Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak androj, tu mas ten banner, ospravedlnujem sa, nie je presne taky ako maju ostatni, ale fakt nemal som to ulozene ako projekt, preto som to musel robit od oka len.. nech sa paci :)
androj.jpg
cepi píše:tak Ti premenujeme nick na smolko :clap: a nikto si Ta s nikym nepomyli..hm? :smile03:
nie cepi dik, ja som spokojny :lol2: ty si tam radsej ten makcen daj :cool:
cepi píše:tak Ti premenujeme nick na smolko :clap: a nikto si Ta s nikym nepomyli..hm? :smile03:
Ja mam návrh :D Taťka Šmoula, to bude lespie zapamatatelne :D lebo ste ho chudaka az moc popremenovavali.
Tozvi len, ci nemal korene aj V Gruzinsku :D
To uz necham na nom samotnom, nech sa vyjadri :lol:
oo nie derryl nemam, aspon o tom neviem :lol2:
a diki za dalsi skvely navrh na nick, ale radsej ostanem pri tom svojom :lol2:
Ale to mu ja iba stale komolim meno. Sak preto odchadza, ked GM ani jeho meno nepozna to je bieda nie? :D
No som rád, že to s tým androjom vyšlo.Kontaktoval som ho, aby šiel k vám do tímu a aby posilnil Evil.Presne ako som Emanovi sľúbil, že sa pokúsim mu zohnať náhradu, za schwolca.Evil je tradičný tím KTL a preto som rád ,že bude fungovať aj ďalej v KTL, kam jednoznačne tradíciou patrí.Open vítam ťa späť ,som rád, že si sa vrátil. :clap: :clap:

Androj prajem ti ať sa ti v novom tíme darí,dobre zapadneš do tímu a pomôžeš spolu s navrátivšim sa Openom Evil, znovu medzi najlepšie tímy KTL.:good: :good:
no som rad,ze mam toto obdobie za sebou :D

Chcem sa Milosovi podakovat,za jeho zaujem o mna a ospravedlnit sa mu,ze som ho nechal cakat az na hranicny termin,ale mal som to tazke.Najprv som si bol jasne isty v tom,ze EI neopustim,ale tolko ma Milos bombardoval,ze ma total zlomil....Nakoniec vsak aj tak ostavam v EI a myslim si,ze to dopadlo,ako to malo dopadnut.
Schwolco:dik za vsetko a vsetko dobre v novom posobisku....

Androj: vitaj u nas...dufam,ze ty budes prave ta "suciastka",ktora nas stroj opat nakopne....

Eman,Open-matadori,zarucena znacka uspechu....

Tak teda chlapi,pome na to....kvalitu mame,trocha ststia k tomu a budeme opat hore!!!!
Takze chlapi. Treba zabudnut na minule dve kola a riadne ale riadne zabojovat!!!
Ukazme tym ostatnym timom ze nie sme slavni iba menom a historiou klubu! Vybudujme novu uspesnu historiu EI!
Chlapi pro začátek to nebylo nejhoršěí,sem rád,že sem bodoval pro tým,ale doufám,že to nebyla nováčkovská euforie :D Tak zabereme dál a mastíme do Play off...
Zatial si pociname velmi dobre, len v tom treba pokracovat. Eman ma formu ale Alex tomu to sype
Netreba to zakriknut mame zaciatok kola. Treba tipovat tipovat tipovat.
OpenFire píše:Zatial si pociname velmi dobre, len v tom treba pokracovat. Eman ma formu ale Alex tomu to sype
Netreba to zakriknut mame zaciatok kola. Treba tipovat tipovat tipovat.
Njn akorát mě mrzí,že já týmu zrovna moc nepomáham :( Ach jo musim to zlepšit,ale jako tým supr...
Zdar lidi...tak to neni zas tak špatný body sbíráme jak na běžícím pásu...mě teď hrozně mrzí,jak jsem vynechal to kolo kdy šlo získat cca.10 bodů,ale jinak dobrý...mířit musíme ale výš,ne? BB odpadnou a želvy na nás nemaj...
Jj celkom to ide. Len netreba polavovat a tempo stupnovat.
Tak pani uz len 3 body na FB v nasej divizii :frajer2:
No zlepsenie je tuoproti predchadzajucim kolam evidentne.Ale EI ma este naviac......GO EI GO!!!!
Doufám,že to nepoleví,zatim to vypadá,že dyž se 1 z nás nedaří dycky ho někdo zastoupí tak to má bejt... :wink:
chlapi pekne pekne slapete :clap:
:good: zaujimavy suboj zvedieme o divizny titul a mozno aj skupinovy :clap:
janik píše::good: zaujimavy suboj zvedieme o divizny titul a mozno aj skupinovy :clap:
Uz sme Vas predstihli :wink:



K dnesnemu vykonu emana a Alexa asi len tolko :clap: :clap: :clap: :oslava: :oslava: :oslava:

Uz vedieme svoju diviziu a na lidrov konferencie stracame 5 bodov :frajer2:
pekne pani, konecne ste tam kde patrite :good: . Skoda ze my teraz nemozeme s vami zohravat suboje :|
vyrovnany boj asi az dokonca, konecne ste tam aj vy a snad vas porazime :)
Kua chlapiu neserte ma. Snad to pred koncom zasa neposerieme.

Treba zabrat a konecne ukazat ze sme fakt dobri!!

Takze makame
Jej 0 bodů to sem ostuda to mě mrzí... :oops:
Oups,tak dnes sme pekne klopitli.....Treba to rychlo napravit...Androj,to je v pohode,vsak jedna nula nic neznamena :) A navyse ja mam uz napr. 2 :oops: GO EI GO!!!
Alex píše:Oups,tak dnes sme pekne klopitli.....Treba to rychlo napravit...Androj,to je v pohode,vsak jedna nula nic neznamena :) A navyse ja mam uz napr. 2 :oops: GO EI GO!!!
No! Hlavně aby se to neopakovalo!Ale anštěstí neska sem to spravil těma 9 bodama,takž houby zle jedeme dál...
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS