Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

parada, uz v piatom dni som dokazal vychytat nulu :scare:
ze ti to ale trvalo :!: :lol2:
dnes sme podali vysoko profesionalny defenzivny vykon :cinka:
skorpi pozeram, ze si uz dospel k jednotkovej strategii :giggle:
uz viem, preco mame take hore-dole vysledky. Zabudali sme sa povzdbudzovat :!:

Do toho anjeli :!: :!: :!:
ako vidim nase dnesne tipy, nazval by som to "zufale volanie o pomoc" :D
švolco píše:ako vidim nase dnesne tipy, nazval by som to "zufale volanie o pomoc" :D
my si to mozme dovolit :frajer2:
tak arek sa s tym moc ne*ral :D Ale vynimku musel spravit, proste fanda, inak sa neda :)
Skorpion píše:tak arek sa s tym moc ne*ral :D Ale vynimku musel spravit, proste fanda, inak sa neda :)
naco som tu vynimku robil :slap:
no ale to je jedno, aj tak by to bolo malo bodov. Uz asi tuto taktiku skusat nebudem :-(
norvic nestihol prvy zapas :dup:
ospravedlnujem sa trenerovi, ale bol som na spionazi u Ice Cats a Falcons. :jn:
podrobnosti poviem na dnesnom treningu :frajer2:
norvic píše:ospravedlnujem sa trenerovi, ale bol som na spionazi u Ice Cats a Falcons. :jn:
podrobnosti poviem na dnesnom treningu :frajer2:
tesim sa :petrik:
drbnute nahody dnes :slap:
v topicu Knights sa rytieri chvalili ich vyzbrojou...nejake meciky :hehe: tak sem dam toto, aby bolo vsetkym jasne, kto su modri anjeli a kto je medzi timami najvacsi :king:
Obrázek
rozstrielame vsetkych na cimpr campr :flyer:
parada, uz sme na delenom 4. mieste s kolibrikmi. Dostat sa do TOP3 ale bude velmi tazke, maju vacsi bodovy odstup a uz mame iba tri dni. Aj ked ktovie, motyka moze vystrelit este aj v posledny hraci den, ked sa hra veeela zapasov.
Ja som vypadol z TOP30, nemal som si davat tie cepiho polske klobasy, neurobili mi dobre :grc: :plac:
arek, nic si z toho nerob :smutok: Ja som zasa vypadol z Top 65. Zivot skratka nie je spravodlivy.
je mi to luto chalani.. :( .. nechapem preco sa zle veci stavaju dobrym ludom..
skorpi, sme spat v hre :ciga:
no chlapi, pred poslednym dnom mame celkom slusnu vychodiskovu poziciu. Ale treba s rozumom posledny den natipovat (vsak schwolco :D ), lebo za nami je to brutalne tesne a kludne este mozme skoncit aj 8. :scare: :scare: :scare:
pozeram, ze schwolco zvolil podobnu taktiku ako ja, akurat to dotiahol az do konca :D
norvic, ty stary lisiak si si setril formu na zaver kola :v:
sorry chalani, boli sme v pozicii ked sme dobiehali.. idem sa nad tym zamysliet.. :D
švolco píše:sorry chalani, boli sme v pozicii ked sme dobiehali.. idem sa nad tym zamysliet.. :D
nech ta Boh chrani zamyslat sa nad tym! Najlepsie vykony padaju pri intuitivnom tipovani! Musis sa rozhodovat podla toho, co ti povie zaludok. Aj ked si den predtym chlastal :D
uz som to prehodil, ale znova som sa nejak nezamyslal.. :lol2:
:wave: parada schwolco :wave:
esteze si zmenil tie "zarucene" tipy :D
A pridavam timove statistiky za prve kolo. Bolo to vcelku vyrovnane, kazdy prispel zhruba tym istym poctom bodov.
Udrzat aj v dalsich kolach minimalne tento standard a v PO by sme chybat nemali. :jupi:

Tímové štatistiky - 1.kolo

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent z tímových bodov získal daný hráč

Blue Angels
arek - 9 - 73 b - 29.20%
norvic - 9 - 74 b - 29.60%
schwolco - 9 - 77 b - 30.80%
Skorpion - 7 - 44 b - 17.60%
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG