Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Veril som, ze aspon polovicu trafim a nic :( Uz budem tipovat "normalne".
Skorpion píše:Veril som, ze aspon polovicu trafim a nic :( Uz budem tipovat "normalne".
Ja som myslel, že napíšeš ,že oddnes začínaš hrat-tipovať. :D Že sa to kanterovo heslo ujalo. :) No držím palce, ať sa vám podarí sériu minimálne zdramatizovať, ak nie rovno otočiť. :oslava:
Tak ĎAKUJEM vám za peknú sériu,mali sme formu,veď ak si dobre pametám tak sme 3 víťazstvá získali s najväčším počtom bodov v daný deň.
no presne tak, bolo to proti vam tazke :( ale na druhej strane, nase vykony neboli vobec dobre, aj keby sme dostali Spiders tak by sme vypadli :thumbsdown:
Takze sezona pre nas skoncila, dakujem vsetkym ktori v tejto sezone tipovali za Blue Angels :good: :yes: . Vidime sa o polroka, ale uz v inej zostave :frajer2:
Kajo vela stastia v HK, skoda ze nam to PO nevyslo, ale aj tak sme si radi s tebou zatipovali :)

A ako skorpion pisal - ideme si uzivat zasluzene dovolenky ObrázekObrázek
tak arek nakoniec to moc nevyšlo, ako sme dúfali. :( Tipéri MB lepšie načasovali formu na play off a vyradili vás.Nič to ide sa dalej. :wink: Držím vášmu tímu palce, aby sa vám darilo v budúcich sezonach KTL a snád sa ti podarí dotiahnuť do úspešného konca , návrat špičkového tipéra a dobrého chalana, ktorého návrat bude velkým plusom pre tvôj tím i celú KTL. :good:
Skoda, ze to dopadlo ako to dopadlo. Bol som presvedceny, ze minimalne na titul mame :)

Rekapitulacia vykonov:

BA 3 - 0 MB

arek - 3
j0man - 0 (n)
kajo - 0
Skorpion - 0

BA 25 - 33 MB

arek - 11
j0man - 8
kajo - 14
Skorpion - 8

BA 27 - 29 MB

arek - 6
j0man - 6
kajo - 6
Skorpion - 21

BA 10 - 16 MB

arek - 4
j0man - 6
kajo - 4
Skorpion - 0

BA 24 - 30 MB

arek - 8
j0man - 14
kajo - 10
Skorpion - 10

Ako vidno, kazdy bol aspon raz najlepsi. J0man dokonca dvakrat. Cize potencial bol, ale sme ho nevyuzili. Tri z 5 vysledkov boli jednoznacne prehry, co nie je potesujuce. Pravdupovedic, pride mi az neskutocne, ako mohli MB ziskat tolko bodov. Respekt!
No takze sme dosli.Treba sportovo uznat,ze super bol lepsi :thumbsup: ale v dalsich bojoch im nefandim.Teraz dufam,ze KTL vyhraju IC,wild a jeho macacia mafia na cele s medikom by si to zasluzili.

Vdaka arek za sancu tipovat v tvojom time a aj v PO,skoda,ze som nepomohol k tomu postupu.Na tuto kratku epizodku v time BA budem spominat v dobrom :yes:
:wink: pokusime sa nesklamat kajo:) :) vidim ze mame podporu u tych ktory tu boli od zacatku a tak:)
tento druhy rocnikf akt dufam ze dotiahneme uz do vitazneho konca budeme sa snazit co najviac :)
rozhovor so mnou na stranke army men, trochu sme odkryli co sa chysta v novej sezone, takze citajte :smile03:

:arrow: http://armymen.webovka.eu/arek.html
Mna by skor zaujimalo, ako sa vola ta "dedina blizko ZM"

edit: odpisem na SS, arek. :wink:
super, skorpion bude pokracovat u nas aj v buducej sezone :clap: :clap: :clap:

:arrow: http://ktl.hokejforum.com/index.php?opt ... 0&Itemid=1
Dohoda sa zrodila vcera velmi rychlo a v podstate nebolo co riesit. :serus: Za BA sa tipovalo super, dufam, ze arek zozenie solidne posily do muzstva, nech utocime na tie najvyssie priecky :good:
dami a pani, predstavujem vam nasho noveho hraca :frajer2:

Stava sa nim EXCELENT, dvojnasobny sampion KTL :clap:

:plus: clanok:
:arrow: http://ktl.hokejforum.com/index.php?opt ... 0&Itemid=1

tak excelent vitaj v time, dufam, ze sa nam bude spolu darit :good:
:shock: :shock: :shock: to ako vazne, tak to je ine prekvapko :-O
Skvely podpis :good:
Diky za přivítání :good: jsem rád,že jsem se GM týmu arekem dohodl bezvadně a včas.Za pár dní by mohla být sestava týmu uzavřena a proto jsem neváhal ani chvilku.Tým BLUE ANGELS je v KTL od samého začátku.Je to prestižní tým.Oceňuji,že mohu být nyní jeho členem. :yahoo: Věřím,že se nám v nové sezoně bude dařit určitě proto udělám maximum !!!
zdravim Vas anjeli :frajer2:

chcem vam oznamit, ze zostavu mame uz kompletu. Poslednym tiperom timu sa stal navratilec NORVIC :clap: :clap: :clap:
Do timu sa vracia po rocnej anabaze vo svedsku :D

Takze vitaj norvic a vela stastia :yes:

:plus: clanok
:arrow: http://ktl.hokejforum.com/index.php/nov ... cia-do-ktl

a este mam na kazdeho z vas otazku, ze ci budete tipovat aj turnaj Elite Trophy? Zacina 15.septembra.
Vítej zpět NORVIC :cool:
Starý válečník v KTL je opora jak hrom !! Síla našeho andělského týmu určitě výrazně stoupla!!Věřím Novic,že tě sezona u Vikingů pořádně zocelila a využiješ zkušenosti které jsi získal. :good:

Co se týká Elite Trophy jsem připraven !!

:rocker: :box: !!! Let's go Blue Angels !!! :box: :rocker:
Vyborne, uz sme komplet! :clap:

Na Elit Trophy som pripraveny! :box:
norvic sem akosi este nezavital, asi mu budem o ET napisat na icq. Dufam, ze sa prida.

Nas rozpis zapasov na ET:
15.9. Blue Angels - Blue Flyers
16.9. Army Men - Blue Angels
17.9. Blue Angels - Golden Knights
18.9. Fire Birds - Blue Angels
19.9. Mighty Bulls - Blue Angels
20.9. Blue Angels - Hockey Kent
21.9. Spiders - Blue Angels
23.9. zapas o umisetnenie

cize celkom nas caka 8 zapasov. Priprava na sezonu ako stvorena :yahoo:

viac info o ET:
:arrow: Onedlho štartuje turnaj Elite Trophy
arek píše: 17.9. Blue Angels - Golden Knights
Na tento zápas sa špeciálne pripravíme :frajer2:, aby sme vás porazili :cinka:.
hejsan anjeli!

Svedi vas pozdravuju. :)) Tak sa tesim jak male decko, ze vas tu znova vidim. Diky exo za privitanie, bude mi ctou s tebou tipovat. Skorpion aj o tebe som pocul same dobre veci, takze hor sa do nich anjeli!!!

Sorry arek, este som trosku :oslava: , ale uz si pomaly navyknem naspat. :box: A som pripraveny tipovat za tim uz od 15. sept . ;)
vitaj spat norvic :thumbsup:
modri anjeli su historicky prvym timom, ktory ziskal licenciu :D ved sa aj patri ako najstarsi tim :good:
tak super :good: :good: :good: licencia je nasa, uz nam chyba len podpis exa, ktory vybavime buduci tyzden. A potom hor sa na Elite Trophy :box:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS