Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

aj ja s arekom som bol v paatek oslaaaavit :pivo: :ejha: :ejha: :ejha:
nejake special premie nedostavamee? :roll:

open vsetky obdrzane premie od sponzora prepil :lol:

ozaj inak jakeho my mame sponzora? :lol: neh zavolam do firmy a postazujem sa :x

Schwolco píše:aj ja s arekom som bol v paatek oslaaaavit :pivo: :ejha: :ejha: :ejha:
nejake special premie nedostavamee? :roll:
my sme to uz asi 3x oslavili :lol:

mas pravduu ale sak oslavime aj dalsi patek :lol:

ake premie vsak oslavujemeeeeee :pivo2: :pivo2: :pivo2: :pivo2:

Sorry chlapci,ze som sa dlhsie neukazal,ale ja som sa musel dat do poriadku zdravotne....Ale uz sa pridavam k oslavam.....Viem si vas predstavit,ako ste vyzerali:D

no chlapi, ako som tak pozeral do SS, dufam ze sa Open neurazi, ked to sem dam, takto som v podstate zacal tipovat za EI:
,,Arek mi spominal ze si chcel tipovat timovo, nechcel by si tipovat za EI, nemam tipera a surne jedneho zhanam nemusis tipovat do konca sezony ked ta to prestane bavit tak mi povies a das mi cas a ja si zozeniem nahradu, alebo by sme sa dohodli ze ked zozeniem nahradu tak ta vymeni, skus porozmyslat ale nie dlho lebo dnes sa uz zacina nova sezona. Dolezite by bolo ze by si tipoval pravidelne."
no a takto to vsetko zacalo... teraz je titul a je to krasne :)

heh exo tak konecne si sa dotiahol, ale trvalo ti to poriadne dlho :D tak konecne sa do toho mozem pustit teda az do jedneho zapasu :lol: ale myslim ze nikto z nas nechce uz prist o prve miesto takze si seba navzajom postrazime a skor sa musime zamerat aby sme pri najhorsom skoncili na 1. mieste traja a to sa da len jednou taktikou :wink: a mozno chces vyhrat a pojdes do toho naplno :P

Už mám celkem jasno koho tipnout za vítěze LM,ale ještě počkám pár dní jestli se někdo nezraní :wink:
Caute Insideri.

Chcel by som vediet ci pokracujeme v starom zlozeni dufam ze ano....

Hor sa na titul :thumbsup:
Spravne. Vsetko len ne titul..
Z mé strany není problém,ale obhajoba titulu bude těžká jak to sleduji mnohé týmy výrazně posilují a někteří borci v přípravě opravdu skvělí.

Zdravím po prázdninách své druhy v boji o další titul mistrů KTL věřím,že jste nabrali dostatek sil a chuti opět zabojovat!!!

Takže přátelé od 3.10. JDEME NA TO !!! :champions:
jasne exo, ideme na obhajobu nic ine si tento tim ani davat ako ciel nemoze.

Schwolco je isty, este cakame na Alexa ako sa vyjadri. 8)
zdravim vas pani
jasne, berem i ja, samozrejme ciele najvyssie :) uz som si nejak na to zvykol :roll:
no a dufam ze i Alex pokracuje 8)
Cafte.Jasne ze pokracujem a som rad,ze ostavame v starom zlozeni(virim,ze aj nadalej v uspesnom)..Tak vsetkym prajem vela zabavy a vela presnych zasahov...
Tak pani, do sutaze sme vstupili povedal by som tak priemerne. Verim ze forma bude gradovat...

GO EVIL INSIDERS GO !!!!
No ja som vstupil priam katastrofalne...Totalne som podcenil pripravu a hned na zaciatku som dostal bombu do nosa...Sorry chlapci,ale este sme len na zaciatku...Dufam,ze sa zlepsim(no horsie to uz ani nemoze byt :D )
GO EI GO!!!
newa chlapi, pomaly sa dereme vpred :rocker:
vyborne Open, zacinas fajnovoo...
Pome Insideriii :groupwave:
:good: Pěkný Open !
No my ostatní se teprve rozhýbáme :ciga: určitě se zadaří.
Diky chalani ale aj tak to este nieje najlepsie aj z mojej strany...

Celkovo s vystupenim naseho timu nemoze byt spokojny asi nikto, sice sa nachadzame na druhej priecke nasej konferencie ale nas bodovy stav je velmi chaby, treba pridat a to plati aj o mne...

takze...


GO EVIL INSIDERS GO !!!
tak. chalani nech vam to ide aby sme sa mohli zdravo pobit o lepsie pozicie v zapadnej konferenci..
Fair-Play
diky marek... tvoj tim teraz riadne slape...
fuha, tak, pani... nic moc z mojej strany.. som si toho plne vedomy, newiem kde je chyba, budem sa pokusat ju najst a odstranit.. vy ostatni zatial sliapete spolahlivo.. diki vam.. skusim to nejak dobehnut, neh som aspon trocha uzitocny
exo pocuvaj ma sem, to nemozes zabrat poriadne?? vidis ze nam sa dari rovnako stale spolu tak ako minulu sezonu tak by si mohol zabrat nech mam vacsiu motivaciu aj ja lebo ten tvoj vykon sa mi zatial vobec nepaci :lol:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS