Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

uz by ste to mali zariskovat, tak ako my ku koncu kola...takze kazdy dvaja tiperi rovnake tipy :jn:
dnes to je "Do or Die" :scare:
a suboj zacina :cinka:
hura na macky :wave:

hrrr do nich anjeli :box:
divoka taktika ale nevysla ale i tak gratulujem k peknemu vykonu, kto by to bol pred zaciatkom kola povedal ze sa budeme triast o postup ale vcerajsok to trosku posramotil, skoda no ale ide sa dalej
Tak a mame fajront :kajo:

Sezona dobra, ale v plajof sme zasa neprekrocili vlastny tien.

Skoda, ze sme nehrali Derrylovu konfernciu, boli by sme prvi :slap:
Skoda veru, tato konferencia bola tento rok celkom nadupana..

Dakujem spoluhraci za sezonu, gratulujem superom k postupu, drzim palce, aby titul ostal v nasej konferencii :)
v sranda konferencii by sme vyhrali, to je system :slap:
neda sa z tohto nejak petrik obvinit? :D

Skoda, bojovali sme az do konca. Gratulujem IC a ST, boli proste lepsi. :good:
Tento rok sme si aspon polepsili oproti vlanajsku, mali by sme skoncit celkovo 5., ak sa nemylim.

Este naposledy tuto sezonu prikladam zasluhy jednotlivcov na nasom uspechu/neuspechu.

Tímové štatistiky v PO

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

Blue Angels
arek - 10 - 69 b - 24.30%
norvic - 9 - 75 b - 26.41%
Skorpion - 12 - 77 b - 27.11%
schwolco - 12 - 93 b - 32.75%

A celkove zhodnotenie sezony necham na bossa. :good:
norvic píše:v sranda konferencii by sme vyhrali, to je system :slap:
neda sa z tohto nejak petrik obvinit? :D
Da :D
tak uz som to predychal :D a skusim to kratko zhodnotit.

Sezonu hodnotim pozitivne :good: . Opat bez titulu, ale tak kazdu sezonu tu o titul bojuje 20+ timov a ziskat ho je naozaj narocne a dost aj o stasti. To sa nam zatial v PO vacsinou odklonuje, ale nebojte, raz to pride a vyhrame to 3x za sebou :frajer2:
Som rad, ze sme opat patrili k najsilnejsim timom pocas celej ZC a postupili 7. krat za sebou do PO. V nom nam 1. kolo moc nevyslo, ale nase skusenosti rozhodli o postupe do 2. kola. Tam sme boli lepsi ako IC, zial system prenasania bodov bol ku nam kruty, pretoze IC mali dostatocne nahrane z 1. kola, ktore im vyslo naramne. Neviem kolki napokon budeme, ale urcite to bude v TOP 8, takze latku si drzime vysoko.

Dakujem svojim tiperom za dalsiu peknu sezonu a snad sa tu vidime v oktobri v rovnakom zlozeni :klobuk:
Vidime sa na :golf:
tak chalani...pomaly sa nam blizi sezona. Viacere timy tu uz predstavili akesi zmeny, ci uz vizualne alebo supiskove....samozrejme vsetky nepodarene a uplne faily. :slap:
My nase logo nemenime, ved je predsa najkrajsie v celej lige. Supiska sa bohuzial v porovnani s tou poslednou mierne zmeni, pretoze nas opusta norvic :fnuk: :bye2: Tymto mu dakujem za cele tie roky v Blue Angels, bolo to super :good: snad si v buducnosti opatovne najde cas aj na KTL a este si s nim zatipujeme.
Namiesto norvica som ziskal do timu vychadzajucu hviezdu ligy, ktorej meno sa vsetci dozviete zajtra. Norvicove ulohy v time (vykryvanie tipov a sebabetovanie sa pre tim :-D ) budem musiet prevziat asi ja :scare:

Inak chalani, snad ste letnu pripravu nepodcenili, pretoze sa chystam prihlasit nas aj do Elite Trophy.
jasne, ze sme trenovali. Absolvoval som vsetky nasledujuce odporucene kurzy:
- dodrzany pitny rezim :prines_pivo: :wine: :pivo: :pivo2:
- vyvazene stravovanie :kajo: :cookies:
- kardiovaskularne cvicenia :ciga: :fet:
- silovo-vytrvalolstne discipliny :tv: :sleep: :popi:

Mozeme zacat :)

Norvica je skoda. Vyborne vykrival prazdne miesto a v pripade potreby vedel nebezpecne zautocit. Tak nech sa mu dari v novom time (ale nie proti nam :nono2: :) )

Co sa tyka novej posliy, trochu som robil scouting a tu su moje odporucania:

- adeptka na poziciu v utoku, pretoze jej prednosti su najma vpredu
Obrázek

- pre doplnenie obrany je tu nasledujuca posila. Vyborne vykriva priestor pred branou aj nad nou
Obrázek

- dalsia moznost je obsadit brankarsky post. Je to klasicky stand-up goalie, ale myslim, ze rozklak ju rychlo naucime
Obrázek

Tato nie je uplne cela v zabere, ale z toho, co vidim, usudzujem, ze ma talent spravit prvy tim, nech uz to bude akakolvek pozicia
Obrázek

Arek, dufam, ze ma nesklames :slintac:
nice skorpi :-D vsetky ich beriem ako Ice Girls. Inak norvic nejde do ineho timu, momentalne na KTL nema cas.

Ako som sluboval, dnes prezradim, kto sa stane novym anjelom. Este predtym vam vsak ukazem nase dresy pre tuto sezonu.

Home:
Obrázek

Away:
Obrázek

a v nasom alternativnom drese sa vam ukaze nasa nova posila:
Obrázek

Vitaj Hinault :good:
Hinault k nam prichadza z timu Knights, kde posobil v minulej sezone ako novacik v KTL. Aktivne odtipoval tri kola a jeho vysledky hovoria za vsetko: 15., 5. a 8. miesto medzi jednotlivcami, cim si vybojoval bronzovu priecku v bodovani celej sezony (http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... -sezona-44" onclick="window.open(this.href);return false;). Verim, ze sa mu bude podobne darit aj u nas.
Hinault si este nevybral dresu, preto dostal cislo, ktore tradicne hraci dostavaju v kempoch :giggle:
Hinault vyzera byt vyborna posila :good: (aj ked ja som mal lepsie - bez urazky Hinault :D ) Vitaj v time :serus:
hehe, tusim ti guugel vyhodil na tvorbu dresov tu istu stranku ako mne... nejak mi je ten dizajn podozrivo povedomy :D
jj je to to iste :-D
sorry, ale tie dresy sú riadny blivajz :bee:
jj Lovan Bratislava :grc:
kajo » Pon Sep 09, 2013 9:10 pm píše:jj Lovan Bratislava :grc:
aha, preto parek tvrdí, že vyhrajú to celé, lebo si spievajú:"my máme love"
asi by som si mal dat rychlo na vsetok falcons stuff copyright, lebo sa to uz zvrhava...
najskor po nas DD okopiruju timove farby a kompoziciu loga, teraz BA dizajn 2 z 3 dresov... co sa to toto leto porobilo ze odrazu nikto nevie odolat tuzbe prizivit sa na nasej nadhere...??
p*trik, jedno si zapamätaj, môžeš nás obviniť z čohokoľvek, môžeš si nahovárať, že sme ukradli farby (alebo parek dresy), ale KTL si neprivlastníš :bee: we all are watching you :sarcasm:
Neviem čo sa tu kto háda o copyrightoch na dresy. Kto s dresmi samotnými prišiel ako prvý minulú sezónu? :jn: Tak sa preto nebudeme hádať :nono: :psst: :tlap:
ayoz píše:Neviem čo sa tu kto háda o copyrightoch na dresy. Kto s dresmi samotnými prišiel ako prvý minulú sezónu? :jn: Tak sa preto nebudeme hádať :nono: :psst: :tlap:
LOOOL, mlady si mysli ze objavil ameriku :lol:
Falcons mali prve dresy ked ty si este tahal gumeneho kacera po dvore, nechce sa mi to uz hladat ale malo by to byt niekde okolo strany 20 resp. trosku skor v nasej timovej diskusii… a to som si vobec nie isty ci sme boli prvi kto s tym zacal ;)
my v BA mame take postavy, ze mozeme hrat kludne bez dresov! :frajer2:
veru Skorpi, hlavne my dvaja, kedze nam arek ani nedal vyrobit :lol2:

Inak vitam Hinaulta, snad sa ti u nas bude nadalej darit, hlavne teda nech sa nam dari timovo :good:
skoda norvica, bol to vyborny timovy hrac, ale internetova tipovacka nie je vsetko, nech sa ti dari :thumbsup:
petrik píše:
ayoz píše:Neviem čo sa tu kto háda o copyrightoch na dresy. Kto s dresmi samotnými prišiel ako prvý minulú sezónu? :jn: Tak sa preto nebudeme hádať :nono: :psst: :tlap:
LOOOL, mlady si mysli ze objavil ameriku :lol:
Falcons mali prve dresy ked ty si este tahal gumeneho kacera po dvore, nechce sa mi to uz hladat ale malo by to byt niekde okolo strany 20 resp. trosku skor v nasej timovej diskusii… a to som si vobec nie isty ci sme boli prvi kto s tym zacal ;)
no mne sa zda, ze dresy mali niektore timy uz od samych pociatkov tejto tipovacky :-D

svolco, skorpion: chcem pritiahnut na stadiony aj zenske publikum, preto budete hrat hore bez, o dolnom obleceni sa este dohodneme :hmm:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS