Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WILD HORSES

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Chýbajúci tím Wild horses.
Tak vás tu vítam,teší ma,že ste sa zapojili do sezóny a vytvorili nový tím,nech sa vám tu páči a zabavíte sa tu vám prajem. :klobuk_dole:
Dnes veľmi tesná prehra. Boli sme skoro najlepší, ale mali sme smolu, že sme sa stretli s tímom, ktorý bodoval rovnako ...
skoda tohto kola takmer s kazdym inym by sme vyhrali
skoda dalsej tesnej prehry
Je to zaujímavé súťažiť zápasovo. Kebyže hráme normálny systém, tak sme v druhej polovici tabuľky tiež. Pozrite priložený súbor.

Přílohy

mate super GM takze dufam ze vam play off neujde :good: :good: :good:
No stále nám tie bodíky uchádzajú a stále tak tesne :ja_neviem:
nevadí, veď ide o zábavu a samozrejme o zdravé súťaženie, takže chalani zaberieme ešte, do konca ďaleko :cinka:
noo ja vam to :? kazim
Konecne prve vitazstvo :). Sice nechapem, ako sa da s tolko vela zapasov ziskat 0b, ale aspon ze tim vyhral! Dobra praca Wolvi :clap:
zatial vam velmi nepomaham :oops:
Antonor pohoda, len trochu viac sebavedomia :cinka: :frajer2:
Tak chalani prajem nám veľa úspešných tipov do 3. kola, a želám si umiestnenie niekde v polovici tabuľky :wink2:
mne staci byt v prvej polovici prvych dvoch miest :giggle:
Myslel jsem, ze tipovani po skonceni zapasu je osetreno! :evil: :wink2:
Mr. Cubone neverím vlastným očiam, ale verím im veľmi rada v tomto prípade :clap: :cool: :oslava:
ja uz serem na tipovanie, toto nema zmysel :scare: :D
cubone asi namocil do hajzlovej misy nielen ruky, ale aj klavesnicu, mys a cely pocitac :D
Umenie dáma a páni, umenie :klobuk_dole:
arek píše:cubone asi namocil do hajzlovej misy nielen ruky, ale aj klavesnicu, mys a cely pocitac :D
mám dojem, že toto nebola hajzlová misa, ale asi navštívil najbližší kravín a dal si lajnokúpeľ :lol2:
konecne sme na prieckam na ktore patrime :hop:
Antonor :good: ale buďme skromní, na začiatku 3.kola som si želala umiestnenie v polovici tabuľky, zatiaľ je to super, bodaj by nám to vydržalo čo najdlhšie :yes: :wink2:
Takže polovicu 3.kola máme za sebou, pekná práca chlapci, ďakujem, som spokojná, ale nezaspať, aby sme dosiahli v tomto kole to čo som si na jeho začiatku želala, GL :good: :wink2:
:cinka:
Chalani musíme zabrať viac prvá polovica nám išla super, nepokazme to :!: :box:
380 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS