Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

No dnes to dobre nedopadlo,už je to opäť len o 1 výhru a k tomu dnes na programe 4 zápasy,čo nám moc nevychádzajú. :? No musíme dať hlavy hore,oklepať sa z dnešnej smolnej prehry a pokúsiť sa tuto štatistiku zmeniť.
parada adri a stefan :klobuk_dole: mame to vo svojich rukach stav 4-3 je dobry ale kazdy detail moze rozhodnut tak makame dalej chcem si zahrat proti Falcons a rousis :D
je mi luto ze sme vypadli jeden blby zapas o tom rozhodol ale zial musime sa s tym zmierit bolo mi ctou zahrat si za tento tim a mrzi ma ze som nepomohol viac :thumbsdown:
Janík to nevadí,není každý den nedela,ja ti dakujem za pôsobenie u nás,rád som si s tebou zatipoval za jeden tím,snad sa ešte niekedy v jednom tíme stretneme. :clap:
No kedže nám skončila sezóna, tak kým odtialto odídem na dovolenku,napíšem tu zhrnutie sezony z pohladu GM Evil Insiders.Tento tím sa zapojil do novej sezony na poslednú chvilu pred štartom sezony,vdaka známym veciam v zákulisi,čo už tu boli rozobrané ,mal som teda dosť omedzené možnosti na to,koho bolo možné ešte získať,napriek tomu sa mi podarilo získať velkú rybu a fajn chalaniska bossa,ktorý bol lídrom nášho tímu a chcem mu podakovať touto cestou ,za nasadenie a poctivosť v tipovaní ,dakujem Pavlíku,super robotka :thumbsup: ,väčšina chalanov už bola pod zmluvou ,tak ten tím,nebol úplne podla mojich predstáv,ale dali sme sa na boj,tak sme išli bojovať.Po 2 kolách sa mi rozpadol tím,leo a Evička sa rozhodli z rôznych dôvodov skončiť a tento tím bolo treba preto doplniť a posilniť,aby mohol pokračovať dalej.Zobral som do toho teda stefana 82 a dovtedy mne neznámu tipérku adrislovakia,o ktorej som dovtedy nič netušil a bol to dosť riskantný krok,bol som velmi zvedavý,v akom svetle sa nakoniec ukáže.A bol som velmi príjemne prekvapený,stala sa z nej velká opora tímu,ako v tipovaní,tak aj po taktickej stránke,nás velmi dobrými výkonmi ťahala spolu s bossom a stefanom dopredu ,vdaka čomu sa nám nakoniec podarilo vybojovať velmi pekné 3 miesto po základnej časti a s predstihom už pred posledným kolom si zabezpečiť postup do play off,s čím môžme byť spokojný,fajn robotka kolegovia,dakujem vám za nasadenie a poctivosť v tipovaní. :thumbsup:

Na play off som sa rozhodol z draftu vziať skúseného matadora janíka,ktorý to tu rozbehol aj z komunikačnej stránky,čo dovtedy bola naša slabšia časť z pohladu ostatných tímov ,kedže sme komunikovali skôr na FB,ICQ či osobne,dával do hry srdce,burcoval nás všetkých,takže z môjho pohladu spokojnosť,dakujem janík za pôsobenie v našom tíme,nech sa ti darí v tom svojom tíme a na budúcu sezonu play off absolvuješ v nom, :wink: Play off nás moc v dobrej forme nezastihlo,nedarilo sa nám to poriadne rozbehnúť a aj vdaka velkému kusisku šťastia sme vyradili v 1 kole play off koníkov a postúpili do 2 kola,proti exkolegom z BF.Velmi som sa na tu seriu tešil,to ma časom rýchlo prešlo,vzhladom na tu seriu a čo sa okolo toho dialo,ale to je len môj pohlad na vec,z tipérskej stránky to bola velmi dobrá a vyrovnaná séria,boj až do konca,ked ešte pred skončeením posledného zápasu sme postupovali,ale to šťastie čo sa na nás usmievalo v 1 kole,nám to teraz unavené vrátilo a my sa lúčime so sezonou v 2 kole.No tak touto cestou treba zagratulovať BF k postupu a nech sa im darí v dalšej časti play off :serus: My odchádzame na dovolenku :golf: ,ale myslím,že konečné umiestnenie na 5-8 je docela slušné,môžme byť s nim spokojný,aj ked ...Ale nič,hlavu hore kolegovia,prajem vám pekné leto,veľa šťastia v osobnom živote, nech sa vám darí :thumbsup:
Dean nesmies si to vsetko tak brat :wink:

inak sa pekne ukazuje aka skoda ze sme ten posledny zapas mali tolku smolu s tym hlupym SJS, vcera by sme vyhrali aj dnes konecne aj mne sa zadarilo, tie dva dni predtym neviem ale ked vezmem ze uz vsetci ani netipujeme tak min. stav serie by bol teraz 2-2 nj keby bolo keby :roll:
No tak po dlhšej prestávke , aj náš tím otvoril kempy a začali sme sa pripravovať na novú skrátenú sezonu KTL.Premýšlal som komu ponúknuť zmluvy na novú sezonu a rozhodol som sa po porade so spolumajitelmi tímu,že nimi budú kolegovia z minulej sezony boss,adrislovakia a som velmi rád,že medzi nami môžem privítať novú posilu tímu NightWolfa. :) Týmto ho medzi nami vítam :klobuk: :oslava: ako aj kolegov z minulej sezony a teším sa na spoločné účinkovanie tohto tímu v novej sezone. :cinka:
Vďaka za privítanie :klobuk: tak teda čaute, nech sa nám darí :cinka:
No tak konferencia naša je dosť nadupaná,,povedal by som o dosť viac ako tá arekova a spol. :frajer2: ale nevadí,ja verím,že náš tím si v nej poradí, dostaneme sa do play off a tam už to bude ako vždy o šťastí.Tak pevne sa pripútajte kolegovia,jazda horskou dráhou KTL sa onedlho začína. :cinka:Ako ste spokojný so žrebom vy kolegovia?
No tak už nám začala nová sezona,úvodný den-dva boli docela dobré,dalšie je to o niečo slabšie,ale straty sú docela malé zatial,tak pohoda,treba bojovať ,prajem vám kolegovia veľa úspešných tipov,je začiatok sezony,tak sú výsledky divoké,ale ono sa to časom utrasie a ja verím,že si svoje miesto v play off vybojujeme aj tento rok. :wink:
No tak máme za sebou 1 kolo KTL.No žiadna sláva to nebola,to si treba povedať na rovinu,myslím si,že máme na ovela viac ako na vyhnutie sa poslednému miestu ,vieme sami kde treba pridať. :wink: Kolegovia chcem aby ste vedeli,že vám dôverujem,boss už teraz skončil na bodovaných priečkach,som presvedčený,že ti aj toto trochu pomôže krízu prekonať a opäť sa postaviť na nohy a k návratu formy z minulej sezony :wink: Nightwolf dúfam,že sa tým,ako si skončil v tomto kole privelmi netrápiš :wink: hod toto kolo za hlavu :wink: ,si dobrý tipér a som presvedčený ,že budeš opäť pri troche šťastia okupovať priečky aké ti patrili v minulej sezone,určite na to kvality máš o tom nepochybujem :wink: ,adrislovakia ty si tiež velmi šikovná tipérka,len nesmieš nad tými tipmi tolko premýšlat ,viac si dôverovať karta sa potom obráti a bude sa ti dariť ovela viac a v tvojich silách rozhodne je dostať sa na bodované priečky v individuálke a spoločne ako tím ked zaberieme,verím,že už sa nám bude dariť len lepšie ako v tomto kole,kde kvôli neskorému začiatku NHL a nezohratosti hráčov sú tie výsledky zatial ako na hojdačke a neraz aj človek na to kuká ako :eek2:.Tak hlavy hore kolegovia,dakujem,že tipujete pravidelne verím,že to tak bude aj nadalej podme sa už dnes pobiť o čo najlepšie umiestnenie v tomto 2 kole,v úvodný den proti Steelersákom z Košíc. :cinka: :box:
No zatial je len pár dní 2 kola za nami,tak to netreba podcenovať ani precenovať,ale musím povedať,že zatial mám velkú radosť ako ste sa do kola pustili kolegovia všetci 3,začínate naplnať predpoklady,že ste velmi dobrý tipéri a držím vám palce aby to tak pokračovalo aj v dalších dnoch. :wink:

Dnes taktická bitva s cepikovcami,v hre su len 3 zápasy,tak každý 1 bodík bude dosť dôležitý,uvidíme komu ten den sadne viac. :box:
Tak dnes je tu velký den pre našich fanúšikov. :clap: :clap: Do mesta so svojim tímom prišiel švolco a už od rána stáli fanúšikovia pred štadionom, aby ho mohli privítať,vypýtať si autogram a chlapi pozvať na pohárik domácej pálenky,že je aspon pre tento den späť. :oslava: Autobus s chalanmi z BA prišiel o 10 hodine,ludia ho celý obstúpili a konečne sa opäť po dlhšom čase dočkali svojej legendy ,vzali ho na ramena(ostatný chalani išli po svojich :D ale tiež ich pekne privítali ) a všetci sa pobrali preč od štadiona do centra mesta ,kde už bol pripravený program ktorej kultúrnu vložku pripravili chalani z kapely HEX. :klobuk: A veru veselo je doteraz,tak uvidíme,či sa švolco s kolegami vrátia v stave by mohli nastúpiť vôbec na zápas. :D :clap: :pivo2: tak to Dnešný zápas tak bude velmi atraktívny duel pre našich fanúšikov, na ktorý boli už dlho dopredu všetky lístky vypredané,taký bol o neho záujem. :clap:
Obrázek

jeden z fanusikov mi poslal fotku z prichodu :cool:

toto derby bude hlavne pre nas dolezite, vy mozte dnes trosku polavit :)
švolco píše: jeden z fanusikov mi poslal fotku z prichodu :cool:
toto derby bude hlavne pre nas dolezite, vy mozte dnes trosku polavit :)
nie je to petrik v tom modrom tricku s okuliarmi?
arek píše:
švolco píše: jeden z fanusikov mi poslal fotku z prichodu :cool:
toto derby bude hlavne pre nas dolezite, vy mozte dnes trosku polavit :)
nie je to petrik v tom modrom tricku s okuliarmi?
:-O :-O ty si na to prišiel,že to je on arek?A to si dal tak záležať aby tam bol inkognito. :D
v siltovke mighty bulls? :scare:
švolco píše:v siltovke mighty bulls? :scare:
no tú dostal zadara ako malú pozornost u šéfa KTL z ich tímu, úplatky nezastavíš :D

švolco nám nevyšlo 1 kolo tak musíme šlapať a pokúsiť sa získať čo najväčší počet bodov,aby sme sa nemuseli klepať o play off tak s polavením moc nerátajte.Výhru si budete musieť zaslúžiť, bude to vyrovnaný duel predpokladám.
švolco velmi dobrý duel ste s nami odohrali,ludia boli spokojný ,že ťa videli opäť v našom mestečku ,pozbierali podpisy celý tím chválili,že ste fajn chalani a nepokazili žiadnu zábavu,. :wink: Dúfam,že ste boli aj vy spokojný s programom,s výhrou určite tiež,hned ste na nu nadviazali aj dnes,tak výhra nad nami vám pomohla na nohy ako pozerám a už ste sa poriadne rozbehli.Nech sa darí v dalšich dueloch,teším sa na odvetu s vami chalani. :wink:
Tak dnes tesná výhra o 1 bodík, :) vdaka parádnemu výkonu bossa, :clap: velmi dobre si to doplnil aj ty NightWolf,tak snad len tá smolná prehra Ottawy ti neurobila radosť,neboj nič nabudúce vyhrajú a krízu z posledných duelov prelomia. :wink:

Tak dnes duel s hrošíkami z futbalového webu,sú to nováčik súťaže,tak som zvedavý v akom svetle sa ukážu u nás.
adrislovakia píše:Kajo od dracikov spravil tabulku ako by to bolo bez zapasoveho kola . Aaaaa boli by sme 1 :D , tak cop cop .
no to je pekná štatistika,ale kedže sa hrá iné kolo tak len to.Ale náznaky zlepšenej formy oproti 1 kolu tam sú vidieť,na to je to fajn :wink:

Dnes sme prehrali opäť po predlžení,hold v 3 ludoch sa proti najlepšiemu tímu tohto kola momentálne hrá len velmi ťažko :-(

Adri vyhoreli sme na tom i na Blues :-( ty vieš o čom píšem. :roll:
No dnes prehra o 2 body.Sadla na nás kríza,nedarí sa opäť sadnúť na víťaznú vlnu ,vedenie tímu Evil sa ju rozhodlo riešiť rázne a rozviazať zmluvu s tipérom Nightwolf,ktorému dakujeme za doterajšiu činnosť v našom tíme,,vážime si,čo pre nás odviedol za služby a prajeme mu to najlepšie do dalšej časti kariéry tu na HF v KTL i osobnom živote. :klobuk:

Našou novou posilou sa stava bývalý člen tímu STARS dreamer,ktorého tu touto cestou vítam, :klobuk: sme radi,že sa k nám pridá a dúfame,že sa mu u nás bude páčiť a bude sa mu i v našom drese spolu s nami dariť,ako tomu bolo doteraz v tíme STARS. :wink:
Ďakujem. Odpovedal by som možno aj v angličtine, ale angličtiny mám dosť v práci a aj pri futbalových prenosoch. :D Dúfam že budem prospešný pre team a že sa nám bude dariť.
V pohode inak v NHL fandíme rovnakému tímu. St. Louis. Okrem nich som fandil kedysi dávno Quebecu kým sa nepresťahoval a Torontu :)
No ja ale budem skôr dávať podľa potrieb tímu, to že niekomu fandím je až na druhom mieste, ale samozrejme budem dávať na nich ale nie vždy. Inak dúfam že to stihnú spraviť zaradenie do týmu do 18:30 aby som už mohol natipovať.
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES