Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

napriek slusnemu vykonu prehra na uvod :-(
no bodaj by sme nevyhrali, ked som dnes vychytal shutout :respect: schwolco a skorpi vyborne :clap: dali sme na frak ivanovi :fucker:
arek píše:no bodaj by sme nevyhrali, ked som dnes vychytal shutout :respect: schwolco a skorpi vyborne :clap: dali sme na frak ivanovi :fucker:
len sa raduj, kym sa da, akonahle sa s chalanmi zohrame, tak sa mate na co tesit :box:
ospravedlnujem sa, ze som nenatipoval, alw zvladli ste to perfektne :good:
Skorpion píše:ospravedlnujem sa, ze som nenatipoval, alw zvladli ste to perfektne :good:
nevadi..skoda, ze akurat v sobotu..prisiel si zrejme o mnozstvo bodov do tabulky jednotlivcov.
Keby sa hralo tabulkovym systemom, boli by sme prvi :good:
niekto tu chce tusim rozhovor :lol2: skoda toho nevyuziteho svolcovho 8 bodoveho zapisu dnes, ale MG su proste vo forme.
arek píše:niekto tu chce tusim rozhovor :lol2: skoda toho nevyuziteho svolcovho 8 bodoveho zapisu dnes, ale MG su proste vo forme.
Co je to, prosim, za robota, ten Svolco :shock:
to je tipér, ktorý na zlepšenie svojich výkonov užíva vodu z práčky aspoň v starej ktl tak bolo :sarcasm:
co z toho ked sme nevyhrali :thumbsdown:

musime to vyuzit, lebo dlho ta forma nepotrva :lol:
dalsia smolna prehra :slap: ale tipujeme celkom dobre, traja sme v TOP 20 :respect:
bol by som radsej keby tipujeme zle a stastne vyhravame :scare:
super, vyhrali sme a drzime sa na dobrej pozicii. Dnes to treba proti krokodilom potvrdit, nezabudnite, prvy zapas je uz o 19.30 :!:
teeda gm zamakal :good:
dobra pozicia bude ked budeme prvi :box:
čiže dobrá pozícia nebude? :sarcasm:
bude, bude :wink:
norvic :clap:
arek píše:ale tipujeme celkom dobre, traja sme v TOP 20 :respect:
uz TOP 10 :respect:
za chvilu som tam aj ja - staci mi poskocit o nejakych 50-60 miest :oops: :D
treba nadalej udrzat nas standard a toto kolo by mohlo byt radostnejsie ako to posledne :cinka:
super :thumbsup: potvrdzujeme nasu silu kolektivu a predlzenie sme znova vyhrali :box:
švolco píše:norvic :clap:
arek píše:ale tipujeme celkom dobre, traja sme v TOP 20 :respect:
uz TOP 10 :respect:
TOP 7 :clap:

porazili sme lidra :good: zajtra si to v priamom suboji rozdame s HP o 2. miesto :box:
skoda...v derby sme prehrali. Ale treba uznat kvalitu supera, dnes podali vynikajuci vykon. :klobuk_dole:
nevadi chalani, do konca kola je este daleko, mame sancu to este dobehnut. Dnes si vsak musime dat pozor na zadne vratka (to vsak neznamena, ze mate vychytat shutouty :lol: ).
dnes by sme porazili kazdeho :ciga: vyborna trefa skorpi :thumbsup:
vykon dna :good: Prekvapujuco sa darilo aj mne :D (ked si pomyslim, ze som skoro zabudol natipovat... :) )

Svolco, gratulujem k rozhovoru a prvemu miestu :thumbsup:
vdaka, musime to uz podrzat, pripadne zlepsit, ked nam to ide :cool:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES