Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Takze chlapi pomaly sa nam blizi nove kolo KTL. Dufam ze ste vsetci po lete oddichnuti a vsetci ste zabudli na nasu hmmm neuspesnu sezonu ste pripraveni vsetci nakopat ostatnym prdel. :D
to som rad, ze nejake tie chyry o zaniku timu boli len kacicou :) a som velmi zvedavy, ako vam vyjde reparat, ci to bude comeback medzi elitu, dufam, ze aj open patri stale do timu
tento tim nezanikne :box:
a ideme naplno do novej sezony :box:
a dufam ze open sa tu zas zjavii :sad2:
emane, ta nakopeme sicke rice ta ne? :D
Preco nas nepozvali do Elite Trophy? Ma to tu pekne zacina s*at.
Vie niekto co je z Openom?
Kto ostava na dalsiu sezonu v time?

Zostava by mala byt takato

openFire (GM)
eman22
Alex
Schwolco.

ozvite sa vsetci menovani ci ideme do toho. Lebo ak nie zacinam uvazovat o KTL dochodku.
ja idem jednoznacne do toho emane :good:
openovi som nedavno pisal, planuje aj on pokracovat :thumbsup:
noo a alex dufam ze tiez ide dalej :sad2:
eman22 píše:Preco nas nepozvali do Elite Trophy? Ma to tu pekne zacina s*at.
bud rad, netreba ukazat silu uz pred sezonou, toto je aj moja taktika, byt v zavetri a potom v pravej chvili udret :cinka: :oslava:
Hosi,idem do toho,samozrejme.A navratime zaslu slavu EI!!!!Dufam,ze ten dlhy oddych nam pomoze a vsetci teamy sa budu na nas pozerat zospodu.....
Caute pani,

Takze sa vraciam spat, ak ma samozrejme chcete. Viem ze som sa dlho neozval, ale som tu a plny odhodlania uspiet v tomto rocniku KTL co najlepsie.

Takze ideme na to !!!

GO EVIL INSIDERS GO GO GO !!!
inac ako veduci fanklubu vam musim oznamit ze pred tyzdnom as cely fans stretli a rozoberali sme vase sance vacsina fans hovorila ze budete utocit na titul a ze vas v tom 100 % podopirme tak hura do novej sezony :)
Super. Aj open je spat. pekne vitam. Ako ide zivot?
Seva eman, ide pomaly, zivot je boj, takze casu je malo a problemov vela.

Chcel by som oznamit este jednu vec, chcel by som sa vzdat postu GM pre dobro celeho timu a prenechat tento post tomu kto sa bude moct Evilom venovat ovela intenzivnejsie ako ja ja navrhujem Emana alebo Alexa.

Chcem aby ste moje rozhodnutie brali na vedomie.

EVIL INSIDERS GO GO GO !!!
Ked si sa uz takto rozhodol Open,tak jednoznacny kandidat je Eman :thumbsup: .....Ja chem ostat "len" hracom :wink:
fuha no open chapen ta.. emana schvalujem i ja :good:
taak dufam ze to prijmas emane :cool:
Boze co ste sa zblaznili? Ja a GM? Ja tiez toho casu mam velmi malo ale ok.

Nasa taktika: Tipovat co najlepsie, vsetko triafat a vyhrat KTL!
Chlapci nejako nam uvod sezony nevysiel musime sa rychlo otriast kym nieje neskoro...
JJ musime zabrat. Som asi dva krat netipoval a velmi ma to mrzi. Polepsim sa slubujem
Noooo,zatial mierne povedane tipujeme dost slabo,ale snad sa nam to konecne uz rozbehne....
nedame sa radsej na curling?
Kurna treba zabrat. Strach a hroza nase tipy. Nas cas pride. A mam citaka ze coskoro. Takze nevzdavat a bojovat
dost dolezite kolo je tusim v sobotu, uz som ho natipoval, 15 zapasov..
tam by mohol prist zlom aby sme sa vysuchli hore :good:
:fan: INSIDERS POMEEE :fan:
Schwolco píše:dost dolezite kolo je tusim v sobotu, uz som ho natipoval, 15 zapasov..
tam by mohol prist zlom aby sme sa vysuchli hore :good:
:fan: INSIDERS POMEEE :fan:
to by musel byt asi zlom velky ako San andreas :D
Joe ticho citim z teba zavist a strach pred utokom zatial skryteho zla :D ale teste sa, ono to pride :twisted:
Chalani toto kolo nam celkom ide. Len by ma zaujmalo co je zasa z Openom. Hmmm este mu dam dva pokusy a ak nic tak budem musiet sahnut po niekom inom.
no jo, toto kolo je pre vas asi site na mieru :D
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES