Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Jediní favoriti byli Falcons. Pak už tam nebyly tak velké rozdíly :)
arek píše:vypadli sme s prisoners :fnuk: dnes nas este caka suboj s falcons o celkove 5. miesto
ti co prehrali stvrtfinale nehraju rovnakeho pavuka ako semifinale?
vypadli timy 1 2 3 4, cize dnes by mali hrat 1-4 a 2-3, zajtra potom vitazi o 5. miesto a porazeni o 7. - alebo nie? :hmm:
petrik píše:
arek píše:vypadli sme s prisoners :fnuk: dnes nas este caka suboj s falcons o celkove 5. miesto
ti co prehrali stvrtfinale nehraju rovnakeho pavuka ako semifinale?
vypadli timy 1 2 3 4, cize dnes by mali hrat 1-4 a 2-3, zajtra potom vitazi o 5. miesto a porazeni o 7. - alebo nie? :hmm:
nie :lol:

edit: zatienili by sme semifinale a finale :sarcasm:
arek píše:
petrik píše:
arek píše:vypadli sme s prisoners :fnuk: dnes nas este caka suboj s falcons o celkove 5. miesto
ti co prehrali stvrtfinale nehraju rovnakeho pavuka ako semifinale?
vypadli timy 1 2 3 4, cize dnes by mali hrat 1-4 a 2-3, zajtra potom vitazi o 5. miesto a porazeni o 7. - alebo nie? :hmm:
nie :lol:

edit: zatienili by sme semifinale a finale :sarcasm:
OK, I don´t care that much anyway :D
petrik píše:OK, I don´t care that much anyway :D
aspon budes mat o den viac vytuzeneho volna :)
od toho piateho kola (ked sme uz tipovali poctivo :oops: ) mame rovnaky pocet bodov ako suverenni falcons, takze sezona vyzera dobre :good:
konecne 6. miesto je pre nas trochu krute, ale je to len priprava, takze.. :fucker: pocas ZC sme si viedli vyborne a preto som spokojny :good:
chlapi, dnes bolo zrebovanie konferencii....zase sme sa dostali do tej silnejsej :ciga:
arek píše:chlapi, dnes bolo zrebovanie konferencii....zase sme sa dostali do tej silnejsej :ciga:
jedine slinejšej :ciga:
vy ste takí luckeri, že všetci anjeli nad vami stoja :giggle:

ale aj tak, celý žreb bol zmanipulovaný :bee:
a ako pozeram, tak uz ani nemame nasich tradicnych rivalov, prievidzske korytnacky....takto by sme mohli aj prejst cez prve kolo PO :cool: :D
arek píše:chlapi, dnes bolo zrebovanie konferencii....zase sme sa dostali do tej silnejsej :ciga:
nj, to bez debaty... mate tam az jedneho sampiona :respect:

to u nas v slabsej konferencii su len styria... :oops:
ako vidim, arek ani nenatipoval predtym nez odisiel :?
norvic nezabudni aspon ty na to, hra sa uz dnes v noci.. nech netipujem sam
švolco píše:ako vidim, arek ani nenatipoval predtym nez odisiel :?
norvic nezabudni aspon ty na to, hra sa uz dnes v noci.. nech netipujem sam
to sa mi nanho nejak nepodoba... :giggle: mozno sa prihlasi z dalekej cudziny - sak aj do bosny ci kam to siel uz hadam dorazil internet :giggle:
no chcel sa uz dnes ozvat a vybavit aspon to vyhodnocovanie, ale nic, tak asi tam nemaju net :ja_neviem:
tak uvidime no, ale hadam natipuje aspon ten norvic
vitazne tipy natipovane :frajer2:
a kebyze nie, tak som v obrane :D
ty si bol v obrane, ja v brane :rofl:
Kedy sa nam vratia utocnici? Nejak iba s obranou nam to nejde :lol:
nechapem preco sa nehra o najlepsie braniaci tim :rofl:
Mali by sa obnovit trofeje ako Umelec kola, alebo vymysliet Najlepsie braniaci tim tyzdna. :cool: :D
Toto je apel na areka, aby v Komisii presadil zmeny, aby sa aj nam usli nejake ocenenia. :oslava:
predtym, ako som odisiel prec, som oslovil snad 7 tiperov ako nahradu za skorpiho a vsetci odmietli :hroza: takze preto sme v trojici. Navyse sa nam ani nedari. Ale to vobec nevadi, je len zaciatok sezony. Takze ja sa poobzeram po tiperovi a chalani do toho :good: :clap:
dosiel trener, mali by sme zacat tipovat poriadne :good:
chlapi privitajme v time dancheza :clap: na 1. kolo bude nahradou za skorpiona :)
švolco píše:dosiel trener, mali by sme zacat tipovat poriadne :good:
no veru, pocul som, ze vam chybala disciplina, pokym som tu nebol :bitka3: od zajtra uz tvrde treningy
vitaj danchez :good:
arek never mediam o tych prostitutkach.. vsetko bolo nafingovane supermi :D
švolco píše:vitaj danchez :good:
arek never mediam o tych prostitutkach.. vsetko bolo nafingovane supermi :D
arek ale žiadne ku*vy nespomínal :lol2:

že by trafená hus zagágala? :angel:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO