Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

neviem,neviem,ale ked open sa tak snazil :D
ale asi si necham stary :lol: :lol: a tento novy bude iba alternativny,ok? :wink:

Nahodou mne sa velmi paci. Ja si dam Novy :cool:

suhlasĂ­m z JanĂ­kom, banner jak z cirkusu!

Derryl píše:suhlasĂ­m z JanĂ­kom, banner jak z cirkusu!
to by si nebol ty keby si do nich tiez nezabrdol :lol: :lol:

janik, Derryl: ked mi toto napisu taky velky "odbornici" ako ste Vy dvaja tak ma aj srdce zaboli :lol: aj by som nieco povedal ale necham tak...

Viem ze chcete len rypat ale ak sa Vam tento banner zda ako z cirkusu tak ste riadny inteligenti, co je tam tame cirkusantske?

Ta lebka symbolizuje temnotu a ta ziara ta tym nejake znovuzrodenie, pod tym som myslel to ze sme este neziskali vyznamnu trofej a prichodom milosa chceme vyhrat, farby nazvu tĂ­mu su prisposobene k podkladu a farba mena je s nadychom modrej preto lebo tipujeme NHL cize cize hokej, cize hra ktora sa hra v zime na lade...

Vidno ze aspon eman ma tu kus predstavivosti, ostatny chodte hrat cvoÄŤky. :ejha:

OpenFire píše:janik, Derryl: ked mi toto napisu taky velky "odbornici" ako ste Vy dvaja tak ma aj srdce zaboli :lol: aj by som nieco povedal ale necham tak...

Viem ze chcete len rypat ale ak sa Vam tento banner zda ako z cirkusu tak ste riadny inteligenti, co je tam tame cirkusantske?

Ta lebka symbolizuje temnotu a ta ziara ta tym nejake znovuzrodenie, pod tym som myslel to ze sme este neziskali vyznamnu trofej a prichodom milosa chceme vyhrat, farby nazvu tĂ­mu su prisposobene k podkladu a farba mena je s nadychom modrej preto lebo tipujeme NHL cize cize hokej, cize hra ktora sa hra v zime na lade...

Vidno ze aspon eman ma tu kus predstavivosti, ostatny chodte hrat cvoÄŤky. :ejha:
open,tie starsie boli ale strasidelnejsie a vzbudzovali u superov respekt a strach a snad aj hrozu........to myslim vazne,tieto sa mi az tak nepacia,sorrac

open mne sa nepaci najma ta lebka je taka divna a potom mozno trosku farba podkladu. ale tak je to vas tim vy si musite vybrat

janik píše:open mne sa nepaci najma ta lebka je taka divna a potom mozno trosku farba podkladu. ale tak je to vas tim vy si musite vybrat
ked sa jej bojĂ­Ä… tak si to mal povedat rovno a nie vymyslat sprostosti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

OpenFire píše:
janik píše:open mne sa nepaci najma ta lebka je taka divna a potom mozno trosku farba podkladu. ale tak je to vas tim vy si musite vybrat
ked sa jej bojĂ­Ä… tak si to mal povedat rovno a nie vymyslat sprostosti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: mna z teba porazi :lol: :lol: :lol:

lol, akosi tu mate veselo

zatial je to celkom dobre,co poviete?a paci sa mi,ze je to aj celkom vyrovnane,medzi muzstvami nie su velke rozdiely,aj ked je len zaciatok.inak,ked budem mat cas urobim timove statistiky(a hlavne ked sa mi bude chciet :D )

Vysledky od 1 po 6 kolo


1. kolo OpenFire (3), kajo (2) eman22 (2) -Milos76(0) pre tim 5 bodov
2. kolo eman22 (6), kajo (4) OpenFire (3) -Milos76(1) pre tim 10 bodov
3. kolo kajo (3) , eman22 (2) - OpenFire (1), milos76 (1) pre tim 5 bodov
4. kolo milos76 (9) , OpenFire (9) - kajo (8 ) ,eman22 (2) pre tim 18 bodov
5. kolo kajo (1) , OpenFire (1) - Milos76 (1) ,eman22 (0) pre tim 2 body
6. kolo OpenFire (3) , milos76 (1) - kajo (1), eman22 (1) pre tim 4 body


Body pre tim
OpenFire (4 krat bodoval) -16
kajo (5) -11
Milos76 (3) - 11
Eman22 (3) - 10

1.OpenFire - 20 Bodov v 38 zapasoch / uspesnost (52,6%)
5.kajo - 19 Bodov v 38 zapasoch / uspesnost (50%)
22.eman22 - 13 Bodov v 38 zapasoch / uspesnost (34,2%)
22.Milos76 - 13 Bodov v 38 zapasoch / uspesnost (34,2%)


1. Drexel Dragons - 48 bodov
2. Evil Insiders - 44 bodov
3. Best Bibbers Gold - 40 bodov
... Ice Cats - 40 bodov
5. Tippers of the Dark Side - 37 bodov
... Blue Angels - 37 bodov
7. Steelers - 32 bodov

No Kajo mas velku pochvalu pekne spracovane.

Podla vzhodnotenia vzdim, ye sa musim hodne zlepsit. :D

dik,ale ja musim podakovat kukovi :D
no,to bol aj moj zamer,urobit tie vyhodnotenia,aby sa nas GM trosku "prebral".ved ako hovori norvic:trosku statistiky pre motivaciu 8)

dobra praca kajo, este dobre ze sa doma nudis :D

sorry pani,dnes som totalne prepadol,pohorel a neviem co este :!: :!:
este ze potiahli ini :cool:

Počúval som v rádiu, ľe tá Carolina, vás 3 pekne vypiekla.Chýbala 1 sekunda a vąetci traja, by ste uhádli, tú remízu s Atlantou.Tomu sa hovorí smola.Ja som veril, ľe Marián s Kovaµčukom, zariadia výhru.No ani mne, to nevyąlo.Ani jeden z nich, nezískal ani 1 bod. :x

krista,zase 0bodov. :x :x
dostal som od vedenia ultimatum,ak budem podavat take vysledky aj nadalej,budem mozno vytrejdovany :D

kajo píše:krista,zase 0bodov. :x :x
dostal som od vedenia ultimatum,ak budem podavat take vysledky aj nadalej,budem mozno vytrejdovany :D
To uz kazdy hned na zaciatku sezony dostava ultimata? To co mate za vedenia? Ved sa sezona iba zacala, je normalne, ze sa iba rozbiehame a tie vysledky mozu byt poriadne pestre. :shock:

mas pravdu,to praveze nase vedenie je uplne zhovievave a veri nam,to len ja som si vymyslel pre novinarov,aby mali o com pisat :D a este aj koli motivacii :)

kelemantia píše:
kajo píše:krista,zase 0bodov. :x :x
dostal som od vedenia ultimatum,ak budem podavat take vysledky aj nadalej,budem mozno vytrejdovany :D
To uz kazdy hned na zaciatku sezony dostava ultimata? To co mate za vedenia? Ved sa sezona iba zacala, je normalne, ze sa iba rozbiehame a tie vysledky mozu byt poriadne pestre. :shock:
Ä…ak to sere aj mna, a eÄ…te nech mi kamarat poviem ja tipujem len NHL lebo su na nej vysoke kurzy :x samozrejme aj tak to potom dopadne!

Chlapi nejak sme klesli v hodnoteni. Treba Zabrat Vedenie slubuje velke odmeny. Len sa treba dostat na celo

A moje vykony ma desne :x

Vysledky od 1 po 6 kolo


1. kolo OpenFire (3), kajo (2) eman22 (2) -Milos76(0) pre tim 5 bodov
2. kolo eman22 (6), kajo (4) OpenFire (3) -Milos76(1) pre tim 10 bodov
3. kolo kajo (3) , eman22 (2) - OpenFire (1), milos76 (1) pre tim 5 bodov
4. kolo milos76 (9) , OpenFire (9) - kajo (8 ) ,eman22 (2) pre tim 18 bodov
5. kolo kajo (1) , OpenFire (1) - Milos76 (1) ,eman22 (0) pre tim 2 body
6. kolo OpenFire (3) , milos76 (1) - kajo (1), eman22 (1) pre tim 4 body
7.kolo eman22 (3), milos76 (1), kajo (1), OpenFire (0) pre tim 4 body
8.kolo OpenFire (4), kajo (3), Milos76 (2), eman22 (1) pre tim 7 bodov
9.kolo eman22 (4), Milos76 (3), OpenFire (1), kajo (0) pre tim 7 bodov
10.kolo Milos76 (1), eman22 (1), OpenFire (1), kajo (0) pre tim 2 body
11.kolo eman22 (8 ), kajo (7), Milos76 (6), OpenFire (3,5) pre tim 15 bodov

Body pre tim
Eman22 (7 krat bodoval) - 26 -vyrazne zlepsenie :D
kajo (8 ) -22
OpenFire (6) -21
Milos76 (6) - 16


tabulky dohodim neskor,ked budu aktualne 8)
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG