Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HROŠÍCI

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

timovy topic timu Hrosici
docela by mě zajímal věk toho kdo ten 'zastrašujicí' název týmu vymyslel.. :D
.:Mike:. píše:docela by mě zajímal věk toho kdo ten 'zastrašujicí' název týmu vymyslel.. :D
To nechci vedieť, aby si nebol sklamaný :D :D
nejako stále neviem pochpiť čo je na tom názve zlé :) žeby neanglická forma?
Ja jim radil Happy Hippos, ale nedali si rict :neviem:
mne sa vas nazov celkom paci sice trosku detsky ale zase trosku zmena oproti ostatnym timom :) hlavne nech sa vam dari a nech vas to bavi :)
janik píše:mne sa vas nazov celkom paci sice trosku detsky ale zase trosku zmena oproti ostatnym timom :) hlavne nech sa vam dari a nech vas to bavi :)
este by to chcelo aj Žirafky :hop: alebo Kozičky :hiding:
Jo kdybyste tak tušili z čeho to vzniklo panáčci.
Banikovec7 píše:Jo kdybyste tak tušili z čeho to vzniklo panáčci.
Tak povídej. :) To mi celkem dost zajímá. :wink:
Nerad bych o tom mluvil :verysad:
Doufám, že se nám začne dařit, aby se konečně místo našeho názvu začali řešit naše skvělé výkony. :x
si to privolal opičáku :D dúfam že vam jeden den slávi stačil :hop: a teraz naspäť do reality :!:
Banikovec7 píše:Nerad bych o tom mluvil :verysad:
Top Secret?
Ano, top secret.. radši. :D

Teď zas derby se Stars, tak je snad porazíme. Hlavně kvůli tomu, že vyhodili toffa z týmu.. :bitka3:
iOS ven!
Zatím naše kola jako den a noc.... 1. velká bída, 2.kolo paráda a nebýt ctiraze, vyhráli bysme sami, nakonec zatím 3.kolo opět bída....

A taky jako asistent manažera vítám v týmu posilu Dejwu
Malé transfery toto kolo.
Škoda.. nakonec jsme nepostoupili, ale na naší první sezonu je to docela slušnej výkon.
Takže asi zbývá na nás 3 zbylých abysme se domluvili, kdo bude další GM, jeslti někdo z nás nebo někoho nabereme....

(Hlasuju pro sebe a nejdu přehlasovat :D :D)
Tak nakonec jsem přehodnotil své stanovisko a budu pokračovat jako GM a budeme pokračovat ve stejným složení jako jsme končili sezonu. :clap:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: MinonkySK
2012 LOS ANGELES KINGS