Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ajaj co hovori lekarska sprava o arekovom zraneni?
Schwolco píše:ajaj co hovori lekarska sprava o arekovom zraneni?
tlačová agentúra Ončekáča © neposkytla bližšie informácie.
mohol by pauzovat taky tyzden :roll:
arek píše:nevadi, dnes nam to nevyslo, to znamena ze najblizsie nam to vyjde :cool:
maro, ten tvrdy hit ti nezabudnem a nabuduce vratim. Bol necisty :beee:

MB mali stastie :fucker:
no to tak prislo v zapale hry.. :D ..bol sice trosku na koleno ale nebolo piskane :) :)
som pocul ze BA dorucili staznost proti marovi na vedenie ktl a disciplinarka, bude tento zakrok este skumat :shock:
hmmm ze by ho to kolenko este stale bolelo? :lol2:

podarilo sa mi zistit ze arek vcera trosku oslavoval dnesne narodky a kolienka mal uz pred zapasom trosku podlomene ...

inak marecku happy birthday :D
narodky ma zajtra, ale oslavuje dnes :D a podlomene kolienka veru budu, tomu verim :D aale vcera to jeho kolienko si zlikvidoval ty... vraj nemas rad svojich menovcov :shock:
skoda ze dnes mame volny den....citim ze poriadne zabodujem :frajer2:

ale zajtra hrame tazky zapas proti FB, takze aspon mame dlhsi cas na pripravu :twisted:
ou ou zapas s ohnivymi vtakmi je nas :clap: :oslava: parada chlapi. Dnes nas caka zapas, pri ktorom si spomenieme na svoje detske casy :D , ninja korytnacky forever :frajer2:
zijete?
ja hej...ty? :biglol: :biglol:
dnes to bude peklo :twisted:
dufam ze open nenatipuje :biglol:
jomaaaan dnes to bolo skvele :cool: :cool: :cool: aj dado, ja som bol poslabsi, ale aj tak som si zvacsil naskok na cele tabulky :D . Sme silni aj vo troch :frajer2:

badhed je v prahe a nenatipoval poriadne dopredu.
kua aj s jomanom :x
a zase prehra :(, so steelers A :eek2: . Dnes to musime proti BF uz napravit. Vela bodov sa ocakava od jomana, ktory je vo forme :box: . Pred zapasom nas tim mozno bude avizovat zmenu v zostave, snazim sa do timu ziskat nejakeho bitkara, kedze BF je banda tvrdych chlapov, ktory nam nic nedaruju :!: :!: neprijemny je hlavne Baffy :bitka3: takze povinnou vybavou na zapas bude leukoplast a ine obvazy :D
:!: :!: :!: BLUE ANGELS AVIZUJU ZMENU :!: :!: :!:

badheda v nasom time nahradi Soccio :clap: , najobavanejsi bitkar spomedzi vsetkych bitkarov :fight: , ktory vie vsak aj ziskavat vela kanadskych bodov :cool:

tak nech sa ti dari v meste anjelov :groupwave:
po prvom odohranom zapase vedieme nad BF 4:2 :clap:
skoda ze nam to ani tuto noc velmi nevyslo :| podme chlapi musime uz zabrat lebo v tabulke klesame :nervy:
čawte no tak tu ma máte :D ....nie som tu dlho ale viem posúdiť že aj tie najlepšie tými majú občas slabšie chvílky a snád sa nám to podarí stabilizoať a pokračovať v ničení ostatných tímov :yahoo:
taak vela zdaru :clap:
tak vitaj :biglol: a veľa šťastia
soccio, joman, obaja futbalisti si budete rozumiet :) inak j0man, co sa stalo s FF? :evil:
tato noc bude len taka zahrievacia...hrame proti killer hornets.
Ale aj tak sa posnazime vyhrat a dobre sa pripravit na zajtrajsi prestizny duel s Chorches :twisted:

HF_admin suboj:

cepi :bitka3: arek

Nas bitkar soccio uz masti paste :smile03: :fight:
Pocuj arek :D chcem sa spytať či ešte zije Vás obavany bitkar Andorwic Kelemarek :lol3: šak to bol najvacsi bitkar vsetkych cias pri zrode Ktlky, neraz aj nasich 10 ultras fanusikov zotrel jak malinu :cry:
Samozrejme jednym okom sledujem aj Vaše vykony a neušlo mi, ze po dlhych 2 rokoch stabilizacie v klube aj u Vás zacinate z novym zlozenim kedze Badhed je na protialkoholickom :lol:
Blue Angels držte sa v konferencii co najvyssie :good:
dakujeme derryl :) ...
no hej badhed dopadol tak isto ako doktor :lol:
a jasne ze Andorvic Kelemarek este zije, ale momentalne je uvazneny kvoli pocetnym a opakovanym vytrznostiam na zapasoch. Nabuduci mesiac by uz vsak mal byt z chladku vonku :clap: . A pocul som, ze vo vazeni na sebe makal a nabral dalsie kila takze bude este obavanejsi :box:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES