Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

REBELLION TIGER

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Ked Ducks udržia 2 golové vedenie v 3. tretine tak by sme mali dnes vyhrať v 3. sérii nájazdov :-O
To by bolo EPICKÉ :!: . Ešteže každý na tie nájazdy kadí :giggle: (a Pali pozdrav rodičov, vybrali ti krásne meno :jn: )
Ale nemal by som predbiehať aby som nedopadol ako chris v minulom kole...

EDIT: :jupi: :wave:
:poklona:

Ohlund v tretom kole najazdov :arrow:
Parada uz tahame win streak 7 zapasov vrade :good: ale toto finalove sa rodilo azda najtazsie zo vsetkych. Mohli by sme pouvazovat i nad rozdelením toho poradia na najazdy :hmm: kedze dneska sme mali kusisko stastia a navrhol by som Ohlunda na prveho aktera kedze hlavne v Play off patri k nasim najvacsim tahunom az sa to môze este pocas PO menit poradie. Snad nam win streak vydrzi co najdlksie oto vo vacsej pohode sa bude tipovat. Len tak dalej !
Dnes bol boss nezastavitelný, trafil 5 zápasov zo 6 :klobuk: a Insideri vybojovali tesnú výhru, ukončili našu 7 zápasovú sériu a začíname odznova. Mňe vyšli prvé 4 zápasy všetky a pri posledných 2 som mal na hokejke víťazný gol, stačilo trafiť jeden a vyhrali by sme, pod tlakom som ale bránu minul..
Ach neviem prečo mám takú slabosť pre tie suckujúce tímy :hroza: , Edmontonu doma občas verím aj proti lepším tímom ale za odmenu dostávam len výsledky 1-8, 0-5 a podobne. Nechcem ani spočítať kolkokrát som už dal na také Toronto že už preruší ten losing streak alebo na Caps že predsa bojujú o PO a zaberú...
Dnes zas ťažký rozpis len so 4 zápasmi, môže to skončiť všelijako :scare:
EI berou tento souboj opravdu smrtelně vážně :-D když jsem četl co musel boss napsat za trest po prohraném zápase do topicu k podepisování smluv ..... :omg:


Náš tým opět bravůrně táhne Ohlund :cool: věřím,že i nám ostatním se podaří nějaký mistrovský kousek a tento duel pořádně zdramatizujem!!

Hodně štěstí Rebellion !!
Vzhledem k tomu, ze mam predpovedi jak Vizek, tak mate realnou sanci!
Full haus :ciga:
ehm Insiders vôbec nezvládli dnešný taktický súboj a vlastne už v polovici zápasu bolo rozhodnuté. Dnes sa mi naopak tie prekvapenia celkom vyplatili :thumbsup: . V noci je celkom slušná porcia zápasov, chcelo by to dostať sa do trháku, tak zaberme tigre :povzbudzovanie:
Ohlund píše:Full haus :ciga:
ehm Insiders vôbec nezvládli dnešný taktický súboj a vlastne už v polovici zápasu bolo rozhodnuté. Dnes sa mi naopak tie prekvapenia celkom vyplatili :thumbsup: . V noci je celkom slušná porcia zápasov, chcelo by to dostať sa do trháku, tak zaberme tigre :povzbudzovanie:
tak to klobuk dole :klobuk: mat z tych dnesnych vysledkov full house je bud umenie alebo luck...vyber uz necham na teba :jn:
lol ked so rano pozeral na vysledky, bol som si isty, ze tigre to vyhrali. Ale ze Mattias trafi vsetky vysledky :sok:
:clap: :clap: The best player Ohlund :clap: :clap:

Skvělé :cool: dnes v domácím prostředí parádní výhra :!:
arek píše:mat z tych dnesnych vysledkov full house je bud umenie alebo luck...
Tak asi niečo z oboch najskôr, ja tieto prekvapenia dávam celkom rád, ale častejšie si pri pozeraní výsledkov búcham hlavu o stenu ja že kolko lacných bodov mi utieklo, ale na druhej strane ked sa podarí chytit niečo nečakané tak to poteší ovela viac. Aj včera prvé zápasy mi povychádzali všetky, posledné 2 som riskol,nakoniec ušli a prehrali sme. Dnes to vyzeralo podobne, NJ bola tutovečka, o remíze v Ottawe som tiež nemusel dlho premýšlať a potom prišli tie posledné 2 zápasy, zas som skúsil risknúť. Zo začiatku to nevyzeralo dobre, Anaheim bol už 0-4 a LA tiež viedlo, som myslel že znovu mi oba utečú, ale Ducks zázračne vyrovnali pár sekúnd pred koncom, a (podla WildCelta) impotentnej Minnesote sa podarilo 2x v rade otočiť zápas 2 zlepenými golmi v 3. tretiny a to hrali proti Top defenzívnym tímom ligy. Takže určite tam bolo aj štastie.
Vieš mňa by nebavilo tipovať ako väčšinu tipérov že si idú za tabulkou ako ovečky.. potom by každý 2 zápas končil remízou a nájazdami, ked skúšam niečo nové tak môžem byť difrence mejkr a zatial sa mi to darí. Dúfam že mi to ešte niekolko dní vydrží lebo sám už neverím tomu ako dlho sa mi darí tráfať takéto vtákoviny..
2-2 :slap: :scare: :nervozny: .
Ehm ten Edmonton je banda :censored: . Vedú 2-0 v 3.tretine, nám by stačilo aby neprehrali a vyhrali by sme dnes a oni to ešte dokázali zahodiť :shock: :sok: :thumbsdown:
Insiders zas natipovali ako ovečky a vyhrali nakoniec :hroza:
Tak máme opět po čase nůž na krku a hrozí nám vyřazení.EI jsou silný soupeř moc zaváhání od nich nelze čekat.Musíme zabojovat a zkusit překvapit soupeře nějakou fintou alá Hertl :-D

Hodně štěstí Rebellion!!
Tak a skončili sme, škoda no, súper bol určite hratelný ale odišla nám forma, ja som mal celkom vydarené PO ale v tých najdôležitejších zápasoch som bol neviditelný :ninja: a nepomohol som tímu ked to bolo najviac treba :? .
Tak blízko od finále, to mi ešte niekolko dní potrvá kým sa s tým vyrovnám, potom uvidím čo dalej. V lete možno skúsim opäť UFA trh (ideálne zas neaký menší nenápadný tím :jn: ) a ked už nebude zájem tak korčule zavesím, možno ich zavesím tak či tak :-D
A teraz hor sa na greeny
Gratulujem EI k postupu do finale. Samozrejme umna prevláda velke sklamanie hlavne z osobnych vykonov vo finale konferencie kde som vôbec nedoplnil tím k výhre :paperbag: .V podstate to bolo hlavne na Ohlundovych pleciach ked bol sám vyraznym strojcom nasich uspechov v tejto serii.

Na druhej strane mi je i luto situacie z pohladu nasho GM, ktorý sa zrejme mohol stat (alebo upevnit si poziciu) v počte vítazstiev v KTL. I z pohladu vzniku tímu ked by to mohla byt premiéra Rebellion Tiger ako hrom :-(

Este by som chcel podakovat za sezonu a šancu tipovat v tíme. Predsa len nas čaka dlha pauza pred zaciatkom noveho ročnika KTL a este sám nemam jasno ako to bude somnou do buducich sezon, ale nebudem robit unahlene závery po frustrujúcom vypadnutí.
V kazdom prípade ako vo vsetkych mojich sezonach budem respektovat rozhodnutie GM ako posklada tím do buducej sezony

Na zaver si skusim tipnut priebeh finále KTL.
Oba tímy maju svoju kvalitu v prospech EI hovorí fakt ze ako prvému tímu v KTL by sa mohlo podarit obhajit titul vitaza KTL co je vzdy mnohonasobne tazsie ako jednorázovy zisk titulu. Na strane druhej z pohladu MB hovorí neskutocna forma ked valcuju jedneho súpera za druhym a zatial majú famoznu bilanciu ak sa nemýlim 12W - 3L cize bude to vyvrcholenie sezony ako sa patrí z mojho pohladu.
Tip EI 3:4 MB
skoda chlapi, fandil som vam. Bola to skvela jazda :good:
Sláva vítězům čest poraženým!
Tak pro letošní sezonu jsme v cíli.Bylo to náročné jednou jsme byli nahoře potom zase dole,ale play off nám vyšlo celkem dobře finále konference není špatný výsledek.Jasně mistrovský titul je ta nevětší meta,ale konkurence je opravdu veliká.....

Na závěr sezony by jsem rád poděkoval všem spoluhráčům za perfektně odvedenou práci po celou soutěž KTL.Náš nový tým si získal mnoho sympatií a podpory od mnoha příznivců hokejfora což je ocenění které určitě stojí za zamyšlení nad dalším pokračováním v bojích o titul v dalších sezonách KTL.

Rád by jsem tímto požádal spoluhráče Ohlunda,Minesota1 i phillipo_canya aby i nadále zůstali členy týmu Rebellion Tiger a společně zkusíme opět zaútočit na titul KTL v příští sezoně.

Přeji Všem nádherné léto a na podzim se těším na shledanou!
Ahoj všem Exo.
Páni dakujem za peknú sériu,boli ste velmi nebezpečným protivníkom,za celé play off klobúk dolu :klobuk: exo ten tým poskladal velmi dobre ,my sme mali kúsok štastia naviac , ale nič ste nám zadarmo nedarovali,všetko bolo tvrdo vybojované,čo ukázalo vašu vnutornú silu vidíme sa budúcu sezonu :wink:
Běžně do fóra nepíšu, mám pro to své důvody, ale sluší se poděkovat a uznat kvalitu soupeře Rebellion Tiger. Zároveň si dovolím jenom jednu vsuvku, že pojmenování "ovečky", to bych nekomentoval, ale jsem rád, že to Ohlund napsal, osobně mě to velmi nažhavilo na další zápasy a jenom bych autorovi tohoto pojmenování vzkázal, že ne všechno je takové, jak může na první pohled vypadat. :wink2:
Obrázek

Prosím loňské spoluhráče,aby dali vědět zda v letošní sezoně pokračují v týmu Rebellion.
Díky Exo.
Ja pokračujem.
Zaujimalo by ma ako to vyzera s phillipom, kedze este nepotvrdil zmluvu, či bude vôbec pokračovať. Ale zatial viaceré tímy netipujú kompletne. Este počas priebehu až záveru kola by sme asi mali počkať, ale ked sa neozve dovtedy zrejme bude treba doplniť káder :neviem:
Stále doufám,že se phillipo_canya ozve a přidá se opět do naší party :cool:
Bohužel čas se krátí :neviem: ostrý začátek sezony KTL se blíží.
phillipo natipoval,takže jsme kompletní :cool:
hodně štěstí všem
304 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES