Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kisin píše:Tenhle team má obrovský potenciál :)
Má! Ale mal by ešte väčši, ak by v ňom tipovali štyria a nie len traja tipéri...
konecne kooonecne vidime EI na poprednych prieckach v nasej konferencii. Snad uvidim nasho niekdajsieho najvacsieho rivala aj v playoff. Zatial tlieskam :taptap:
arek píše:konecne kooonecne vidime EI na poprednych prieckach v nasej konferencii. Snad uvidim nasho niekdajsieho najvacsieho rivala aj v playoff. Zatial tlieskam :taptap:
Ďakujeme za uznanie. Netreba to len zákríknuť, aj keď už ako kisin spomenul, tento tím má dosť veľký potenciál.. Čiže by to mohlo byť o inom ako pominulé sezóny a v PO by sme vás mohli vybúchať. :D
Ajajaj. Toto sme si určite nezaslúžili. Dnešný deň je pre nás krutým...
Dúfam však, že ešte nič nie je stratené. Aj keď tieto body budú možno chýbať.
Sorry chlapci... dneska jsem to prodal :D
To je nás víc :D
Ale hledejme pozitiva - aspoň sme to pokazili pěkně kolektivně jako jeden tým :D
...tož podaří se no. Věřím, že se tohle nějakou chvíli opakovat nebude.
ty vole až teraz zistujem že už tu v tomto time nieje nikto zo starych harcovnikov.. s ktorymi som začinal moj fanklub:(
Starí harcovníci postrácali formu..
Díky bohu chalani, dnes ste to znovu potiahli vy. Ale už fakt netuším, ako mám tipovať.. Raz tipujem podľa tabuľky, vzájomných zápasov, raz podľa toho, ako mi srdce povie. Ale stále nič..
Ak by za EI tipovali 4 tipéri, tak by sme boli v TOP 3. Kuva drát. Neviem, čo mám robiť.. :bitka3: :bitka3:
Márne, márne, márne. Moc sa ma to trápi. Lebo keď pozriem individuálnu tabuľku, tak ste všetci traja na popredných priečkach, mountain sa parádne chytil..
Akurát ja som na posledných.. Ak by som bol aspoň tam, kde mountain, mohli by sme s prehľadom viesť konferenciu. :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: Je mi to ľúto, že zatiaľ som nenaplnil svoj potenciál v tejto sezóne a nedokazujem výsledky také, na ktoré mám. A tým prihoršujem aj tímu..
yzy: Neprožívej to tolik :D já většinou nad jedním zápasem strávím cca 5 sekund a napíšu tip. Asi není úplně ideální koumat jeden zápas příliš dlouhou dobu.
kisin píše:yzy: Neprožívej to tolik :D já většinou nad jedním zápasem strávím cca 5 sekund a napíšu tip. Asi není úplně ideální koumat jeden zápas příliš dlouhou dobu.
Prežívam to tak, lebo som chcel, aby bol návrat EI medzi elitu hviezdny, dych vyrážajúci..
Ani ja nad tým moc dlho nerozímam, ale proste to nejde...
Budeš takový ten hráč, který umí načasovat formu až na PO :-P Tam se bude lámat chleba.
Kisin: koukám, že máme stejnou taktiku, jak přemýšlet nad tipováním :wink:
martin83 píše:Kisin: koukám, že máme stejnou taktiku, jak přemýšlet nad tipováním :wink:
Nepřemýšlet. :D
Dneska sem to tušil, že to dopadne blbě (aspoň pro mě), všecky ty zápasy jsem vydedukoval, že můžou dopadnout jakkoliv :evil:
Paráda. Posunuli sme sa na 4. miesto. Už je len posledný tipovací deň tohto kola, tak dúfam, že to nepokazíme a buď udržíme 4. miesto alebo sa posunieme ešte na 3. No je to fantastické zatiaľ.
A kisin tiež. Snáď sa mu podarí získať pódium, alebo to vyhrať. Pekná hra kisin.
yzy19 píše:Paráda. Posunuli sme sa na 4. miesto. Už je len posledný tipovací deň tohto kola, tak dúfam, že to nepokazíme a buď udržíme 4. miesto alebo sa posunieme ešte na 3. No je to fantastické zatiaľ.
A kisin tiež. Snáď sa mu podarí získať pódium, alebo to vyhrať. Pekná hra kisin.
Dík :) uvidíme zda-li dnes bude štěstí.
Yes, yes, yes, yes, yes. EI sa dúfam vrátili medzi elitu. Prvé kolo v úplne novom zložení niekedy nevychádzalo tak ako malo, určite sme mali na to vyhrať aj našu konferenciu, ale aj 4. miesto je fantastické po tých rokoch, kedy sa nevedeli Insiders odlepiť od spodu. Škoda, že kisinovi sa nepodarilo udržať tú fantastickú pozíciu, po prípade ju zlepšiť, ale aj tak patrí hlavne jemu veľká vďaka, pretože toto kolo nás viedol on.
Mountain sa tiež parádne uchytil a martin bodoval tiež pravidelne.
Len škoda, že mne to vôbec nevyšlo. Avšak som rád, že sme si nepohoršili a udržali sme si 4. miesto, ktoré nám získalo nejaké body pre Play Off.
Celkom úspešné kolo. Díky hoši.
Jo, s výsledkem týmu jsem spokojený, kisin i martin vynikající!
Se sebou ale spokojený nejsem. Vždycky 2-3 kola po sobě natipuju docela dobře, ale pak zas další 2 naopak úplně na prd. V tomhle systému to sice tak nevadí (když to zrovna nejvyjde, tak jsou pořád ještě 3 další, co to můžou zachránit), ale vadí mi to.
Do dalšího kola si musím předsevzít vylepšit konzistenci :evil:
mountain píše:Jo, s výsledkem týmu jsem spokojený, kisin i martin vynikající!
Se sebou ale spokojený nejsem. Vždycky 2-3 kola po sobě natipuju docela dobře, ale pak zas další 2 naopak úplně na prd. V tomhle systému to sice tak nevadí (když to zrovna nejvyjde, tak jsou pořád ještě 3 další, co to můžou zachránit), ale vadí mi to.
Do dalšího kola si musím předsevzít vylepšit konzistenci :evil:
To nevadí mountain. Aj napriek tomu si obrovským prínosom pre tím. :wawe:
Tak hoši, první kolo máme zdárně za sebou a dopadlo to vcelku dobře, i když raději se nebudem moc vychvalovat abychom neusnuli na vavřínech. Furt je mnoho co vylepšovat a zlepšovat se. Já osobně jsem taky mohl uhrát lepší výsledky, kolikrát mě zradili remízky. Další kolo bude ještě náročnější, ale věřím,že se s tim opět porvem. Vzhledem ke složení týmu o tom nemám pochyb :box:
Tak toto kolo nám začína iný herný systém a to zápasový.. Berie sa znovu súčet dvoch najlepších tipérov za hrací deň..
Za výhru v normálnom hracom čase sú 3 body, za výhru po nájazdoch, predĺžení 2 body a za prehru po sn, či predĺžení 1 bod..

Určím poradie tipérov na nájazdy a to dám takéto:
kisin
martin83
mountain
yzy19

Tak ako sme v tabuľke.. Samozrejme, počas sezóny, kola sa to môže meniť..
Ja osobne mám zápasový systém dosť rád.. Tam sa EI zvyklo dariť aj v krutých časoch :D

Stretneme sa v boji s Prievidzou Turtles. V Play Off sa dostali do finále svojej konferencie. Neviem, čo mám od nich čakať, no môže to byť nepríjemný súper..
Hrá sa spôsobom každý s každým..
Tak sme prehrali, nič sa nedeje. Klobúk dolu. Dvaja od nich trafili všetkých 5 zápasov..
Na zápasové kolo som sa tešil, no začali sme fakt mizerne. Snáď už vyhráme, lebo sa mi to prestáva páčiť. Síce nie je ešte nič stratené, ale určite by som bol šťastnejší, ak by sme mali aspoň 3 body..
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES