Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak mi ich nájdi :!:

Alexovi sa vstup do novej sezóny, vydaril na 1. :cool: Po odchode Kaja som sa obával, či ho dokážeme nahradiť, ale Alexovi sa to zatiaľ darí výborne.Len tak daľej ,Alex :taptap: :taptap:

milos76 píše:Alexovi sa vstup do novej sezĂłny, vydaril na 1. :cool: Po odchode Kaja som sa obával, ÄŤi ho dokážeme nahradiĹĄ, ale Alexovi sa to zatiaÄľ darĂ­ vĂ˝borne.Len tak daÄľej ,Alex :taptap: :taptap:
Dik za podporu,ale zatial by som to neprecenoval.Je len zaciatok sezony a rozdiely su minimalne(ak nejake su),len skoda,ze ako team sme dost nizko.Ale ako som uz pisal,je len zaciatok,dnes sa da vela ziskat,ale aj stratit,tak verim,ze dnes sa katapultujeme na popredne priecky!!!

Veru Alex tipuje zatial nad ocakavania, ale Alex ako si spravne poznamanal ako tĂ­m sme nĂ­zko, a to je hlavne moja chyba pretoze ja som GM a ja by som mal byt ovela ovela vyzsie a nie tam kde sa nachadzam... no uvidime. zatial sorry chlapi :oops:

paneboze,ale sme riadnu krizu chytili :(

chalani,dnes to konecne vyslo,tak ako to ma vychadzat stale :) ....najme milos dnes zaboj(d) oval...len tak dalej,strata este nie je taka velka

Super Milos!!!Len tak dalej.Len ja som akosi stratil dych.Presne Canes,strata je mala a moze sa to zachvilu otocit a som presvedceni,ze to tak aj bude.GO EI GO!!!!!

celkovo to je teraz mimoriadne zamotane, ja som napriklad 28. a na dakeho 5 stracam len 8 bodov,co pri dobrej forme je otazka 3 dni....aj v timoch tak isto,stracame len 13.5 boda na prve mieste a kolo 10 na druhe....mimoriadne vyrovnane

1.kolo-0-2 zapasy
2.kolo-3-4 zapasy
milos-2
open-1
canes-1
alex-1
3.kolo-7-8 zapasov
canes-4
alex-3
milos-3
open-1
4.kolo-8-5 zapasov
alex-5
milos-3
open-2
canes-2
5.kolo-7.5-10 zapasov
alex-5
open-2.5
milos-2
canes-1 :oops:
6.kolo-4-4 zapasy
canes-2
milos-2
alex-2
open-1
7.kolo-12-14 zapasov
alex-7
canes-5
open-4
milos-4
8.kolo-4-3 zapasy
open-2
canes-2
milos-2
alex-1
9.kolo-5-3 zapasy
open-3
alex-2
canes-2
milos-2
10.kolo-11-12 zapasov
milos-7
open-4
alex-3
canes-2
11.kolo-4-3 zapasy
canes-2
open-2
milos-2
alex-2
12.kolo-14-10 zapasov
milos-8
canes-6
alex-4
open-3

body pre tim:
milos-31
alex-27
canesman-24
openfire-14.5

uspesnost:
milos-37/78=47%
alex-35/78=45%
canesman-29/77=38%
openfire-25.5/78=33%

Canes a Alex:Díky za pochvalu.Tie včerajšie zápasy, mi vyšli celkom slušne.Už bolo načase :wink: Stále sme síce posledný, ale tá strata nie je veľká.Verím, že to otočíme k lepšiemu. :cool:

Po par dnoch mam opat pristup k netu....

Ako vidim tak sme klesli na posledne miesto to ma fakt mrzi a nepredpokladal som ze budeme patrit k najslabsim, mierne som dufam ze sa zaradime do prvej trojky, skoda toho ale treba bojovat dalej. tipovaniu zdar 8)

open,ak sa pozries na rozostupy,stracame len 10 bodov na 1.miesto,to neni zle

Prajem všetkým členom tohto tímu a aj daľším tipérom tohto fóra, šťastné a veselé Vianoce,veľa zdravia a pohody a moc sa neopite. :D

gratulujem k badatelnemu vykonostnemu vzostupu v poslednych dnoch, teraz je uz sanca odlepit sa z uplneho dna :)

diky milos,ja sa pripajam ku gratulacii...a naozaj,uz len pol boda nam chyba na ice cats...a konecne sa aj mne zacalo darit,za tych 10 kol snad aspon na 5. miesto pojdeme

ee, na body nesmiete ist :evil:

po kolke miesto sa boduje?

canesman píše:po kolke miesto sa boduje?
canesman:ak som to správne pochopil, tak boduje 5 prvých tímov.Takže v podstate je jedno, či skončíš 6 alebo posledný.Aj tak získaš :butt: :D

Onedlho začne nová sezóna a pošramotenú povesť ,si tento skvelý tím ,zasa napraví. :wink:

Tak sme sa predsa len, z posledného miesta dostali. :wink:

milos76 píše:Tak sme sa predsa len, z poslednĂ©ho miesta dostali. :wink:
a to este mate realnu sancu porazit AM :cool:

Ne, AM neporazite!!
My vojáci sme zvyklí bojovat do posledního dech a nikdy se nevzdávat!
Nás neporazíte! :D

ved este uvidime :wink:

Senátor Palpatine píše:Ne, AM neporazite!!
My vojáci sme zvyklí bojovat do posledního dech a nikdy se nevzdávat!
Nás neporazíte! :D
No poraziť, vás môžeme.Ten dech vám pomaly dochází a my sa začíname rozbiehať.Ale ako som už povedal v hornom príspevku, je jedno či niekto skončí na 6,7 ...mieste aj tak získa :butt: Ide len o to, neskončiť posledný. :wink:

Presne tak...neskoncit posledni.... :cool:
Ale my nestracime dech...my se stabilne pohybujeme od posledniho po 5. misto...u nas to neni strata formy, ale to sou nase stabilni vysledky...jednou good, jednou na :censored: ...
Kazdopadne to bude jeste zajimavej boj :cool:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG