no tak musime nechat aj ostatne timy, aby si uzili svojich par dni slavy :)
v pohode, si predstavte, zeby nam dnesny den nevysiel, tak stratime uplne kontakt s celom, takto sme sa udrzali na dostrel a v poslednych dnoch zautocime, to je nasa specialitka z minulych sezon :frajer2:
tak hrrr do nich anjeli
hlavne nezabudnite takticky natipovat :lol2:
prepacte chalani :oops: :hroza:
Ja ako keby som ani nenatipoval :buch:
Som sklamany, v poslednych dnoch sa nam absolutne nedari. Dnes je posledny den tak stym skusme nieco urobit! :x :thumbsup:
Ach jaj :hroza: :| :?
nevadi pani. Horsi zaciatok - lepsi koniec :) . V minulej sezone sme tiez zacali velmi zle, ale potom sme uz len stupali :)
Inak Steven gratulujem k peknemu umiestneniu :thumbsup:
Teraz mame zapasove kolo, dnes zaciname so Spiders :box: poradie na najazdy urcim podla vysledkov z 1.kola :)

Podme anjeli :povzbudzovanie:
arek píše:nevadi pani. Horsi zaciatok - lepsi koniec :) . V minulej sezone sme tiez zacali velmi zle, ale potom sme uz len stupali :)
Inak Steven gratulujem k peknemu umiestneniu :thumbsup:
Teraz mame zapasove kolo, dnes zaciname so Spiders :box: poradie na najazdy urcim podla vysledkov z 1.kola :)

Podme anjeli :povzbudzovanie:
Umiestnenie mohlo byt umna aj lepsie, bol som aj treti. Priorita je ale tim a neskoncilo sme dobre, fakt sme zacali pekne a drzali sme sa ale posledne dni nevychadzali :eek2:
OK, takze dnes to uz nestratime. Prva vyhra by mala byt doma, ked som dobre pozeral :thumbsup:
tak zacali sme lepsie ako koncili predosle kolo. :cinka:
aj ja ti Steven gratulujem k peknemu umiestneniu v individualke :good:
snad toto kolo sa nam bude darit viac
tak hrrr do nich anjeli
tak a dnes velke derby s nasim najstarsim rivalom Evil Insiders :frajer2: konecne po 3 rokoch sa proti nam postavia poriadni Evili. Tak si to chlapci dnes uzite :yahoo:
arek píše:tak a dnes velke derby s nasim najstarsim rivalom Evil Insiders :frajer2: konecne po 3 rokoch sa proti nam postavia poriadni Evili. Tak si to chlapci dnes uzite :yahoo:
Dúfam, že vás vybúchame. No nie, že dúfam. Ja viem, že dostanete náklep. :D
yzy yzy, my sme anjeli, vy ste rohati certi a dobro predsa vzdy vitazi nad zlom :razzi:
trochu sme to dnes pokaslali, ale aj to sa stava. V konf. eagles by sme boli na 3.mieste, zatial co u nas sme na 7. :-( Podmeeeee anjeli, v tomto kole musime zamakat :twisted:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES