Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Adri pekny zasah...
:klobuk:
fandim vam ! :)
Fortune píše:fandim vam ! :)
Dakujem ,pokúsime sa ta nesklamať :wink: vážim si toho,škoda,že vy ste už vonku,rád spomínam na spoločné chvile v jednom tíme,to posledné kolo ZC bolo super,zvládli ste ho vo velkom štýle ako sa na silný a skúsený tím patrí, :yes:
ak dobre vidim tak ste to zvladli :thumbsup: vidime sa v FF
prvy zapas a hned proti vam, no uvidime kto z koho :oslava:
Ja ako vedúci ich fanklubu , teraz preživam zmiešané pocity... Co teď ? :neviem:
medik911 píše:Ja ako vedúci ich fanklubu , teraz preživam zmiešané pocity... Co teď ? :neviem:
Co ted? Teraz si dame Deli :lol2: Nie nech vyhra ten kto bude mat viac stastia :wink:
Pistáciovú poprosím :D
Tak tak nech vyhrá lepší alebo štastnejšíí
nj gratulujem ale dnes to bolo dost o stasti, vidime sa v odvete
vsetko najlepsie Milos a gratulacia k paradnym vykonom v PO. verim ze si to uz nenechate ujst pomedzi prsty a coskoro sem budem moct pisat gratulaciu k titulu ;)
vyzera to tak, ze EI budu prvym timom s 2 titulmi.
Vsetko najlepsie milos k narodeninam :serus:
arek,petrík za gratulácie k narodkám vám dakujem chalani, :) na tému titulu sa nebudem vyjadrovať,ako som to nerobil ani počas play predtým,ešte ho môže získať každý tím bude to ešte napínavé,až do konca.Snažíme sa aby za nás miesto velkých vyhlásení hovorily výsledky tímu,tak uvidíme ako to nakoniec dopadne
Dean, vsetko naj :oslava:

ale som rad ze sme ti nedali vitazstvo k oslave :D vies, musime to este trosku zdramatizovat lebo uz by to fanusikov inak nebavilo
tak posledna noc rozhodne, skoda ze to nebude vzajomny suboj, bolo by to asi to najlepsie vyvrcholenie ale i tak to bude napinave a som rad ze ak to nahodou nebude IC tak ze to budete vy kto ziska titul tak good luck ale viete ako snad prehrate tuto noc :-P
janik píše:Dean, vsetko naj :oslava:

ale som rad ze sme ti nedali vitazstvo k oslave :D vies, musime to este trosku zdramatizovat lebo uz by to fanusikov inak nebavilo
Dakujem jančí za gratulaci k narodkám, :) tak tak bolo to napínavé,až do posledného dna,ja som sa počas play off nevyjadroval,aby som ten úspech kolegom nezakríkol,nakoniec viac štastia sme mali my,ale klobúk pred vami dole,bolo to tak napínavé,do posledného dna a pravé vyvrcholenie KTL. :)
hmm začali sme na 8 mieste v 1 kole,potom ayoz nám tým vyhodením Rasta urobil velkú službu,velmi dobre medzi nás zapadol a posilnil tím po taktickej časti i tímovo,pred výkonmi Adri a bossa dávam klobúk dole,dakujem vám,že ste to tu so mnou vydržali a poctivo tipovali každý den,som rád,že sa štastie nakoniec usmialo aj na nás a môžme tak spokojne túto sezonu a titul osláviť. :oslava:
gratulacia, za celu sezonu a najma vam paradne vyslo aj FF, vyhrat v takej konkurencii 5 zo 6 zapasov... :klobuk: titul bude v spravnych rukach
gratulujem zasluzenym vitazom :serus:
gratulujem :good: zasluzene vitazstvo, vyborny vykon vo FF :good:
:serus:
tezko se mi to rika ale gratuluji.nejlepe ste zvladli PO.
i kdyz mi by jsme si to za celou tezkou sez. asi zaslouzili vic..
Tak pristi rok..
gratulujem k titulu :serus:

hlavne milosovi, ktory patri medzi tych tiperov, ktorym som titul najviac prial a taktiez byvalemu spolutiperovi pavlikovi a samozrejme aj zvysku timu
gratulacia :)
Jelikož se "zajíci počítají až po lovu", nyní je čas sesumarizovat celou sezónu 2012/2013, nakolik vítěz je známý. V diskuzích toho moc nenapíši, ale tímto bych rád poděkoval všem, kteří se podíleli na úspěchu Evil Insiders, zejména GM Milošovi, nakolik celou sezónu vedl tým příkladně a neváhal se s týmem ani poradit před jakýmkoli rozhodnutím a chtěl znát názor ostatních. Nesmím zapomenout ani na Adri, která rovněž v sezóně šířila optimismus, i když se nedařilo. Zábava, to je to hlavní, o co tu šlo, jde a vždy půjde. Bohužel čtvrtého v týmu nikterak neznám, nakolik se na tomto místě protočilo více "hráčů", i tak se sluší poděkovat, díky. Nesmím zapomenout znovu poděkovat GM, nakolik mi celou sezónu nechal na tipování volnou ruku a nebyl jsem tak nikdy(!) svázán taktickým tipováním, nakolik jsem vždy věřil svým tipům bez toho, aniž bych se díval, jak tipují ostatní. O lepší umístění v jednotlivcích mě bohužel připravilo pár dní, kdy jsem netipoval, avšak vše jsem si vynahradil v play off a věřím, že jsem se GM dostatečně odvděčil a splnil na 100% úlohu, proč si mě do týmu vybral. Sezónu 2012/2013 díky vítězství hodnotím jenom pozitivně. Aby však nebylo všechno, jak mladí říkají "cool", upozorním na jednu věc, která se mi nelíbí a právě z toho důvodu se diskuzí neúčastním. Rivalita a špičkování k bojům o "něco" a hrám obecně patří, ale někteří to při výměně názorů přehání a doslova slovně útočí na druhé, což musím zde jednak připomenout a zároveň rázně odsoudit. Všem, kteří se zúčastnili letošního ročníku KTL, díky za účast, přeji pěkné mistrovství světa ve Skandinávii, nádherné NHL play off a možná se uvidíme příští sezónu opět v KTL. Pěknou neděli všem.
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS