Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:rofl: umelci
:D
Sak len sa smejte my vam ukazeme v PO do ktoreho sa hadam dostaneme :oops: :D
tam sa dostaneme, preto si mozme dovolit taketo oddychovky.. :oslava:

inak, takto zaumelcit je svojim sposobom narocne, vsak nech skusi zajtra nejaky tim toto zopakovat a hned uvidia, ze sa to len tak neda :D
:hroza: :hroza: :hroza:


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

incredible, unbelievable, proste nemam slov :lol3: :lol3: :lol3:
No obcas sa nam stava, ze mame slabsie dni. Ale fakt to je vynimocne :D

1.
norvic píše:
arek píše:... dnes to musime zahrat takticky, a potom uz naplno zautocime :clap:
tak nasa slavna taktika na dnesok
norvic píše:2
2
1
Skorpion píše:2
2
1
arek píše:2
2
1
Steven píše:2
2
1
:hroza:

:skodoradostny: :pivo_uslo: :skodoradostny2:
2.
kajo píše:
Ohlund píše:Obrázek
....... BLUE ANGELS ....... ... 0 ..
......... arek ............ ... 0 ..
......... norvic .......... ... 0 ..
......... Skorpion ........ ... 0 ..
......... Steven .......... ... n ..
8 zapasov... :rofl: :rofl: :rofl:
aspon sme na titulkach novin, a v playoff aj tak vsetkych vyklepeme :cinka:
dnes to vyzera na dalsi shotout, zatial z dvoch zapasov ani jedna trefa :hroza:
Včera prepadák a dnes najlepší vykon dna, to je vyrovnanosť výkonov :thumbsup: .
tak co vravia nasi neprajnici dnes? :fucker: Porazili sme prvy tim tabulky a to najlepsim vykonom kola :wave: Podme anjeli :clap:
arek píše:tak co vravia nasi neprajnici dnes? :fucker: Porazili sme prvy tim tabulky a to najlepsim vykonom kola :wave: Podme anjeli :clap:

grats .... :taptap: dnes jste nám to pěkně natřeli ...... :oops:
Baffy píše:grats .... :taptap: dnes jste nám to pěkně natřeli ...... :oops:
vdaka baffy, aj vy ste podali pekny timovy vykon, dnes to zial nestacilo. Ale v tabulke sa drzite velmi dobre :thumbsup: V tejto sezone sa uz nestretneme, iba ak v playoff (zeby modre konferencne finale? :cinka: )
chalani super vykon :wave: ...ja som zase len otvaral dvierka na lavicke :x
norvic píše:chalani super vykon :wave: ...ja som zase len otvaral dvierka na lavicke :x
sak aj to musi niekto robit. GM nema peniaze na platenie vselijakych asistentov a pomocnikov :beee:
inak nam to velmi v tomto kole nejde, musime sa vzchopit. Podme anjeli :povzbudzovanie:
Zacinate sa uz bat? Zatial to vyzera, ze do PO sa predsa len dostaneme a viete co to pre vas znamena? Ak nas dostanete, tak sa zase nedostanete daleko :-P .
uz sa na vas tesime :box:
steven, preco si zas nenatipoval.. :-(

chlapi dnes su tri zapasy uz 18.30, tak nezabudnut. Hrame proti FB, takze uz teraz si mozeme pripocitat vyhru.
jaj, skoda, ze steven nenatipoval, hociake dva body by nam vyhrali zapas :scare:

dnes FB, len aby to nebola remiza :rofl:
vidim, ze sa koncentrujete na play-off :D steven, mas dnes narodky? Ak hej tak vsetko najlepsie :clap: takze dnes budeme s KH asi tazkopadny :oslava:
chlapi tipujte pravidelne, lebo v playoff na to doplatime velmi rychlo :bitka3:

dnes suboj Red Devils - Blue Angels, a.k.a. suboj adminov :cool: cepi :eat: arek
do toho anjeli :wave:
norvic dva dni za sebou nenatipoval :( :sad2:
nastastie sa nam zadarilo celkom slusne aj bez neho :frajer: a zmenil sa nam potencialny protivnik na play-off, uz to nie su EI, ale Spiders :32:
dnes nas cakaju ixovci :hit:
ano mal som narodeniny, tak ti dakujem za blahozelanie :thumbsup: :wave:
arek píše:norvic dva dni za sebou nenatipoval :( :sad2:
nastastie sa nam zadarilo celkom slusne aj bez neho :frajer: a zmenil sa nam potencialny protivnik na play-off, uz to nie su EI, ale Spiders :32:
dnes nas cakaju ixovci :hit:
v stredu som zabudol, a vcera :bitka3: ...som blbec, lebo som natipoval na dnes namiesto vcerajska :hroza:
ospravedlnujem sa, na PO si nastavim denne budik, aby som natipoval :D
posledne kolo sme uspesne dokorculovali :)
takze pani je to tu :clap: playoff v plnej krase a hned na zaciatok nas cakaju pavuci. Dufam, ze nikto z vas netrpi arachnofobiou :giggle: s pavucikmi sme sa v playoff, este nikdy nestretli, takze by sa patrilo premieru zakoncit vitazstvom :)
v zakladnej casti sme s nimi odohrali 3 zapasy, v 2 sme triumfovali. Vsetky ale boli tesne, takze sa crta tazka seria :)
BA-SP 12:10
SP-BA 12:14
BA-SP 14:16

tipuje sa tradicne, vo fore playoff mame svoju vlastnu temu, takze tam tipujte. A nezabudnite, pravidelne!!! :)

:wave: :!: :!: :!: GO ANGELS GO :!: :!: :!: :wave:
Tak nám to dnes začína, do kolotoča sa vraciam aj ja a tipovať už budem pravidelne po jednom dni a nie dopredu, určite to tak bude lepšie celý tím. Takže ide sa nato!!! :wave: :wave: :wave:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS