Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Urobil som nove bannery na počes» náąho nového člena :D

kajo:

http://www.hokejforum.com/images/KTL/EI/kajo.jpg

eman:

http://www.hokejforum.com/images/KTL/EI/eman.jpg

cheeky:

http://www.hokejforum.com/images/KTL/EI/Cheeky.jpg


Cheeky ak chces ince cislo tak len napis ake ja ti ho zmenim zatial som dal toto :)

open uz nemusis posielat ulozil som si to z netu :wink:

no velky rozdiel v tom nevidim,ale budis 8)

rozdiel je v tom ze som nemal v compe nas banner ked som ho robil teda v subore png tak som cheekymu nevedel urobit taky isty pre neho, bol by rovnaky ale odtien pisma by som rovnaky nikdy netrafil tak som spravil rovno novy.

Open mas velku pochvalu su fakt cool tie nove Banneriky.
SI velmi aktivny clen nasho timu a v blizkej buducnosti ta asi spravim GM timu a ja budem uz len oddichovat ako riadny clen timu. :cool:

ee v ziadnom prĂ­pade. :P :) 8)

DobrĂ˝ je ten znak. A ÄŹakujem za privĂ­tanie.

Chlapi zachvilu to vypukne. najdolezitejsie je nezabudnut tipovat. To je zaklad usechu. Riadne premyslene a nacas. Len takto vyhrame.

no, takze vas tim isto bude medzi favoritmi......ale na nas dufam nemate :P :D :lol:

Vsetci tu vyhlasuju ako budu prvĂ˝ my ideme skromne... ideme si po titul :lol: :lol: :lol: :lol:

eman:rata» body najhorsiemu tipujucemu je hovadina! Tema je zamknuta tak tam nemoľem napisa»! Rata» by sa mali len dva najlepsie tipy ako pred tym! To» vąe odo mna :wink:

Derryl píše:eman:rata» body najhorsiemu tipujucemu je hovadina! Tema je zamknuta tak tam nemoÄľem napisa»! Rata» by sa mali len dva najlepsie tipy ako pred tym! To» vÄ…e odo mna :wink:
Nie je to hovadina, proste to tak bude. Bude to zaujmavejsie a budu musiet hrat vsetci v time. :D

eman22 píše:
Derryl píše:eman:rata» body najhorsiemu tipujucemu je hovadina! Tema je zamknuta tak tam nemoÄľem napisa»! Rata» by sa mali len dva najlepsie tipy ako pred tym! To» vÄ…e odo mna :wink:
Nie je to hovadina, proste to tak bude. Bude to zaujmavejsie a budu musiet hrat vsetci v time. :D
no ale pocita sa najhorsi clen ktori tipuje alebo ak niekto nezatipuje ma hned tim +0b :?: :?: :?:

janik píše:
eman22 píše:
Derryl píše:eman:rata» body najhorsiemu tipujucemu je hovadina! Tema je zamknuta tak tam nemoÄľem napisa»! Rata» by sa mali len dva najlepsie tipy ako pred tym! To» vÄ…e odo mna :wink:
Nie je to hovadina, proste to tak bude. Bude to zaujmavejsie a budu musiet hrat vsetci v time. :D
no ale pocita sa najhorsi clen ktori tipuje alebo ak niekto nezatipuje ma hned tim +0b :?: :?: :?:
to este ani sam velky boss tohoto tymu nevie :lol:

no bolo by to objasnit nech nieje potom pri vyhodnocovani zmatok :lol: tak pan boss ako to je :?: :D

janik píše:no bolo by to objasnit nech nieje potom pri vyhodnocovani zmatok :lol: tak pan boss ako to je :?: :D
Noooo to je zaujmavy dotaz, ale zarata sa 0b samozrejme. Aspon budu vsetci riadne tipovat :lol:

eman22 píše:
janik píše:no bolo by to objasnit nech nieje potom pri vyhodnocovani zmatok :lol: tak pan boss ako to je :?: :D
Noooo to je zaujmavy dotaz, ale zarata sa 0b samozrejme. Aspon budu vsetci riadne tipovat :lol:
no ale je to dost krute tretieho clena timu uplne obideme? na to boli styria aby polka timu bodovala a casto sa stane ze niekto nezatipuje tak si myslim ze brat dvoch najlepsich a jedneho najhorsieho z tych co tipovali a ked nezatipuju dvja z timu tak smola ale nech je to aj vyrovnane trosku :idea:

Ked bola diskusia o tom nikto tam nedal na toto dotaz a teraz ked uz je to davno uzatvorene tak rypete. :x
Preco myslis ze krute. Proste ale kazdy tim bude mat rovnake pravidla a zial je mi luto ked niekto nezatipuje, proste oslabi svoj tim o body. Startovacia line je rovnaka pre vsetkych, vsetci zacinaju od nuly.

eman22 píše:Ked bola diskusia o tom nikto tam nedal na toto dotaz a teraz ked uz je to davno uzatvorene tak rypete. :x
Preco myslis ze krute. Proste ale kazdy tim bude mat rovnake pravidla a zial je mi luto ked niekto nezatipuje, proste oslabi svoj tim o body. Startovacia line je rovnaka pre vsetkych, vsetci zacinaju od nuly.
no dobre mne je to jedno. uvidime po sutazi ako to bude vyzerat a ake budu na to nazory. (len nie kazdi tim je zlozeni z takych stabilnych clenov ako prve tri ktore su tu na scene poriadne dlho). tak beriem prvych dvoch a posledneho ci tipoval alebo nie. :D

eman22 píše:Ked bola diskusia o tom nikto tam nedal na toto dotaz a teraz ked uz je to davno uzatvorene tak rypete. :x
Preco myslis ze krute. Proste ale kazdy tim bude mat rovnake pravidla a zial je mi luto ked niekto nezatipuje, proste oslabi svoj tim o body. Startovacia line je rovnaka pre vsetkych, vsetci zacinaju od nuly.
Ale Pe»o, ved ja som tam jasne napisal, aby sa pravidla nemenili, Janik dal dobry priklad!

Derryl ale vacsina bola za ten posledny bod kde bola tato uprava

moj nazor je ze je to blbost a nerozoberajte toto tu ale vytvorte si novu temu, dik, moderator nech to presunie

Ok tak to pravidlo zrusime a hotovo. je mi to jedno. najprv to vsetci odsuhlasite a potom ma s tym poslete do pi. Chlapi dohodnite sa medzi sebou. Ako to bude robit vyhodnocovatel jeho vec, ale ked to prvykrat zacne tak nech pokracuje do konca.

Howk dohovoril som :x :x :x

ja som nepovedal ze to treba zrusit ale je to blbost a hotovo. ja sa do pravie l KTL nestaram, to robite Vy, takze tak. :x :wink:

eman22 píše:Ok tak to pravidlo zrusime a hotovo. je mi to jedno. najprv to vsetci odsuhlasite a potom ma s tym poslete do pi. Chlapi dohodnite sa medzi sebou. Ako to bude robit vyhodnocovatel jeho vec, ale ked to prvykrat zacne tak nech pokracuje do konca.

Howk dohovoril som :x :x :x
ja som hlasoval za ten navrh ide mi len o to aby sme mali jasno pri vyhodnoteni. ked proste najhorsi berieme aj ked netipoval dobre. ja som len to chcel vediet a nie rozprudit vasnivu debatu. nic v zlom eman :wink: :D
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES