Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

bez ohladu nato ci sme skoncili prvi a ci treti, to bol super vysledok...vykony v poslednych kolach od areka boli neuveritelne :clap: , aj my ostatni so skorpim a exom sme mali svoje silnejsie dni...proste javime sa ako dost vyrovnany tim, i ked sme zaznamenali aj tradicny vypadok, ktorym sa BA charakterizuje pocas celeho svojho posobenia :lol2: ...nevadi, ako sa vravi, aj majster tesar sa obcas utne :frajer2:

A ako sefik spravne poznamenal, treba ist trpezlivo krok po kroku a uspech sa skor ci neskor dostavi. Tak hrr do nich anjeli!! :box:
tak chlapi zaciatok sezony sa odklada na 13.oktobra.
Tymto vyhlasujem tyzdnove dovolenky :frajer2: a o tyzden sa hlaste na treningu :cinka: kde dostanete dalsie pokyny
zatial sa pripravujem individualne :sleep2: .....ehm vlastne :cinka: :box:
no tak nakoniec zaciname uz 8.10., co je buduci stvrtok :)

takze dovolenky sa rusia a vsetci sup zajtra na trening :cinka:
Ještě,že je ten odklad začátku zatim jsem toho moc netrefil :smile03:
ZAJTRA STARTUJEME :clap: :clap: :clap:

Nehorazne sa na tuto sezonu tesim a vela od nej ocakavam :twisted:

Zrejme budem zajtra dlho v skole, tak som natipoval uz dnes.

VELA STASTIA ANJELI :wawe:
norvic uz som sa zacal bat ci natipujes :D mimochodom tie zapasy do prispevku davat nemusis, staci tipy

takze natipovali sme vsetci a teraz je to uz na vyssich silach :D dufam ze vstupime do sezony spravnou nohou :)
ja viem, ja viem...nahodou som ich tam zabudol
nie je mi prilis po chuti tento styl tipovania, ze davam iba tipy...bud mam otvorene dve okna a preklikavam ako blby, alebo si musim takto nakopirovat zapasy aby som videl co tipujem a potom ich zabudnem vymazat :?
...a mozno uz len starnem a potrebujem si zvyknut :lol2:

tak hrrr do nich anjeli!!!! :box:
asi zvyknut :yes:
inak nevadi ked to tam zostane

asi by som nemal, ako konkurentovi, ale 1 si zabudol :D ked je ten uvod :pivo:
norvic píše:ja viem, ja viem...nahodou som ich tam zabudol
nie je mi prilis po chuti tento styl tipovania, ze davam iba tipy...bud mam otvorene dve okna a preklikavam ako blby, alebo si musim takto nakopirovat zapasy aby som videl co tipujem a potom ich zabudnem vymazat :?
...a mozno uz len starnem a potrebujem si zvyknut :lol2:

tak hrrr do nich anjeli!!!! :box:
ja osobne to riesim tak ked je viac zapasov ze si necham na obrazovke prvy prispevok so zoznamom zapasov, na papier si napisem ake chcem dat tipy a potom ich len prepisem do prispevku. zda sa mi to byt rychlejsie ako preklikavanie medzi 2 oknami
ja si skopirujem vsetky zapasy do pisania prispevku a potom si oznacim riadok zapasu a vymenim ho za tip. Jednoduche.

wildcelt: :good: norvic je tvojim dlznikom :D
arek píše:ja si skopirujem vsetky zapasy do pisania prispevku a potom si oznacim riadok zapasu a vymenim ho za tip. Jednoduche.

wildcelt: :good: norvic je tvojim dlznikom :D
presne tak to robim aj ja

v pohode, uz sa to nezopakuje :D
:doh: kurnik, dobrovolne sa vzdavam tohtotyzdnovych bonusov a poslal som uz domov aj tie dve spolocnicky, arek, ktore si mi poslal na dnes vecer ako rozptylenie pred zapasom...musim makat na sebe miesto toho :cinka:

a vdaka chlapi za vsetky rady, snad si rychlo zvyknem a najdem svoj styl :rocker: tipovania....

a wild, diky za upozornenie, i ked mam taky pocit, ze na konci kola si este budes nadavat :D :razzi:
mam ubohych 5 bodov :oops: :samovrazda: to mam za to ze som sa smial jomanovi :-(
ostanych som neratal, ale dufam ze aspon vy nazbierate viac bodov
Dopadl jsem ještě hůř než ty arek start my vůbec nevyšel :oops:
Naštěstí Skorpion s norvicem zahráli velmi dobře !! :cool:

!! Do toho Angels !!
skorpi nas dnes zachranil od hanby :oops:
Dobre, zacali sme sezonu vyckavacou taktikou :lol: teraz pomaly mozeme nastartovat nase vrazedne tempo :biglol:
Dnes to bude bieda. Ani to nechcem pocitat. A to som este Detroit - Washington zmenil z 1 na 2 :doh:
!! Výborně Angels !!! Především norvic a Skorpion parádní výkony :clap: :clap:
My s arekem se určitě zlepšíme :yes: důležité je držet krok s vedoucím týmem a to se daří.Věřím,že náš hlavní útok na přední pozice teprv přijde !!

!!! BOJOVAT BLUE ANGELS !!!
no zatial je to take vselijake, ale nastastie prilis nezaostavame....
exo s arekom zatial hladaju tu spravnu hokejku :)

tak podme anjeli!!!
Ked uz nic ine, aspon mame dvoch najlepsich umelcov :)
Skorpion píše:Ked uz nic ine, aspon mame dvoch najlepsich umelcov :)
ved som cely rok tvrdo makal aby som dosiahol na tento titul :cinka: :box:

ale dnes snad trafim hned colorado a nepridam dalsie body do tejto tabulky :lol2:
No,tak z mé strany je to zatim bída :cry: asi vám budu raději běhat pro tekutou svačinu... :prines_pivo: to asi budu platnější.

!!! DO TOHO BLUE ANGELS !!!
norvic píše:
Skorpion píše:Ked uz nic ine, aspon mame dvoch najlepsich umelcov :)
ved som cely rok tvrdo makal aby som dosiahol na tento titul :cinka: :box:

ale dnes snad trafim hned colorado a nepridam dalsie body do tejto tabulky :lol2:
Som sa smial a teraz som zatiahol roletu ja :oops: :)
Anjeli, lietame prilis nizko! Musime poriadne zabrat! :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
jj, bolo by treba uz poriadne zabrat :box: ...nase vykony su ustalene, len ta ich kvalita nie je dostacujuca :D
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS