Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

excelent, ty si zdrhol tym kanalom pod plochou este pred vhodenim uvodneho buly :lol:
no mensia kriza na nas dolahla, ale hlavu hore, dnes sa z nej dostaneme, citim v kostiach :cinka:
!!! Průšvih :oops: já ten duel u Draků vůbec nezvládl.To byla samá slivovička na zdraví :oslava: a vínko se popíjelo,takže jsem ještě odpoledne nemohl najít brusle a helmičku :doh: budu se to snažit napravit :v_hajzli: jen co my bude trochu dobře.....
velmi sa hanbim za moje vykony v tomto kole :oops: takto hlboko v tabulke som este asi nikdy nebol :cry:
nastastie ako tim sme na dobrom 3. mieste. Dnes vsak treba zabrat proti CW, ktorym sa zatial nedari velmi.
Podme anjeli, citim ze prichadzaju nase chvile :povzbudzovanie:
...sefko vcera skoro zabudol natipovat :)....neviem ako to dnes dopadlo, ja som teda moc nezabral, snad ostatni, treba kazdy bod!
Arek sice sa ti teraz nedari, ale to absolutne nevadi. Treba dalej verit, ze dokopy to timu pomoze. Treba tipovat a mat hlavu hore, aj ked v individualnej tabulke to nebude nic moc, stale ti moze vyjst den ktory v danom kole zachrani cely tim. O tom je timova spolupraca....tak podme anjeli, nedame sa predsa!!! sme tim a ako tim aj zvladneme toto kolo! Dolezite je tomu verit, sustredit sa ale nematurovat zbytocne nad tipmi!
Hrrr do nich blue angels!
Nějak nám uvadá KTL :-( vyhodnocení je dost zpožděné a kde jsou loňské šprímovačky mezi týmy když hráli derby ani nemluvím :ja_neviem: snad se to v průběhu sezony rozjede.
Náš tým si v tomto kole vede celkem dobře :good: tak DO TOHO Blue Angels !!
no ahojte anjeli, zatial sme na bodovanej priecke, co je dobre. Mame vsak viac prehier ako vyhier, dnes proti Steelers musime tento negativny pomer vyrovnat :twisted: .
Citim, ze po nevydarenom zaciatku sezony sa pomaly ale isto dvihame hore a uz sa budeme iba zlepsovat :clap:

DO TOHO ANJELI :clap: :yahoo:
Přesně tak !! Musíme zabrat a urvat ještě pár bodů,aby jsme v tomto kole využily povedeného začátku.Proto jedině velké nasazení a bojovnost !!!

!!! Bojovat ANGELS Bojovat !!!
:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :fan: :fan: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
skvele :clap: sme na peknom 4. mieste a s najvacsou pravdepodobnostou budeme v tomto kole bodovat. K definitive nam chyba uz len bodik :yes: . A dokonca mozeme byt lahko aj druhi :cool: tak este zaberme ako sa len daaa :cinka:

inak norvic, skorpion: chodte do fora licencie a zmluvy a podpiste novu zmluvu, teda ak mate zaujem :-P treba to podpisat do nedele.
excelent, ty mas stale platnu zmluvu :yes:
na aku dlhu dobu sa podpisuje? Ci to je jedno?
podla novych pravidiel su uz vsetky zmluvy na dobu neurcitu :)

viac tu:
:arrow: http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 14#p192114
podpisal som ked sa nam teda zacalo tak darit :)

Ten bod verim ze ziskame dnes v noci :good:
no dnes v noci by nas porazil aj sam Didi :D sa mu zadarilo teda riadne.
Ja som v tomto kole jednym slovom katastrofalny :oops:

ale aspon jedna dobra sprava. Podla novych pravidiel mame novy system bodovania, takze za prve kolo sme do celkovej tabulky ziskali 2 body za predposledne miesto :clap: hned to lepsie vyzera ako ked tam 0 svietila :)
arek píše:no dnes v noci by nas porazil aj sam Didi :D sa mu zadarilo teda riadne.
Ja som v tomto kole jednym slovom katastrofalny :oops:

ale aspon jedna dobra sprava. Podla novych pravidiel mame novy system bodovania, takze za prve kolo sme do celkovej tabulky ziskali 2 body za predposledne miesto :clap: hned to lepsie vyzera ako ked tam 0 svietila :)
ved preto som to tak aj vymyslel :D
ja som tusil ze to bude mat uspech :D
A my máme deväť bodov (predtým sme mali sedem) :biglol: :biglol: :biglol: .
takze zmluvy uz mate vsetci v poriadku :yes: sme plne pripraveni na dalsie kolo

poslednu noc skvely vykon norvic a skorpion :clap: uz nebudeme horsi ako 5. Dnes tu mame velky zaver kola, suboj neba s peklom. :box:

Red Devils :eat: Blue Angels
Výborně Angels :arrow: norvic :good: i Skorpion :clap: :clap:
Super výsledek v tomto kole !! Při srovnání s tím prvním velké zlepšení !! :yes:
Dneska jdem tvrdě do Devils !!! :box: :box:
Držím palce, musíte je sejmout :oslava:
To jste nám teda moc nepomohli :eek2: :D
no tak to nevyslo. Nevadi. Hlavne je, ze v tomto kole sme uz bodovali, a mozeme na tom stavat. V dalsom kole chcem, aby sme boli este lepsi. Slubujem, ze sa zlepsim uz aj ja :yes: :biglol:

Do toho anjeli :!: :!:
Zlepsenie potesi, ale este treba tvrdo zamakat, aby sme sa dostali tam kde cheme byt - na cele. Takze smelo do nich v 3.kole! :box:
Fuha, norvic sa vcera nastval a zavesil 16 bodov. Len tak dalej!
mali by sme teda norvica casto provokovat :D
Super vykon :yes: ja som nastupil v dost vysokych horuckach, a za to aj stal ten vykon, ale zopar nebezpecnych striel som zblokoval vlastnym telom, po com mi zostali rany na cele :clap:
(tie rany na cele mam naozaj, vyrazil som doma hlavou roh klenby :biglol: :doh: )
no chlapci, tie zuvacky v sprchovom sampone ste si mohli odpustit po predzapasovom treningu...vsak ja vam to raz vratim :razzi:

arek: a ty si sa o co doma snazil? dufam, ze otras mozgu nemas :)
otras mozgu nie, ale rana to bola riadna :D chodil som po dome v noci po tme a netrafil som sa

zatial pekne stvrte miesto v tabulke :clap: dnes sa hra veeela zapasov, skusme zahviezdit :cinka:
excelent a skorpion excelentne vykony :clap:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS