Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:thumbsup2: Moc pěkný výsledek Skorpion :taptap: :taptap:
jejda, tak dnes sme sa zase vyznamenali :x
no toto kolo sme uz raz vstali z mrtvych, tak verim, ze sa nam to znova a znova podari :wawe:
Dneska bylo v kabině dusno Obrázek výsledky nevalné .......
vyborny vykon dnes excelent :wawe:

toto je sialene kolo, kazdy bod ma trojnasobnu hodnotu...momentalne sme na peknom delenom 4. mieste, ale musime podavat dobre vykony, ak tam chceme zostat

hrrr do nich anjeli :box:
exelent vyborny vykon :good:
pani prepacte, ale v tomto kole mi to vobec nejde :hroza: :-(
nastastie vam to ide skvele a uz sme na delenom 3. mieste :wawe: dnes bude vela zapasov, mohli by sme uchmatnut co najviac bodov :yahoo:
Dnes rozhodující bitva :!: Hodně štěstí !! ANGELS !!
jaaj, neznasam tieto dni...vela zapasov, vela moznosti, vela nahod...moze sa to velmi posrat a uz sa z toho nevyhrabeme...nemam to rad :evil:
ale verim, ze pri nasej sucasnej forme to aspon jednemu z nas riadne vypali a dobre to dopadne....
takze hrrr do nich anjeli :cinka:
Tak co Skorpione přijedeš do Prahy na Boston ??? :smile03:
Je to potvrzené !! Tvůj oblíbený tým začíná příští sezonu v Praze.

!!! GO GO BLUE ANGELS !!!
Ak sa mi podari zohnat listky, tak urcite! Bude to parada!
ked som videl tie remizy dnes, tak som mal blby pocit, ale arek ich zjavne citil v kostiach :wawe: ...paradny vykon a k tomu este excelent sa pekne pridal a razom sme spat v boji o prve miesto v konferencii

tak hrrr do nich anjeli :clap: :clap: :clap:
arek řádil

:clap: :clap: jeho výkon byl famozní což ocenili i jeho příznivci..... byli nadšeni :yahoo: :yahoo: :D


Obrázek

:taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap:
Vyborne arek :good:
Tentoraz norvic vyborne potiahol :clap: . Uvidime kto zajtra :)
Dneska nás norvic podržel :clap: :clap: :good:
!!!!!!!!!!! Super výkon !!!!!!!!!!!

GO !!! GO !!! BLUE ANGELS
:clap: :clap: :clap: arek a Skorpion, nase hviezdy :clap: :clap: :clap:
chalani, este dve kola, treba vydrzat :cinka:

hrrr do nich anjeli
tak sa nam zadarilo a dostali sme sa na 1.miesto :super: este vsak netreba oslavovat, dnes aj zajtra sa hra vela zapasov, to budu rozhodujuce dni. Ucast v playoff nam po 4.krat za sebou neujde :yes:

DO TOHO ANJELI :wawe:
:good: Skvěle jste zatipovali :good:
Dnes další důležitá řežba 6.kola ! Bojujeme na maximum !!

GO !!! GO !!! BLUE ANGELS
excelent super vykon :good: :clap: udrzali sme sa na prvom mieste, dnes to musime vydrzat :wawe:
ja musim zacat viac trenovat :bitka3:
skorpi gratulujem k vyberu do reprezentacie zapadneho slovenska :clap: :cool: :wawe:
norvic píše:zatial vsetko podla planu chlapi :lol:
vsetci uz maju naskok, ako sme chceli a teraz ich zacneme dobiehat, aby sme sa nenudili ku koncu
Skorpion píše:Presne tak. Nie je umenie vyhrat ked od zaciatku vedies :D
:lol: nemam slov, vyslo nam to :clap: :clap: :clap:

uz druhe kolo sme takto vstali z mrtvych zo zaciatku kola....tomuto by sme sa mali vyhybat v PO, lebo to PO kolo je ovela kratsie a nahodou by sme nemali cas to otocit :scare:

teraz chvilka oddych...Skorpion ty sa drz v tipovani ZOH :box: a potom sa tu stretneme pripraveny na boje PO :box:
Jsme v play off !!! :yahoo: :yahoo: :wawe: :yahoo: :yahoo:

Strhující finiš nám zajistil jasný postup do vyřazovacích bojů letošní sezony.

Díky spoluhráči :yes: jste fakt nejlepší :good:
Vdaka pani! Budem sa snazit co najlepsie reprezentovat Blue Angels :fan: a dufam, ze vyhrame :wawe: . Potom nas caka tazke play-off a verim, ze s takouto zostavou sa dostaneme daleko :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
Skorpion píše:Po tom katastrofalnom zaciatku to dopadlo vynikajuco :groupwave: . 9-5-4-3-2, taka je nasa bilancia umiestnenia za 5 kol. Po tej 2-ke by mala nasledovat 1-tka :)
:smile03:
super :clap: gratulujem aj k individualnym vykonom norvica a skorpiona :frajer2:

jedina skoda, ze sme sa nechali dobehnut MB a prisli sme tak o lepsie umiestnenie na drafte. Pred PO sa posilnime o 1 tipera, este vsak nebudem prezradzovat, kto by nim mohol byt :)
V playoff narazime na Ice Cats, ktori sa v poslednom kole dost vysvihli a mozu byt dost nebezpecni. Nas to vsak nezaskoci :!: :!: :!:

ANJELIII :wawe:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS