Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kajo píše:a co takto norvic alebo kastan? :hmm:
kajo - norvic je zijuca legenda nasho timu a je to od teba nepekne, ze o tom nevies. :x A janik, nie si dost dobry pre nas tim. :lol: :lol: :lol:

Ale teraz vazne: Kto chce seriozne tipovat v buducej sezone ma u nas dvere otvorene. Novacikov zvlast povzbudzujem.

kelemantia píše:
kajo píše:a co takto norvic alebo kastan? :hmm:
kajo - norvic je zijuca legenda nasho timu a je to od teba nepekne, ze o tom nevies. :x A janik, nie si dost dobry pre nas tim. :lol: :lol: :lol:

Ale teraz vazne: Kto chce seriozne tipovat v buducej sezone ma u nas dvere otvorene. Novacikov zvlast povzbudzujem.
zlomil si mi srdiecko a ja som to myslel naozaj vazne :!: ako chces vasa smola hladajte dalej

kelemantia píše:
kajo píše:a co takto norvic alebo kastan? :hmm:
kajo - norvic je zijuca legenda nasho timu a je to od teba nepekne, ze o tom nevies. :x A janik, nie si dost dobry pre nas tim. :lol: :lol: :lol:

Ale teraz vazne: Kto chce seriozne tipovat v buducej sezone ma u nas dvere otvorene. Novacikov zvlast povzbudzujem.
To nebolo od teba pekne kekerekeke :evil: Janik je kvalitny borec a skusení tiper, Keke s tebou sa uľ enda ani jedna» na ss neopises, Janika odpises, no pekny pristup od GM :?

[quote="kelemantia"]kajo - norvic je zijuca legenda nasho timu a je to od teba nepekne, ze o tom nevies.[quote]
jasne,ze o nom viem,ale kto sa ma v tom vyznat,ked stale niekto prichadza a odchadza.norvic bol tiez dlho prec,a tak sa mi nejak zdalo,ze nechce teraz tipovat timovo.no,co pomylil som sa,mam sa teraz zabit? :wink:

kajo-je to odpustene :)
derryl-kelemantia len zabrdal tak isto ako janik.....snad nemoze vazne hovorit, ze ako GM sam seba vymeni...byt jeho spoluhracom spochybnim jeho lojalitu k timu :P

norvic píše:kajo-je to odpustene :)
derryl-kelemantia len zabrdal tak isto ako janik.....snad nemoze vazne hovorit, ze ako GM sam seba vymeni...byt jeho spoluhracom spochybnim jeho lojalitu k timu :P
nejde o to ale tak clovek chce pomoct ak nemate clena a ja som sa rozhodol dat moje miestovi Peteovi. ale ako chcete je tu potom nuda nic sa nedeje ziadne vymeny nic.

nebol by to zly napad :cool: len prenechat miesto Petemu :hmm: nebol by lepsi joe s?

janik píše:
norvic píše:kajo-je to odpustene :)
derryl-kelemantia len zabrdal tak isto ako janik.....snad nemoze vazne hovorit, ze ako GM sam seba vymeni...byt jeho spoluhracom spochybnim jeho lojalitu k timu :P
nejde o to ale tak clovek chce pomoct ak nemate clena a ja som sa rozhodol dat moje miestovi Peteovi. ale ako chcete je tu potom nuda nic sa nedeje ziadne vymeny nic.
Janik, sorry ked som sa ta dotkol. Ja som si myslel, ze to myslis zo srandy, tak som aj zabrdol do teba, ale ked to myslis aspon trosku vazne, budem velmi rad, ked prides. Ale urcite nesuhlasim, aby si bol v dvoch timoch. Akukolvek spolupracu s terajsim timom budes musiet ukoncit.

Kajo-teraz pred zaciatkom sezony chces spachat samovrazdu?

Derryl-ake SS mas na mysli? Ja som nic nedostal od teba. A so mnou sa da velmi dobre jednat, len casu nieto. Ale na teba si Derryl najdem vzdy. :roll:

Jestli je tu pro mÄ› mĂ­sto tak ho beru

cert medzi anjelmi :lol:

Hoąi, tak prosím vás o vyjádření - berete mě nebo ne?

Zdravim ta BigPete. Ano berieme ta, ak teda suhlasia aj ostatni kolegovia, ale konkurencne logo si odtial odstran. A prosim ta, ziadne urazania, provokacie ani nic ineho. Toto je tim, ktory nikdy nebol zapleteny do ziadneho skandalu, dufam, ze to tak aj ostane. Takze vitaj medzi BLUE ANGELS-akmi.

A anjeli su kompletni....snad sa dnesny trapny vysledok uz nezopakuje :roll:
vitaj bigpete :fan: :clap:

bigpete vitaj, asi ti spravim baner, ake chces cislo?

doktor píše:bigpete vitaj, asi ti spravim baner, ake chces cislo?
doktor prosim ta aky program pouzivas na bannery? mas dobry net ze by si mi ho cez tyzden mohol poslat?

Chtěl bych 11 a kdyľ ne tak 8

janik píše:doktor prosim ta aky program pouzivas na bannery? mas dobry net ze by si mi ho cez tyzden mohol poslat?
pouzivam Adobe Photoshop 7, netusim kolko ma instalacka, ale ved si ho kludne mozes stiahnut aj z netu, ked poznas nejake warez fora ;)

Mam dotaz: Kterej photoshop je lepsi?
Ten co mas ty, nebo CS2 (Ten mam ja)?
A jak to delas ze to tak dobre vypada? (Kdyztak mi napis ss...diky moc)

Trosku statistiky pre motivaciu... 8)

©tatistiky

Bodovaní hráči jednotlivých dní:

4.10. : doktor 1b
5.10. : norvic 4b, ostatni 3b
6.10. : doktor 4b, kelemantia 3b
7.10. : kelemantia 9b, ostatni 6b


BigPete - 2x - 9b - 30%
doktor - 4x - 14b - 46,67%
kelemantia - 3x - 15b - 50%
norvic - 2x - 10b - 33,33%

(meno-kolkokrat bodovany pre tim-zapocitane body-percentuálny podiel z timovych bodov (30b))

Ach jo, norvic, toto sa mi paci. Vzdy ti to islo super. Vdaka.

Mě se nepačí hlavně moje výsledky - chtělo by to zlepąení, velký zlepąení :(

Senátor Palpatine píše:Mam dotaz: Kterej photoshop je lepsi?
Ten co mas ty, nebo CS2 (Ten mam ja)?
A jak to delas ze to tak dobre vypada? (Kdyztak mi napis ss...diky moc)
lepsi je ten v ktorom vies robit ;)
ale mam pocit ze to je to iste len mas novu verziu a uz sa to premenovalo :roll:
a ze to tak dobre vypada, hmm.. skus pozriet nejake tutorialy na nete

Diky...zkusim neco najit... :idea:

Matejko píše:
BigPete píše:MÄ› se nepaÄŤĂ­ hlavnÄ› moje vĂ˝sledky - chtÄ›lo by to zlepÄ…enĂ­, velkĂ˝ zlepÄ…enĂ­ :(
Daj si banner mozno to pomoze :P
Já bych si ho dal, ale Derryl mi ho jeątě neposlal.... :(
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS