Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Gratz :klobuk: solidny vykon. Ale keby sa Nightwolf nebol na rozkorculovani zranil… :hmm:
petrik píše:...keby sa Nightwolf nebol na rozkorculovani zranil:hmm:
k nam sa dostala informacia ze mal hnacku :nono2:
mozno bezal na zachod a potkol sa.
kua, snad nas hinault nenecha dnes v stichu :nervozny:
nechal :thumbsdown:
:-( :bitka3:
s kým hráte finále? ...oh wait :sarcasm:
Hinault perie ponozky celu sezonu! :a_von: Ak ked bude pravidelne tipovat, dame mu za odmenu aj pracku a praci prasok
chytili sme riadne tazku konferenciu :nervozny: :scare:
no a koho je to chyba? :mf:
No nazdar anjeli, :klobuk:
Vidim, ze tituly sa vam nadalej uspesne vyhybaju. :) Dufam vsak, ze si Hinault rychlo zvykne, a bude uzitocnejsi pre tim ako som bol ja (co sa da dosiahnut pri minimalnej snahe :-D)
U mna sa to vyvinulo tak, ze by som nemal plnohodnotne cas na tipovanie a najme na timovu komunikaciu (a samozrejme na pravidelne statistiky :frajer2: ). Urcite do ineho timu by som neodisiel. :wave:
Takze drzte sa v novej sezone, budem vas sledovat kazdy zapas z cestnej loze, ktoru mi arek vybavil. :jn: Naklady na vybudovanie boli obrovske, takze asi vam nevyjde na odmeny, sorry. :jn: Ale tak to su vyhody starsich...

Takze zlom vaz a hlavne nezabudnite:

hrrr do nich anjeli!!! :box:
arek to co si vyzreboval? :lol2:
umelci :hehe:

no podme, podme anjeli, to vas ja mam burcovat ako vas nehrajuci kondicny trener? :bitka3:
svolco sa na to vysral rovno :-D Norvic, chyba nam take braniace kridlo ako si bol ty. Teraz sa vsetci drzime vzadu, pretoze tam nie je nikto, kto by zatiahol rucnu brzdu
Svolco IMHO vcera chlastal jak protrhlej, pac jestli jsem si dobre vsiml, mel narozky tak jako ja..
jj svolco to prehnal s oslavou, tak som prepil burcaku, ze sa ani nedostavil na zapas :hroza:
To je teda pristup :hroza: ved sme profesionali :!:

Kazdopadne ine som chcel: :hehe:
chalani ale obcas sa aj pozerajte, co maju natipovane ostatni. Tam mate traja to iste :hroza:
zonova obrana

tak ja som to zmenil, ale ak to arek nevyjde, tak potom bude :bitka3:
sry skorpi :-D ale timovo :good: nastava obrat :king:
:hroza: mat takeho GM, ktory ma nuti tipovat zle.... :-D Tak aspon timovo sme potiahli :)
sorry chalani, momentalne to vobec nestiham.. som rad ak natipujem :bitka3: musim to nako poriesit
No jasne, jak panacek trefi plnou, je vyhodnoceni v pul 8 :doh:
arek good job :good:
AndyF píše:No jasne, jak panacek trefi plnou, je vyhodnoceni v pul 8 :doh:
jaky som ti ja panacek ty dedek pupkaty?
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG