Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Skorpion píše:zabudol som natipovat :slap: Tak makajte aj za mna :)
cely tyzden dvojfazove treningy, ziadne zeny, 50% tyzdenneho platu dole a na svoj bicykel zabudni :a_von:
mozem mat jeho bicykel ak dnes vyhrame? :jupi:
a co je toto tim tiperov alebo bicyklistov? :giggle:
nemam taky plat aby som si aj ja mohol taky dovolit :ja_neviem:
tak si ho chcem aspon skusit :frajer2:
oka, tak ho mas na tyzden a po tyzdni ja :jn:
2 zapasy uz odohrane, norvic ma 4 body, ja a svolco shutout :slap:
ako tak kukam dalsie tipy/vysledky.. sme zas prehrali kua
Ivan si vas napichl, usmazil a zbastil..
arek píše:
Skorpion píše:zabudol som natipovat :slap: Tak makajte aj za mna :)
cely tyzden dvojfazove treningy, ziadne zeny, 50% tyzdenneho platu dole a na svoj bicykel zabudni :a_von:
:fnuk:
paparazzovia dnes nachytali svolca....
Obrázek

dve vyhry s hornets :respect: uz mame na dostrel lepsie umiestnenia. Teraz klucovy dvojzapas s gremlins, podme anjeli :jupi:
no konecne sme sa trochu rozbehli :thumbsup:
Ja doufam ze aspon ty 3 bodiky s vama urvem. Na svolca uz ciham s hrebikama a pripinackama :jn:
selly vy ste to ale tusim podhodili arekovi :bitka3:
no nic musime vyhrat druhy zapas..
Kurna asi sem si vas v te tme spletl :giggle: Dnes uz radeji na nikoho nelicim aby zas nezahvezdil jako dneska ty svolciku :spank:
dnes si dam radsej pomocne kolieska :giggle:

no, ale aspon sme neprehrali. Uz by to chcelo v tomto kole nejaky poriadne kvalitny vykon, zeby dnes? Teste sa gremlins :hfman:
:buch: zas som neskoro tipoval
arek píše:paparazzovia dnes nachytali svolca....
Obrázek
švolco píše: :buch: zas som neskoro tipoval
vrat bycikel! :dup:
aha takze uz viem kto mi nasypal tie prasky na spanie :nono:
:jn:
švolco píše::buch: zas som neskoro tipoval
dnes uz o 19, nezabudni :D
to uz nie je mozne toto :hroza:
No fuuu chalani, že by v KTL po cepikovcoch vybuchla druhá bomba :rozlucka: a aj vy ste skončili po základnej časti? :scare: :sarcasm: Už ked sa arek a švolco prihlásili do draftu,kukal som na to ako puk :sok: myslel som si,asi to chceli rozbehnúť,ked už sme ten draft pripravili,prihlásili sa len naoko,aby sa začali aj další chalani zapisovať do neho, ale teraz to vyzerá,že ho nakoniec aj absolvujete v reále. :sok: Skúste ešte zabojovať,držím palce,aby ste to v tej druhej časti poriadne odpálili a vybojovali si účasť v play off. :wave: :box:
Dean píše:No fuuu chalani, že by v KTL po cepikovcoch vybuchla druhá bomba :rozlucka: a aj vy ste skončili po základnej časti? :scare: :sarcasm: Už ked sa arek a švolco prihlásili do draftu,kukal som na to ako puk :sok: myslel som si,asi to chceli rozbehnúť,ked už sme ten draft pripravili,prihlásili sa len naoko,aby sa začali aj další chalani zapisovať do neho, ale teraz to vyzerá,že ho nakoniec aj absolvujete v reále. :sok: Skúste ešte zabojovať,držím palce,aby ste to v tej druhej časti poriadne odpálili a vybojovali si účasť v play off. :wave: :box:
ak by to skoncilo tak, ako je to dnes, tak stale postupujeme :ciga: ale spiders su za nami len o bodik, nemozme im dovolit postupit vyssie :panika: najlepsie bude, ak postupime vyssie my sami. Teraz nas caka priamy suboj o 8. miesto so Sharks a potom spominani Spiders :box: Podme chalani, bojujeme :groupwave:
kurnik, nejde to a nejde to :sok:
Tim musi byt vo vaznej krize, ked v polke kola ja som najuzitocnejsim hracom zatial... :bitka3:

Tímové štatistiky

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

Blue Angels
arek - 4 - 26 b - 20.47%
norvic - 8 - 51 b - 40.16%
Skorpion - 2 - 12 b - 9.45%
schwolco - 7 - 40 b - 31.50%
V sobotu milion remiz a dnes ani jedna. Aby to... :x Timove statistiky takto sotva vylepsim :bitka3:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS