Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:clap:
:box: troska sme si oddychli a mozme zacat vyradovat vsetkych favoritov :frajer2:
sharks su celkom prijatelny super, co poviete? :)
nemas jedno kto ta vyradi? :D
arek píše:sharks su celkom prijatelny super, co poviete? :)
ale v pripadnom druhom kole dudovci :dudo:
petrik píše:
arek píše:sharks su celkom prijatelny super, co poviete? :)
ale v pripadnom druhom kole dudovci :dudo:
statistika z poslednych sezon je jednoznacna. Vitazi ZC sa po druhom kole balia na :golf:
a vies ze pravdepodobnost ze raz sa to zmeni je dost velka a kazdou sezonou narasta :D
janik píše:a vies ze pravdepodobnost ze raz sa to zmeni je dost velka a kazdou sezonou narasta :D
A vis, ze ne?
Ta pravdepodobnost je porad stejne velka :noway:
:offtopic:
Andy, nie nieje ked raz budem opakovat jednu a tu istu vec stale dookola tak raz sa ten vysledok proste otoci, jasne ze teraz maju sance 50:50 z pohladu tohto zapasu ale z celkoveho pohladu raz vitaz po zakladnej casti urcite postupi dalej a moze ale aj nemusi to byt v tomto zapase :)

:backtotopic:
inak norvic gratulujem k peknemu 4. miestu :good: si sa vysvihol hore aj v celkovej tabulke a sme tam pekne pokope...GM je samozrejme posledny :respekt:

kto si v serii so Sharks vezme na starosti NightWolfa? :nervozny:
Som rád,že ste ten postup vybojovali,držal som vám palce, aby ste to zvládli,nech sa darí v play off chalani. :)
tak a do PO sme s prehladom postupili a teraz mozme zacat poriadne tipovat :wave:

Dik arek, bolo mi smutno samemu na konci, tak som optimalizoval svoje tipy tak, aby som sa dostal ku vam v konecnej tabulke. :lol2:
sharks maju len 2 tiperov nad nami v individualke(dalsi su daleko vzadu), dudovci dokonca len dejfa :box:
urcite na nich mame :good:
Este pridavam timove statistiky za posledne, 6. kolo. Najma pre motivaciu Skorpiho, aby nasiel svoju stratenu formu. :cinka:


legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

Blue Angels
arek - 9 - 62 b - 23.40%
norvic - 14 - 104 b - 39.25%
Skorpion - 6 - 43 b - 16.23%
schwolco - 11 - 76 b - 28.68%
no to posledne kolo som prekaucoval. Zo zaciatku ma stvalo, ze padali same remizy, ktore ma oberali o body a tak som ich zacal davat. A remizy prestali :hahano: . Uz ziadne experimenty :stop2: , vratim sa k svojej starej dobrej strategii
Vitaj Coli u nas v time :good: Verim ze budes skvelou posilou, arek do teba vklada velke nadeje :cool:

banner ako dava petrik asi cakat nemozes, ja tu tipujem uz rok a ziadny mi arek nespravil, ale ide to aj bez toho :D

inak nezabudnite natipovat, uz zajtra O SIEDMEJ zaciname!!! nie ze to dodrbeme hned prvy den :D
Vitaj Coli. :clap:
Pohodka svolco, vlani sme PO zacali vypraskom so Spiders a kam sme sa napokon az dostali. :D
Takze od zajtra
hrrr do nich anjeli :box:
vitaj coli :good: zaradil som ta do utocnej lajny s norvicom a svolcom tak ma nesklam :)

chalani, nasa taktika: poprosim ziadne velke reci do medii, podme do suboja so Sharks skromne :)

do toho anjeli :wave:

a bannery su nepodstatne :oops:
arek píše:...
chalani, nasa taktika: poprosim ziadne velke reci do medii, podme do suboja so Sharks skromne :)
...
arek píše:a najvacsie stastie v tomto drafte ma COLI, pretoze si ho vybral najsamlepsi tim Blue Angels a najsamlepsi GM arek.
:lol: :giggle: :rofl:
norbi nemal by si takto verejne upozornovat svojho GM na taketo zasadne rozpory :lol2:
:D :D
vtedy som este nebol rozhodnuty, aku taktiku zvolim :hmm:
prosim vas chalani, pozerajte sa aj trocha ako maju natipovane ostatni.. kvoli colimu zas musim menit tipy aby sme nemali komplet rovnake.. raz zabudnem skontrolovat na vecer a zbytocne na to mozme doplatit :nono:
chalani, poslal som vam spravu na KTL webe, precitajte si :!:
kolegovci uz od vcera som odcestovany,vraciam sa az pondelok,tak aspon cez mobil pisem.. drzte sa, mam natipovane, tak hadam to otocime kym sa vratim
Nazdar Anjeli :frajer2: Tak čo tiež ste niekde zaspali ako my, že obaja sme na tom v PO rovnako? Chlapi ešte aj vy zabojujte aj my, ešte nič nie je stratené a ešte stále sa dá postarať o rozruch a prekvapenie. Dúfam, že aspoň jednému z náš sa podarí postúpiť do finále a keď už nie to tak to ešte natiahnuť, lebo sa mi zdá, že ani Vám v PO sa moc nedarilo po min. sezóny ak sa nemýlim či? Tak sa držte :frajer2: :povzbudzovanie:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO