Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Arek je jak Haselhoff z PobreÄľnej hliadky :haha: :haha: :haha:
Zacinal ako amater a teraz je to velky hugo boss :lol: ale sak si to moľe dovoli» lebo spolocne so mnou je najskusenejsim tiperom. Je tak arek :D

nebudem sutazit. Kele+andy+norvic+doktor = 4 clenovia. :wink: Uz som ukoncil karieru :D , som proste stary :D :lol:

tento tim si zasluhuje pokarhanie, dnes tipoval iba doktor :roll: :roll: :roll:

dobre, po dnesnom rozhovore s derylom som sa rozhodol, ze ak je v time BA pre mna miesto, tak by som rad tipoval NHL. Inak budem tipovat len individualne. Bol by som rad, keby sme tipovali v klasickej zostave, ja, kele, norvic, andy. Ale nech rozhodne GM kele :)
edit: a este nieco. vidim, ze kele nema cas na pracu GM, tak by som kludne mohol GM robit aj ja, ak ma vezme

arek píše:dobre, po dnesnom rozhovore s derylom som sa rozhodol, ze ak je v time BA pre mna miesto, tak by som rad tipoval NHL.
no ja sa poberiem dalej, nie je problem ved sa o mna teamy biju :P
len dajte vediet ze co alebo co :)

Tymto oficialne odovzdavam poziciu GM arekovi a ja preberiem ulohu nahradnik nahradnika. :cool: Ale nie. Skutocne nemam casu nazvys a nebudem sa vediet tolko zapajat, kolko si funkcia GM vyzaduje, preto radsej odstupujem s vedomim, ze arek bol a aj bude skvely GM.

kelemantia píše:Tymto oficialne odovzdavam poziciu GM arekovi a ja preberiem ulohu nahradnik nahradnika. :cool: Ale nie. Skutocne nemam casu nazvys a nebudem sa vediet tolko zapajat, kolko si funkcia GM vyzaduje, preto radsej odstupujem s vedomim, ze arek bol a aj bude skvely GM.


Bolo by dobre keby sme vedeli kto bude za Vas tipovat lebo ako vidim to ani srnka netusi... :roll:

sakra chalani...takyto velky tim a taketo problemy....
podla oficialnych prihlasok mame troch clenov zatial.....doktor, kele a ja
andy sa vobec neohlasuje, neviem preco by mal dostat doktor vyhadzov....stvrty clen je pre mna zahadou...neviem co sa deje okolo areka, ani ma to nezaujima...privital by som len keby tipoval
a mali by sme si asi zvolit GM....kele avizoval ze nebude mat cas, ja som na tom tak isto, pisem si bakalarku tento rok :?
takze prosim areka teda nech sa vyjadri ci chce alebo nechce tipovat...potom pripadne budeme hladat dalsieho clena a potom zvolime GM, ktory asi vzide z dvojice doktor a stvrty clen...... :roll:
len sa prosim uz dohodnime, lebo zmeskame zaciatok :!:

norvic píše:takze prosim areka teda nech sa vyjadri ci chce alebo nechce tipovat...
nebudem tipovat

skoda arek :(
no aspon vieme ze on nie.....
teraz otazka na doktora.....zobral by si funkciu GM timu anjelov?

norvic píše: teraz otazka na doktora.....zobral by si funkciu GM timu anjelov?
no chance, mam dost nabity program, tohto roku budem robit statnu skusku z jazyka a bakalarsku pracu...
by the way, kto bude tipovat stvrty? andy?

Chlapi ak chcete moyem Vam robit nehrajuceho GM, co vy na to? :lol: Kludne si na Vas najdem trochu casu nie je problem.
Alebo druha verzia: Nechcete byt farmou Evil Insiders? :cool:

skoda toho ze arek to vzdal, on bol dusou BA a podla mna tĂ­m ho potrebuje... arek ked uz pre nic ine tak nenechaj kamosou v Ä…tichu :roll: :!: :!: :!:

a co keby ste zobrali canesmana alebo sorcerera? canesman ma zaujem hrat timovo a kedze nevieme ci par clenov najdeme tak... a sorcerera som sem priviedol nech si zatipuje tak ak by mu to islo ako na HA tak by vam mohol pomoct :D ale vidim ze vam by bolo nejakeho GM co ma dost casu to tu nejak dat dokopy najma

V poriadku. Docasne zoberiem post GM na seba, kym sa nedame dokopy a nieco nevymyslime. Ale bolo by skutocne dobre najst niekoho stvrteho do timu. Takze navrhujem hlasovanie:

Ste za prijatie do timu canesmana?

Ja ano.

A este jedna vec chlapci. Bol by som rad, keby sme to zobrali trochu serioznejsie a tipovali podla vlastneho vedomia a svedomia kazdy den. Viem, ze mame znovu na popredne priecky.

kelemantia píše:V poriadku. Docasne zoberiem post GM na seba, kym sa nedame dokopy a nieco nevymyslime. Ale bolo by skutocne dobre najst niekoho stvrteho do timu. Takze navrhujem hlasovanie:

Ste za prijatie do timu canesmana?

Ja ano.

A este jedna vec chlapci. Bol by som rad, keby sme to zobrali trochu serioznejsie a tipovali podla vlastneho vedomia a svedomia kazdy den. Viem, ze mame znovu na popredne priecky.
keke smola canes uz ide do IC

volny je sorcer(er) ja ako nehrajuci :lol: a par dalsich o ktorych uz neviem :P

Takze znova:

Sme traja a kto by mal zaujem tipovat za legendarny tim Blue Angels nech sa hlasi. Ponuka je obmedzena. Musi splnat prisne pravidla nasho timu!!! Tie sa dozvie pri "osobnom" kontakte.

a co takto norvic alebo kastan? :hmm:

taktak :cool:
do BA sa len tak hockto nedostane :roll:
....a musi mat cisty register trestov 8)

ja v tom uz mam riadny zmatok,norvic asi je clenom BA,ze?
EDIT:norvic,uz viem,ze si :lol:

kajo píše:a co takto norvic alebo kastan? :hmm:
co so mnou? vsak ja uz som clenom... :)

ja som ochotny vam robit 4 clena aj ked som GM BB :D :D mi s matom zvladame vela funkcii

janik píše:ja som ochotny vam robit 4 clena aj ked som GM BB :D :D mi s matom zvladame vela funkcii
srandicky, srandicky :) ...vidim, ze superi sa snazia vyuzit situaciu na zdiskreditovanie nasho timu
my sme mali odjakziva organizacne problemy :roll: ...ale potom sme mali aj skvele vysledky :cool:

norvic píše:
janik píše:ja som ochotny vam robit 4 clena aj ked som GM BB :D :D mi s matom zvladame vela funkcii
srandicky, srandicky :) ...vidim, ze superi sa snazia vyuzit situaciu na zdiskreditovanie nasho timu
my sme mali odjakziva organizacne problemy :roll: ...ale potom sme mali aj skvele vysledky :cool:
ako vies ze srandicky? ja ako GM uskutocnujem aj vymeny a tak tak mozem aj seba ponuknut nie? :D nahodou v BA byt by bola cest ale ok :P

norvic píše:
kajo píše:a co takto norvic alebo kastan? :hmm:
co so mnou? vsak ja uz som clenom... :)
Vysvetlím ti to :lol: Kajčo si myslel, ľe sa uľ nikdy nevratís a tym pádom vlastne uľ neexistujeą!
Ako by povedal vyslany redaktor Feri Struhanka aj take veci sa stávaju :lol:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS