Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

skvelé výkony ste podávali chalani počas sezony.Zvlášť v závere sezony sa naplno prejavili vaše velké skúsenosti. :box:Ste velmi silný a dobre zložený tím po tipérskej i kolegiálnej stránke a budete patriť k velkým favoritom na titul. Držím palce nech sa darí v play off. :good:
vdaka Dean.

Norvic, potvrd prosim Nabbymu ucast, bol si vybrany do reprezentacie!!! Gratulujem! :fan:
nie nabbymu, ale mne :frajer2:

dean :cool: vidime sa vo finale

skorpion, norvic, ukazte v repre co vo vas je :povzbudzovanie:
chcete prehrat alebo sa dohodneme na nejakej sume?:-D
Este neni iste ci pojdete proti sebe, arek vyjadri sa aj ty k tím divíziam v téme pripomienky a návrhy.
je par minut pred zahajenim olympijskeho turnaja a norvic nestihol potvrdit ucast na tipovacke tohto turnaja :-(
nabby si do timu zapadu ako nahradnika vybral mna, norvic snad sa nenahnevas :-(
Napokon sa do vyberu Ciech dostal aj excelent :cool:
Tak si drzme palce chlapi :frajer2:
prepacte, bol som cely den v skole dnes....teraz som dosiel domov
Cize nic sa nestalo, arek drzim ti palce v repre. :frajer2: (uz som ti pisal aj PM, nevsimol som si toto tu)
tak sme sa dnes pred playoff posilnili v drafte o piateho tipera. Rozhodol som sa vziat do timu stareho znameho j0mana :clap:

takze j0man vitam ta opat u anjelov :good: a opras staronovy banner :yahoo:

Obrázek

v utorok zaciname v 1.kole proti PT, ktorym mame co vracat spred 2 rokov :twisted:
arek píše: j0man vitam ta opat u anjelov
:clap: :clap: :clap: :wawe: :yahoo:
pani, tipuje sa v subfore Playoff, kde je vytvorena nasa tema s nazvom Blue Angels. Ale to uz asi viete :)
zdravím vás páni, som naspäť, som zvedavý, koľkokrát sa ešte objavím vo FB a BA :)
Ahoj j0man vítám tě :good:

Jdeme na to ANGELS !! :box: Play off je největší bitva v KTL tak hodně štěstí !!!
chalani musime sa vzchopit po tomto zlom zaciatku. Pocas sezony sme v tom boli majstri, tak to potvrdme :!: :!: :!: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:

DO TOHO ANJELI :groupwave:
ajaj, mam zly pocit z toho, skorpion zvykne mat o tomto case uz natipovane :sad2:
pani ospravdlnujem za sa svoje kolisave vykony. Momentalne nemam internet a ani neviem kedy bude. Aj v praci som bol bez netu, takze beham po kaviarnach a snazim sa aspon natipovat "z brucha", lebo nemam ako sledovat hoci aj vysledky (som aj bez TV) :-( Robim vsetko preto aby som situaciu vyriesil, ale asi to nejaky cas potrva... :-(
nase nove logo :D :wawe:

Přílohy

arek píše:nase nove logo :D :wawe:
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
Tak letošní KTL je pro nás v hajzlu Obrázek

Obrázek

Obrázek jsem tak nasra :censored: ý !!! Obrázek
to aj ja excelent, stale som to nepredychal :-(

ale myslim si, ze sa nemame za co hanbit. Cela zakladna cast nam vysla skvele :good: a v playoff je to uz dost o stasti a to sa zial opat na nas neobratilo. Mozno sa k nam prikloni v nasledujucich sezonach :frajer2: Tak sa tesme na dalsiu sezonu :wawe:

A dakujem chlapi za pracu, ktoru ste pre BA v tejto sezone odviedli :yes: bolo prijemne tipovat a diskutovat s vami, snad si to zopakujeme aj o rok v tejto zostave :smile03:
J0man tebe tiez vdaka, ze si k nam na playoff prisiel s radostou a snazil sa pomoct nam :thumbsup:
Správná řeč našeho GM !! :good:
Prohráli jsme se ctí,bojovali do poslední chvilky,ale štěstěna nám nepřála.Co se dá dělat jiného než začít myslet na další soutěž KTL ve které se určitě pokusíme o lepší výsledek!

Díky všem spoluhráčům za skvělé týmové zážitky v letošní KTL NHL a v příští sezoně se těším na shledanou :clap: :wawe: :yahoo: :box: :giggle: :cool:
asi nasa forma gradovala prilis skoro :) , mali sme si tu nasu postupnost vysledkov spravit tak, aby v poslednom kole zakladnej casti sme boli druhi... :)

Ale pripajam sa k nazorom. Snad co najskor nase sklamanie vystrieda spokojnost s touto sezonou. Nebola v konecnom dosledku taka zla.

A viem, ze hodnotenie GM este len pride, ked bude posielat odmeny :D , ale chcel by som povedat, ze snimam klobuk pred Skorpionom. Nas najlepsi tiper pocas celej sezony a v PO napriek tazkostiam ake mal, sa snazil tipovat z kaviarni a nenechal nas tim v stichu. Skvele Skorpion! :clap:
Len tak pre zaujimavost, som si prebehol vysledky, a s IC by sme hrali teraz 4:4...keby to tak ostalo, ako to bolo najprv napisane. :frajer2:
je to škoda, mali sme na viac :-( sám som mohol viackrát zapísať viac bodov, no čo už, forma mi odišla, BA je moja srdcovka, ale nikdy som za tento tím nedokázal dobre tipovať, neviem čím to je :? ale ďakujem vám páni, že ste mi umožnili predĺženie sezóny a zaspomínanie si na moje časy v BA
j0man, nicim to nie je, raz sa dari a raz nie, toto playoff nam proste viacerym z timu nevyslo :|

aspon si mozme oholit nase playoff strniska :D a dlllllho dovolenkovat ObrázekObrázek
Skoda toho skoreho vypadnutia :-( . Veril som ze to tento rok mozme dotiahnut daleko. Mali sme dobry tym. Vdaka vsetkym za spolupracu! :good: . Myslim, ze sezona to bola dobra :taptap: , az na ten zaver :-(
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES