Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

norvic, velka pochvala za tvoj dnesny vykon :good: . Len skoda ze sme ta nedokazali doplnit aj my ostatni :oops:
úctyhodný výkon norvic :cool: ja s doktorom zatiaľ moc nešlapeme, ale snáď zapneme :? na štyri dni (19.-22.) som dal x-kovú taktiku, ale moc to zatiaľ nevychádza :roll: snáď sa rozbehnem do druhého kola, aj vlani som sa pomaly rozbiehal :)
norvic, doktor - dnes vas chvalim :thumbsup: . Obaja ste ziskali plny pocet bodov a vdaka tomu sme vyhrali dnesne kolo :cinka:
Dufam ze to tak pojde aj nadalej :clap:

Joman ak nebudes dnes bodovat, tak budes poslany na pomocne prace do gulagov :a_von:
no konecne svetly moment lebo inac som myslim uz
3x vychytal ciste konto :D

hŕŕŕ na nich angels :box:
arek píše:Joman ak nebudes dnes bodovat, tak budes poslany na pomocne prace do gulagov :a_von:
posledný týždeň som tuším vychytil štyri nuly :lol: :roll: x-kový pokus skončil neúspešne, skúsim svoju taktiku z minulosti
zbierate shut-outy :D
arek píše:Joman ak nebudes dnes bodovat, tak budes poslany na pomocne prace do gulagov :a_von:
j0man, uz zarezavas? :lol:

raz hore, raz dole....snad sa uz dnes dostaneme zase hore....treba sa udrzat na tychto prieckach az do konca kola... :roll:
takze potom ako sa j0man vratil z gulagov ziskal pre nas asi najcennejsie body za cele kolo :thumbsup:
O jediny bodik sme predstihli Firebirds a skoncili sme na 3. mieste....na buduce kolo sa musime zlepsit...jednoznacne :cinka:
heh, len škoda, že to neprišlo skôr :)
a tebe norvic gratulujem k peknému 11. miestu :thumbsup:
byvale zlozenie : andy,doktor,manazer,kelemantia :) MS2006 Nemecko
ban_andy.png
ban_andy.png (23.56 KiB) Zobrazeno 10251 x
ban_kele.png
ban_kele.png (24.3 KiB) Zobrazeno 10251 x
manazer.jpg
manazer.jpg (33 KiB) Zobrazeno 10248 x
hmmm to vtedy sme ziskali titul, nie? Sa mi zda ze som aj ja tipoval vtedy, ale nie od zaciatku :?
jj...to sme vtedy vyhrali :clap: ...a arek ma pravdu, tipoval aj on a dokonca aj ja..povodna startujuca zostava bola doktor, kelemantia, manazer...manazer vsak asi pravidelne netipoval, a tak sme sa k timu asi po 5. kolach pridali aj my s arekom....tot som zistil zo starych statistik :idea: .....sa pamatam, ze posledne zapasy som uz bol mimo a vyzeralo to tak, ze ich nenatipujemm, az sa mi napokon podarilo dopracovat k netu a zatipovat....ale to ze sme vyhrali celu ligu som sa dozvedel az po lete :lol2: :good:
doktor, dnes super vykon :taptap: ...a pridal sa este arek, konecne sme zabrali v tomto kole.....len mne uplne odisla forma, kurna sa musim prebrat :bitka:

a kelemantia sa vratil k tipovaniu :good: ....a v akom velkom style :groupwave: ....vitaj spat kele!!!
hou hou
to je pekne ja mu tiez fandim ale to neznamena este istu spolupracu s vami..
je tu dost aj bohatsich lubov ktori si nanho robia zalusk :D
marek jasne ze to neznamena ich spolpracu a ja aj viem s kym tu spolupracu nadviaze 8) :D
janik-ty vies o niecom o com ja nie? :D noze mi to posuskaj :lol: :lol: :lol:

Inak je pravda ze si zhanam nejake angazman a marek85-to ze v podpise mam Blue Angels, este neznamena, ze sa automaticky vraciam k nim. Neviem kde zakotvim.... 8)

btw...ponuky sa mi hrnu, takze mojmu agentovi som ich posunul, nech ich prestuduje a vyberie tu najvhodnejsiu pre mna :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:
chlapi dnes nas doktor zachranil. Inak slabota.

GO BLUE ANGELS GO !!!
keke jasne ze viem, v tychto veciach som dost v obraze ako spravna seda eminencia :frajer2: :lol:
a ja som admin a viem o tom prdlajs :lol2:
arek píše:a ja som admin a viem o tom ho*no :lol2:
no to vies, nie je vsetko zlato co sa bly(i?)sti :D ale musim mat o tychto veciach prehlad aby som vedel co najviac o konkurencii. aj z marekovho prispevku som pochopil ze chcel kekeho ale uz je pozde :D som zvedavy ako dopadnu niektore dalsie zalezitosti
pani lepsia ponuka vyhrava.. :)
marek85 píše:pani lepsia ponuka vyhrava.. :)
ehm no ked myslis :P
janik-inak jedna z veci, ze ako sa rozhodnem je aj to, ze ci ma dany team sancu uspiet. Ved ja som bol vzdy clenom elitneho teamu a to by som nechcel menit.
kelemantia píše:janik-inak jedna z veci, ze ako sa rozhodnem je aj to, ze ci ma dany team sancu uspiet. Ved ja som bol vzdy clenom elitneho teamu a to by som nechcel menit.
to je samozrejme ale aj ty k tomu musis prispiet ;) ono je to aj tak dost otazkou stastia ked tak vidime aj vysledky
ejha, nejak sa tu rozprudili vasne ohladom kekeho buducnosti :D ...a pritom ja som ho len kamaratsky privital spat, kedze bol stalym clenom tohto timu a je aj clenom Siene slavy timu Blue Angels :clap: :clap: :clap:
Mimochodom, sme len na zaciatku kola, a keke si moze kludne pockat az do konca kola, aby si vybral tu najlepsiu ponuku, tak si zatial schladte hlavy manazeri. :wink:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS