Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Modlime sa, aby eman prišiel. Dnes je fakt dôležitý deň, kedy sa môže rozhodnúť o našom celkovom postavení. Zápasy, aspoň niektoré začínajú skoro, tak dúfajme, že eman príde a natipuje :unsure:

EDIT: Takže eman už natipoval a môžeme len dúfať, že nám to výjde znovu :good:
Budem doufat... v ČR po "Gambrinusovsku" VĚŘIT! :D A ono to půjde do pr... :D tak radši jenom dofuat! :wink: :D
Dobre ste sa modlili fakt dobre. :D
yzy, reprezentujes zapadne slovensko?
arek píše:yzy, reprezentujes zapadne slovensko?
áno.

Tak dneska bohvie aká sláva to nebola. Podržali nás, ak sa to dá tak nazvať raul a andoj. O dosť sme sa prepadli, no medzi jednotlivými tímami sú malé rozdiely, tak sa ešte netreba vzdávať, aj keď takto veľa zápasov dosť často rozhoduje. Oproti niektorým sme stratili aj 10 bodov :verysad:
Aj, to byla velká bída pánové... takhle to dál nejde... to byl týmově příšernej výkon :( 10 bodů je opravdu hodně musíme začít makat...
androj píše:Aj, to byla velká bída pánové... takhle to dál nejde... to byl týmově příšernej výkon :( 10 bodů je opravdu hodně musíme začít makat...
Veru veru, asi vám zruším prémie, keďže netipujete dobre, no samozrejme aj sebe budem musieť :clap: Treba makať, ináč neuvidíte zlaté prasiatko.
Aj, tak nechci se chvástat, ale furt se za nic nestydím :oops: :D Procentuální prémie by být mohli ne? Za to jak tipujeme pro tým :D
Tak dnes v noci sa bude hrať trochu viac zápasov, tak by bolo vhodné, aby sme nezakopli. Lebo, keď sa to náhdou stane, tak som v peknej riti. Dúfam, že sa šťastíčko po dvoch dňoch usmeje na dákych dvoch tipérov, je jedno akých, len nech sú to z EI. GOOD LUCK :modlenie:
Tak takto to ďalej nepôjde. Myslím to tým, že sme v dákom útlme a upadáme. Mne osobne sa to nepáči, určite ani vám. Prepúšťať, alebo vymieňať nikoho nechcem, lebo každý má raz svoj deň a raz nie. No, ale ja, aj keď som GM som asi najslabšou stránkou tímu a za to sa ospravedlňujem. Túto noc som dúfal, že sa pošťastí, keď som pozeral na výsledky, no keď som pozrel aj na tipy, tak som hlavne u seba nechápal, čo som tam mal napísané :shock: . Preto, už nebudeme dúfať, ale začneme konať. :D Žiadne dúfanie, my konáme!!! :D
No nejslabší článek nejsi... :wink: Ale no tak my s Emanem už tu tipujem dýl a stejně jsme na "hranici" jen... Třebas to brzo půjde líp... :wink:
androj píše:No nejslabší článek nejsi... :wink: Ale no tak my s Emanem už tu tipujem dýl a stejně jsme na "hranici" jen... Třebas to brzo půjde líp... :wink:
Zatiaľ som, minulú sezónu som určite lepšie tipoval a na to, že NHL-ka je šport, ktorému venujem aj 2 hodiny denne, len čo sa týka článkov som na tom dosť biedne, aj oproti raulovi, ktorý sa venuje hlavne futbalu. Len škoda, že poslednú dobu, keď sa jednému darí, trom sa nedarí. Predtým to bolo, keď sa dvom nedarilo, dvom sa darilo, takže to bolo ok. Ale asi chlapci už musíte piecť na Vianoce, tak nemáte moc času na tréning, že? :D
Asi tak... po tom všem cukroví už prostě fyzička neni a takhle to dopadá :D Snad se to změní... nikdo z nás npodává nějaký extra výkony teďkond tak snad se to zlepší... To já při tipování vycházím čistě z tabulky NHL :D
androj píše:Asi tak... po tom všem cukroví už prostě fyzička neni a takhle to dopadá :D Snad se to změní... nikdo z nás npodává nějaký extra výkony teďkond tak snad se to zlepší... To já při tipování vycházím čistě z tabulky NHL :D
Jj androj, aj ja vychádzam z tabuľky a ako vidím, nedarí sa mi. Dnes som natipoval už bez tabuľky a zdá sa mi, že to tak bude lepšie. Vždy som si pozeral aj vzájomné zápasy a postavenie v tabuľke a úplne zle mi to vychádzalo. Teraz, týchto veľa zápas čo je som tipol tak ako sa zdalo mne, neotvoril som ani tabuľku, nič. Uvidím, ako mi to výjde.
No tak hoši. Ešte nie sú výsledky z dnešnej noci, u mňa to bohvieako slávne asi znovu nedopadlo. No treba na to zabudnúť a teraz, keď idú tie sviatky, tak vám prajem štastné a veselé Vianoce, dobré jedlo, no aby ste sa ho moc neprežrali a k tomu aj veľa úspechov v KTL ako aj osobnom živote :D . Po skončení šnúry sviatkov nezabudnite natipovať. Tak rozbalujte a žerte :D
Dnešný výkon označím ako priemerný. Ja som sa prebudil, vrátil som sa k starej metóde tipovania, bez tabuľky. Na druhej strane, nikto nebodoval ako sa patrí, no to nevadí. U raula celkom sympatický výkon :good: ale úprimne od androja, alebo emana som čakal viac. Mohli by sme sa prebudiť. Nie je to až tak zlé, no určite to môže byť aj lepšie:
Obrázok
...... EVIL INSIDERS ...... .. 31 ..
.......... 7Raul * ........ .. 14 ..
.......... eman22 ......... .. 14 ..
.......... androj ......... .. 10 ..
.......... yzy19 * ........ .. 17 ..
No tak dnes nám končí dovolenka! Makať, makať, makať!!! Dúfam, že ste sa dobre napapali a teraz prišiel čas chudnúť. Snáď sa nám vrátila aj forma, ktorú sme mali na začiatku kola, tak go do toho, nech nie sme na tak škaredej priečke. :box: :box: :box:

Tuto je motivácia pred dvoch, ktorí ma nesklamú, samozrejme, všetky si rozdelíte:
Obrázek
Čo dodať, dáko sme podcenili prípravu. Strašný výkon, mohlo to byť aj lepšie :verysad:
Ahpjte

Ludia. Fakt ma to mrzi moje vykony su umerne tomu ako sa mam cas venovat HFku.
Na dalsie %te kolo fakt so mnou neratajte. Yzy zapni schopnosti v hladani noveho hraca, bo ja fakt nestiham.

Tymto davam vypoved

Drzte sa EI budem Vam nadalej fandit
eman22 píše:Ahpjte

Ludia. Fakt ma to mrzi moje vykony su umerne tomu ako sa mam cas venovat HFku.
Na dalsie %te kolo fakt so mnou neratajte. Yzy zapni schopnosti v hladani noveho hraca, bo ja fakt nestiham.

Tymto davam vypoved

Drzte sa EI budem Vam nadalej fandit
Och eman, aj mne sa nedarí, dokonca dakedy horšie ako tebe, ale snažím sa na to nemyslieť. Dačo vymyslím, tak nech sa ti darí, možno budeš uvažovať ešte o návrate. S dnešným výkonom čo sa týka tímu som spokojný. Zabodovali po dlhšej dobe raul a androj a spravili výsledok, ktorý patrí k tým lepším. Ďakujem chlapci.
Tak eman, lúčim sa s tebou, nech sa ti darí aspoň v súkromnom živote.
Chcem privítať nového tipéra B.Wall, ktorý bude s nami tipovať po zvyšok sezóny. Tak nech sa darí v našej spolupráci. :clap:
Nemusíš predlžovať, zmluvy sú automaticky do konca sezony.
Ohlund píše:Nemusíš predlžovať, zmluvy sú automaticky do konca sezony.
JJ, povedal mi kanter. Takže arek, alebo cepi, zmazať! :D
Aj tak vítej tu :) Tak a jsem tu za mazáka což mi radost nedělá, pač se za moc zkušeného a dobrého tipéra nepovažuji ... já abych se přiznal taky na HF moc času netrávím a tipuju díky tabulce a nějak posl. zápasy občas nevnímám :( Je toho dost no škola, tréninky atd... Ale snad to neni špatný, je ostuda pánové, že jsme všichni "pod čarou" takhle nemůže tým být nahoře když ho nikdo pořádně nepodrží... :verysad:
Jsem tu novy a nemam moc paru a nhl ani zdaleka nepovazuji za nejaky svuj nejlepsi sport co se znalosti tyce, ale tak snad mi to pujde :D .
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES