Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

to by som vam neradil lebo mafia je uz so vsetkym oboznamena :D
janik píše:to podla mna nieje taka tragedia arek, ostatny clenovia timu na tom mozu zalozit timovu taktiku... tipovat opacne ako ty :lol: :lol:
asi od zajtra to zacnem ja praktizovat, presne naopak tipovat ako arek, hadam trafim daco :yahoo:
nejak to tu umrelo, uz to pomaly vypada ako v topicu steelers :shock: :lol:

no BA si pripisalo dalsi bod do kolonky umelcov :lol2: .... ale bolo to len v prospech timu, vysledky boli tesne :oops:

inac, bodovo v poslednych dnoch slapeme celkom dobre....je to len otazka casu, kedy sa posunieme vyssie, tie odstupy nie su vobec velke...len tak dalej :thumbsup: ....hrrr do nich anjeli :clap:
stale sa drzime na predposlednom mieste, ale bodujeme celkom slusne. A treba uznat ze sme len v tesnom zavese od timov, ktore su pred nami
vylihovanie na plazi v Acapulcu sa uz skoncilo a zaciname zase tvrdo tipovat :twisted: . Ideme horeeeeee GO BLUE ANGELS GO
ked naplno, kolko nul rano ocakavat? :D
tak nejak nam to nevyslo :doh: . Ale predviedli sme vyrovnany timovy vykon :D
vyrovnane na chuja :eek2: ....do kelu :sad2:
pekny vykon dnes.....arek sa nam predviedol a j0man sa nam zobudza.... :clap: :clap: :clap:
skoda, ze moja forma sa splachla na zachode :?

trosku sme sa vsak rehabilitovali za vcerajsi pobabrany vykon.....a v tabulke sme uz tam, kde sa mame dobre...tesne za FB :lol2: , odtial sa nam dobre utoci :lol: :lol: :lol:
paráda areku :clap:
norvic píše:pekny vykon dnes.....arek sa nam predviedol a j0man sa nam zobudza.... :clap: :clap: :clap:
skoda, ze moja forma sa splachla na zachode :?

trosku sme sa vsak rehabilitovali za vcerajsi pobabrany vykon.....a v tabulke sme uz tam, kde sa mame dobre...tesne za FB :lol2: , odtial sa nam dobre utoci :lol: :lol: :lol:
no neviem, dnes FB ziskali 118 bodov, takze by mali byt suverenne na cele :lol: :lol: :lol:
ONY, TEN CO VYHODNOCUJE, NADRZIAVA FIRE BIRDOM :!: :!: :!: :bitka3: :bitka:

takze dnes sme boli najlepsi, v tomto trende treba pokracovat, lebo chcem, aby sme stupali hore :cinka:
norvic, ty umelec, ty ma nechces nechat vyhrat? :lol3: :lol3: :lol3:
Joe to som presne vedel, ze ked sem pridem tak uz tu bude nejaky prispevok od teba ohladom norvicovej nuly :D :D :D
Radsej trenuj, aby si J0manovu cenu ziskal ty. :lol3:

Doktor ani neprispieva, operuje este? :lol:
nestastie v hre, stastie v laske :frajer2: ....ci opacne? :hanba:

no budem musiet so sebou daco spravit, lebo sa necham vymenit este pred deadline :bitka:

jedine co ma tesi, ze aspon ostatni chytaju dych....asi to je sudene mat vzdy jedneho umelca v BA :lol2:
juj skuska dnes spravena ale este vela roboty predomnou, nemam casu ani kedy :lol2:
tipujem ale prispievat zmysluplne nejak uz nestiham, je to tempo ako v NHL :)
zatim zdar a vela zdaru ANGELS
doktor gratulujem k tej uspesnej skuske. :)
Takze dnes to potiahol norvic s doktorom skvele. 7+7 :good: . Dostali sme sa na 6.miesto, ale teraz nas caka este tazsia uloha a to je predbehnut chacharov, cats a birds. Je to len par bodikov, ale najblizsie nas caka jednozapasova noc, takze treba zvolit spravnu taktiku, lebo kazdy bodik je dolezity.
A norvicovi samozrejme drzime palce v ALL STARS GAME :clap: :groupwave:
arek píše:
Joe S. píše:tiez si myslim, len ocakavam, kedy tvoj tim predvedie este lepsi
ty vole tak lepsie od hentoho mozu byt uz len styri nuly :lol:
arek vsak toto, dufam, ze sa toho od vas dockam :frajer2:
škoda, že sa dnes netipovalo normálne, mal by som 16 bodov :?
každopádne gratulujem západu a norvicovi k vzornej reprezentácii :)
diky, diky chalani, snazil som sa nezaumelcit :D ....j0man, bol by som to vedel, tak ta pustim za seba :)
norvic píše:
arek píše:MTL - NYR 1

norvic vies co mas dat, aby sme nahodou nemali vsetci styria nulu :lol:
a ty nechces byt umelcom? :lol:

MTL-NYR 2
vidis, nakoniec som ti pomohol :) A bol som umelcom :thumbsdown: . Ale to nevadi, pri vykone Best Bibbers sa to zatienilo :D
timova taktika nadovsetko :cool:

ale tak za dnes sa prilis neda hovorit o umeleckom vykone...bolo to bud alebo....taka 0 z 10 zapasov sa ceni viac :lol: :lol:
dnes ked som videl tolko nul :? , tak som sa bal pozriet na riadok s modrymi pismenkami....ale nasu cest zachranili arek s j0manom :cool:
edmonton ma nesklamal :cool: . Ale dnes to teda niektore timy riadne rozbalili, videt ze boj o titul umelca beru vazne :lol:
arek píše:edmonton ma nesklamal :cool: . Ale dnes to teda niektore timy riadne rozbalili, videt ze boj o titul umelca beru vazne :lol:
jj, stacila im inspiracia v podobe tabulky :lol2:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS